New York

Nejlevnější letenky do Kalifornie (Los Angeles, i San Francisco) od 8.999 Kč.

18 komentářů
2016-07-26T08:42:17+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Rekordně nízké ceny na západní pobřeží Spojených států amerických naleznete nyní při odletech z Vídně či vzdálenějších Košic. Doposud platí, že ceny do Kalifornie pod 12 tisíc jsou k nezahození, co ale potom, když zpáteční letenky nestojí ani deset tisíc? Do Los Angeles nebo San Francisca si můžete udělat cestu téměř po celý rok, limitováni tak budete maximálně vaší dovolenou.

K dispozici jsou taktéž open-jaw varianty, tedy odlety z jiného místa. Např. Vídeň - San Francisco a Los Angeles - Vídeň za 10.021 Kč. Mezi městy pak jezdí Megabus za 1$.
  • Termíny bez omezení
  • Dostupnost do aktualizace
V nabídce je mnoho dostupných variant, lišící se délkou letu i přestupními místy. Nezapomeňte, že pro vstup do USA je nutné mít vystavené povolení ESTA - online jej vyřídíte za 14 $.

Do Vídně na letiště

Vídeňské letiště Schwechat je velmi dobře dostupné z Česka i Slovenska, autobusové spoje zastavují přímo před terminálem. Pohodlně se na letiště dostaneme i na brzké ranní odlety.
  • Z Bratislavy nám poslouží Regiojet nebo Slovak Lines. Jízdenky jsou dostupné již od 1 €.
  • Z Brna jezdí na letiště přímo Regiojet (340 Kč)
  • Z Prahy se sem dostaneme rovněž autobusy Regiojet (590 Kč)
Parkování přímo na letišti je možné už od 1 € při rezervaci online na webu letiště. Akce ale platí pouze pro prvních 100 rezervací v měsíci.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2016-07-26T09:42:17+02:00

18 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce