New York

Nejlevnější letenky do Kalifornie (Los Angeles, i San Francisco) od 8.999 Kč.

18 komentářů
2016-07-26T08:42:17+02:00

O akci

Rekordně nízké ceny na západní pobřeží Spojených států amerických naleznete nyní při odletech z Vídně či vzdálenějších Košic. Doposud platí, že ceny do Kalifornie pod 12 tisíc jsou k nezahození, co ale potom, když zpáteční letenky nestojí ani deset tisíc? Do Los Angeles nebo San Francisca si můžete udělat cestu téměř po celý rok, limitováni tak budete maximálně vaší dovolenou.

K dispozici jsou taktéž open-jaw varianty, tedy odlety z jiného místa. Např. Vídeň - San Francisco a Los Angeles - Vídeň za 10.021 Kč. Mezi městy pak jezdí Megabus za 1$.
  • Termíny bez omezení
  • Dostupnost do aktualizace
V nabídce je mnoho dostupných variant, lišící se délkou letu i přestupními místy. Nezapomeňte, že pro vstup do USA je nutné mít vystavené povolení ESTA - online jej vyřídíte za 14 $.

Do Vídně na letiště

Vídeňské letiště Schwechat je velmi dobře dostupné z Česka i Slovenska, autobusové spoje zastavují přímo před terminálem. Pohodlně se na letiště dostaneme i na brzké ranní odlety.
  • Z Bratislavy nám poslouží Regiojet nebo Slovak Lines. Jízdenky jsou dostupné již od 1 €.
  • Z Brna jezdí na letiště přímo Regiojet (340 Kč)
  • Z Prahy se sem dostaneme rovněž autobusy Regiojet (590 Kč)
Parkování přímo na letišti je možné už od 1 € při rezervaci online na webu letiště. Akce ale platí pouze pro prvních 100 rezervací v měsíci.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2016-07-26T08:42:17+02:00

18 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele lucie.krautova
lucie.krautova
před 6 lety

Ahoj a krásné léto všem.)) netušíte prosim někdo něco do LAX/SFO s odletem v srpnu od 22-26 a návratem kolem 15.9? Nebo něco do Mexika ve stejném termínu kolem 20 tisíc? Hledám, hledám, ale nemůžu nic hezkého najit ...

Avatar uživatele Klaruz
Klaruz
před 6 lety

Má někdo zkušenost s cestováním po západním pobřeží v zimě (únor)? Jsou otevřené NP, popřípadě je stanování až moc optimistická vyhlídka? Díky :)

Avatar uživatele neji
neji
před 6 lety

Byl jsem v 5 amerických národních parcích a snad ve všech uvádí, že jsou otevřeny 365 dní v roce.:-) Jen v zimě jsou mnohé silnice v nich uzavřeny, typicky třeba v Yosemitském či Sequoia. A co se týče stanování, to můžeš snad jen v povolených místech, rozhodně ne všude - ale to bys snad sama neriskla, protože např. v Yosemitském jsem viděl několik cedulí s pozor na "KILLER BEARS".:-)

Avatar uživatele jstrnad1
jstrnad1
před 6 lety

Na US expedii se dají najít konkurenční ceny třeba s Deltou/KLM a cestovním časem jen 14h...

Avatar uživatele pavel.banar_1
pavel.banar_1
před 6 lety

ma nekdo zkušenosti cestovani dalkovych tras jako je san francisco s malymi detmi?

Avatar uživatele Libor _2
Libor _2
před 6 lety

Také si brousíme zuby na letenku v polovině dubna. Navíc potřebujeme jen jednosměrnou (San Francisco/Vegas/Angeles → Vídeň/Praha...). Bohužel zatím všechny akce byli na letenky zpáteční a tak se částka za jednosměrnou nedostala pod 10t :( neporadil by prosím někdo? Díky za jakoukoli radu a pomoc!

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

Jasně :) wowair nebo norwegian nabízí lowcost jednosměrné letenky do Evropy :)

Avatar uživatele Libor _2
Libor _2
před 6 lety

Díky! Norwegian vypadá zajímavě. Cena i s kufrem ze San Francisca až do Prahy kolem 8t. Bohužel mají naceněné letenky jen do konce října :( Levněji asi jednosměrnou letenku nejspíše neseženeme že?

Avatar uživatele
mirjur
před 6 lety

Vydržte. Po novém roce by se mohla objevit podobná akce jako tato: https://www.cestujlevne.com/low-cost-letenky-do-kalifornie-z-prahy-los-angeles-san-francisco-8-609-kc/

Avatar uživatele hadch
hadch
před 6 lety

Ahoj, není tam ještě nějaký let střední Evropa - LA, San Francisco, San Diego etc i na přelom srpen září? Konkrétně okolo 21.8. - 1.9.? Neměl jste někdo větší štěstí při hledání než já? :*

Avatar uživatele quimpy
quimpy
před 6 lety

Na prázdniny přeci bývají skoro vždy nejdražsí letenky. :) Přeci nelze čekat, Helčo, levné letenky do Kalifornie na srpen pod 10 000... :) Navíc San Diego si přímo kupovat nemusíš - můžeš to udělat jako já, že si koupíš letenky do San Francisca a pak u nízkonákl. aerolinky Southwest dokoupíš levně San Diego. :)

Avatar uživatele j.o.n.y.3
j.o.n.y.3
před 6 lety

Ahoj, jak je to stím možností parkování ve Vídni na letišti za 1€/den? Když mám odlet 1.9.2016 ráno v 6:30 zadám si tam příjezd dejme tomu v 03:00 tak mi to nenabídne za tuto cenu, znamená to, že už těch prvních 100 je vyprodaných nebo jak?

Avatar uživatele
cali
před 6 lety

Ještě za podobnou cenu teď v babím létě ze Salzburgu s Luftwaffe s mnohem lepšími časy.

Avatar uživatele quimpy
quimpy
před 6 lety

Kombinuju ty termíny a dá se to pod 10 tisíc v mnoha možnostech. :) Někdy je to z těch Košic lehce nad 10 tisíc, někdy kolem 11 tisíc, ale pořád super. :) Zrovna začátek září to bere v pohodě. :) A pěkné je taky pozorovat ten rozdíl, když změníte San Francisco třeba za Las Vegas či San Diego - v obou jsem byl a chtěl bych se tam vrátit - a ty ceny už jdou nad 30 tisíc... :))

Avatar uživatele Darecek
Darecek
před 6 lety

Je tato nabídka aktuální i na rok 2017 konkrétně duben/květen? Nebo je to moc dopředu? Při zadání ve Vašem vyhledávači mi to najde pouze kolem 15K s AirBerlin. Díky

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

Přišlo mi, že jsem tam Air Berlin viděl za 11 tisíc, ale teď také nic pod 15 tis.

Avatar uživatele jstrnad1
jstrnad1
před 6 lety

AB tam byl i kolem 10k, ale u sousedů to visí dva dny, tak už to bude probraný. Hlášení pro jedlíky: lety s Canada airl. jsou při přeletech Kanada-USA operovány hladolety :)

Avatar uživatele RamonCosta
RamonCosta
před 6 lety

Nenašli jste někdo termín v červnu 2017 (open-jaw varianta) Vídeň – San Francisco a Los Angeles – Vídeň (možno obrátit města v USA). Já nic nemůžu najít... Děkuji za pomoc!

Další akce