Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

WAU ! Pokud plánujete strávit nějaký ten víkend v zahraničí, můžete začít Milánem. Zpáteční letenky z Prahy do Milána stojí pouhých 274 Kč ! Cena je konečná vč. všech poplatků a tax, při cestování s příručním zavazadlem, platbě převodem a platným členstvím Wizzair Discount klubu.

Wizzair Discount klub

Výše uvedená cena platí pro členy klubu Discount. Pokud členem nejste, systém Vám sám nabídne členství. Za roční poplatek (jednorázový bez nuceného prodlužování) 750 Kč získáte možnost létat 1 rok za tyto úžasně nízké ceny. Členem musí být jen 1 osoba a zbylých až 9 lidí poletí za stejné ceny!

Letenky Praha - Milán bez členství

Pokud členem nejste a rozhodnete se i přesto vyrazit cena bude následující: pokud zakoupíte pouze 2 samostatné letenky, zaplatíte 1.468 Kč. Pokud však koupíte 2 letenky + členství, zaplatíte jen 1.298 Kč ! Být členem se opravdu vyplatí již od první cesty. Letenky jsou dostupné na nepřeberné množství termínů - přikládám náhled s jedním z nich.

Praha - Bergamo

Doprava z letiště Bergamo do centra Milána

Společnost Wizzair létá na letiště Bergamo (BGY), odtud se dostanete za hodinu cesty přímo do centra Milána. Na výběr je několik variant, jistě tou nejpohodlnější je využití přímé linky letiště - centrum se společností Terravision. Zpáteční jízdenky koupíte za 9€ / osoba.

Levné hotely v Miláně

Na výběr máte přes 400 hotelů v Miláně, ceny za 2-lůžkové pokoje začínají na 753 Kč. Pokud však chcete cestovat kompletně za akční ceny, můžete sledovat nabídku hotelů se slevou 50%.

Doporučuji hotely

Pokud potřebujete trochu popíchnout, vybral jsem pár zajímavých hotelů splňující nároky všech. Termíny ubytování jsou stejné jako s příkladovou letenkou.

foto: lucx

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Dobrý den, nevíte od kdy do kdy létá Ryanair z Brna do Milána? V nabídce teď lety nemá, ale vím, že tam létal a nevím jak to bude dál. Děkuji.

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele eva.janiczkova
eva.janiczkova

Dobrý den, jak se mohu stát členem Wizzair Discount Clubu? Nabídka letenek je vždy přesměrována na pelikan.cz a tam mi nabídka na členství nevyskočí. Děkuji, Eva

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Dobrý den, hledejte letenky na stránkách http://wizzair.com ;)

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele brodinova
brodinova

Dobrý den, chci se zeptat, zda lze zakoupit 2 letenky i se členstvím a k tomu pak dokoupit 3. letenku na stejný let? Děkuji

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Dobrý den, bohužel toto není možné. Podmínkou je zakoupit všechny letenky najednou. Tedy 1 osoba se členstvím + až 9 lidí, kteří budou mít také zvýhodněnou cenu. Pokud byste chtěli pro 3. osobu také vyhodnější cenu, musel by člen klubu si zakoupit další letenku znovu (pokud by ještě stála méně jak 750 tak lze považovat nákup za "výhodný").

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele capkova_l
capkova_l

Nemáte někdo ten discount? Musím se tím pak prokázat na letišti, nebo to jde, že by mi ty letenky někdo koupil, kdo je v klubu?

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Na letišti se ničím neprokazujete. Jedinou podmínkou je, že člen musí zakoupit letenku s Vámi. V tomto případě se to vyplatí, neboť zaplatíte 1 letenku za 300 Kč místo 750 Kč za členství. Ovšem je nutné být dostatečně rychlý a mít toho člena po ruce, aby Vám letenky koupil dřív, než se vyprodají.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele Kapybara
Kapybara

Dobrý den, teď jsem se na webu wizziar snažila najít let za cenu, jakou je na vašem printscreenu, ale vidím cenu jinou a vyšší. Jsem bezradná, kde může být problém ?

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ostatní byly rychlejší jak vy. Můžete zkusit namátkově jiné termíny. Např. stř 20.2. až pátek je za stejnou cenu.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Dobrý den Romane, Ryanair si tuto linku drží pouze přes letní sezonu. V roce 2013 začne létat od 24.března a předpokládám zase někdy do října. PS: z Bratislavy létá celoročně.

před 9 lety

Díky.

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Playa de Benijo
ušetříš až 42%
To musíš vidět!
Agios Georgios
ušetříš až 57%
Tam chceš!
Gran Tarrajal
ušetříš až 32%
Tam chceš!
Ibiza
ušetříš až 87%
To bude jízda!
5465 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?