Mapa

Nejlevnější letenky z Prahy do Milána - 274 Kč.

14 komentářů
2012-12-26T10:33:35+01:00

O akci

WAU ! Pokud plánujete strávit nějaký ten víkend v zahraničí, můžete začít Milánem. Zpáteční letenky z Prahy do Milána stojí pouhých 274 Kč ! Cena je konečná vč. všech poplatků a tax, při cestování s příručním zavazadlem, platbě převodem a platným členstvím Wizzair Discount klubu.

Wizzair Discount klub

Výše uvedená cena platí pro členy klubu Discount. Pokud členem nejste, systém Vám sám nabídne členství. Za roční poplatek (jednorázový bez nuceného prodlužování) 750 Kč získáte možnost létat 1 rok za tyto úžasně nízké ceny. Členem musí být jen 1 osoba a zbylých až 9 lidí poletí za stejné ceny!

Letenky Praha - Milán bez členství

Pokud členem nejste a rozhodnete se i přesto vyrazit cena bude následující: pokud zakoupíte pouze 2 samostatné letenky, zaplatíte 1.468 Kč. Pokud však koupíte 2 letenky + členství, zaplatíte jen 1.298 Kč ! Být členem se opravdu vyplatí již od první cesty. Letenky jsou dostupné na nepřeberné množství termínů - přikládám náhled s jedním z nich.

Praha - Bergamo

Doprava z letiště Bergamo do centra Milána

Společnost Wizzair létá na letiště Bergamo (BGY), odtud se dostanete za hodinu cesty přímo do centra Milána. Na výběr je několik variant, jistě tou nejpohodlnější je využití přímé linky letiště - centrum se společností Terravision. Zpáteční jízdenky koupíte za 9€ / osoba.

Levné hotely v Miláně

Na výběr máte přes 400 hotelů v Miláně, ceny za 2-lůžkové pokoje začínají na 753 Kč. Pokud však chcete cestovat kompletně za akční ceny, můžete sledovat nabídku hotelů se slevou 50%.

Doporučuji hotely

Pokud potřebujete trochu popíchnout, vybral jsem pár zajímavých hotelů splňující nároky všech. Termíny ubytování jsou stejné jako s příkladovou letenkou.

foto: lucx

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2012-12-26T10:33:35+01:00

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce