Nepál

Nepál z Prahy (+ možnost transitu z Indie) - 12.652 Kč.

11 komentářů
2014-03-09T16:36:14+01:00

O akci

Dobrodružné povahy hledajíc výzvu by mohla zaujmout nabídka v podobě treků po Himálajích. Samotnou cestu můžete zvolit dobrodružněji, a to spojením s návštěvou severní části Indie, odkud se přesunete do Káthmándú po souši.

Letenky do Nepálu jsou dostupné s odletem z Prahy a návratem do Německa. K dispozici jsou taktéž open-jaw lety s příletem do Dillí a odletem z Káthmándú.

Rezervuj letenku do Nepálu:

  • Praha - Dillí / Káthmándú - Mnichov za 12.652 Kč rezervuj >>
  • Praha - Káthmándú - Mnichov za 13.911 Kč rezervuj >>
  • Praha - Káthmándú - Berlín za 14.422 Kč rezervuj >>
Tarifní podmínky:
  • Cestovní období: březen - listopad 2014 (mimo letní prázdniny)
  • Maximální délka pobytu 3 měsíce
  • Prodej do aktualizace
Nedaří-li se vám najít termíny za uvedenou cenu, pomůžeme vám. Nechte nám vzkaz v komentáři pod příspěvkem.

V případě cesty přes Indii budete potřebovat transitní vízum, to vydává Velvyslanectví v Praze do 7 dní za cenu 800 Kč. Vízum do Nepálu obdržíte po příletu na letišti. Je nutné mít pasovou fotografii a uhradit poplatek dle plánované délky pobytu: 15 dnů: 25 USD, 30 dnů: 40 USD, 90 dnů: 100 USD.

Pokud byste se chtěli vydat na treky do hor, klasické turistické vízum vám nebude stačit, musíte si vyřídit tzv. Trekking Permit a „zelenou kartu“ TIMS. Více informací dohledáte třeba na cestovatelském portálu Hedvábná stezka.

Hotel v Káthmándú od 60 Kč

Potraviny, služby či různé vstupy do chrámů v Nepálu jsou tak levné, že už vás nepřekvapí ani cena ubytování v Káthmándú, která začíná na 80 korunách na noc na osobu ve dvoulůžkovém pokoji ve standardním hotelu, případně 60 Kč za osobu a noc v dvoulůžkovém pokoji v ubytování typu hostelu.

 

 

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-03-09T16:36:14+01:00

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele mikmik
mikmik
před 8 lety

Ahoj, chtěl bych někdy začátkem příštího roku - leden až duben do Káthmándú. Není zase nějaká akce? S tím že cestu tem, ale třeba i zpět bych podnikl přes Dillí a do Káthmándů pak po zemi.

Avatar uživatele Jarda85
Jarda85
před 8 lety

Ahoj Michale, momentálně akce není. Nikdo Ti nezaručí, zda se nějaká akce objeví.(historie akcí: http://bit.ly/XozdzK) Odebírej: https://www.cestujlevne.com/newsletter, ať Ti žádná akce neuteče.

Avatar uživatele peter.hava
peter.hava
před 9 lety

Dobrý den, rád bych koupil 4x letenky do Nepálu - 12.9 - 26.9. Prinejhorsim i z Nemecka do Kathmandu a zpet. Dekuji moc za pomoc

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Dobrý den Petře, jako o dotaz níže, aktuálně není tarif dostupný. - https://www.cestujlevne.com/newsletter

Avatar uživatele jaroslav.hrabalek
jaroslav.hrabalek
před 9 lety

Dobrý den, chtěl bych letět 16.10 a návrat 9.11, ale koukám, že jsem tuto akci asi prošvihnul:-( Je ještě nějaká možnost sehnat tyto letenky?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Dobrý den Jardo, tarif bude pravděpodobně obnoven - o dění budeme informovat ;) https://www.cestujlevne.com/newsletter

Avatar uživatele sedlakova.blanka
sedlakova.blanka
před 9 lety

Ahoj, letenka je za super cenu. Tak nejak bych si to predstavovala, ale do Nepalu se chystam v prosinci. Bude realne sehnat v podobne cenove relaci letenku i na zimni obdobi? Diky za odpoved

Avatar uživatele jiri.zicha
jiri.zicha
před 9 lety

Ahoj, díky za tip! Nevíš prosím tě, jestli je tato nabídka nějak časově omezená? Jestli např. bude k dispozici možnost rezervace letenky na červen za tyto ceny na konci března? Předem díky za odpověď.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj Jirko, s největší pravděpodobností ano, ale garantovat to nemohu - pokud máš o letenku zájem, tak bych koupil.

Avatar uživatele lukas.kocka
lukas.kocka
před 9 lety

Ahoj, chvilku jsem zkoušel štěstí, ale bohužel jsem neuspěl, tak jsem se chtěl zeptat, jestli byste prosím nenašli letenku Praha – Dillí / Káthmándú – Vídeň (přinejhorším by šel i Mnichov) na minimálně 14 dní kdykoli v březnu, nebo dubnu? Předem moc díky ;)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj Lukáši - tu Vídeň jsem pak zapomněl umazat, letenky s tímto směrem jsem nenašel ;) Ale např.: 14.3.-2.4. http://bit.ly/1fOS7Ym 14.3.-7.4. http://bit.ly/1gjgmJc 21.3.-8.4. http://bit.ly/1fhWmFZ

Další akce