Mapa

NEW YORK z Prahy - 9.743 Kč.

26 komentářů
2013-07-12T12:10:04+02:00

O akci

Po delší odmlce se vracíme zpět na východní pobřeží Spojených států amerických. Letenky za Velkou louži zakoupíte již za 9.743 Kč, a to na trase Praha - New York - Manchester. Letenky z Manchesteru do ČR a okolí můžete mít od 780 Kč.

  • Rezervuj na cestujlevne.com/letenky
  • Cestovní období: 26.srpna - 13.prosince a 25.prosince - 31.března
  • Termíny jsou dostupné téměř na každý den!
  • Prodej do 16.července
Pro vstup na území USA je nutné vlastnit víza, či mnohem pohodlnější způsobem jak si obstarat vstupní povolení je elektronická vstupní prověrka ESTA. Online zažádáte o povolení k vstupu, které je platné 2 roky s jednorázovým poplatkem 14$.

letenky prgnycman

Ačkoliv jsou letenky dostupné pro návrat do Manchesteru, můžete svou cestu ukončit při přestupu v Londýně, odkud dále pokračovat do Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavy a dalších x letišť ve Vašem okolí. V tomto případě si nechte dostatečný časový prostor, jelikož budete přejíždět mezi letišti. Metrem z Heathrow a poté Terravision na konkrétní letiště za +/- 10 liber.

Jak z Manchesteru

Nejen do Prahy můžete letět z Manchesteru. Například s easyJet nebo Jet2 zakoupíte letenky od 780 Kč, v ceně je však pouze příruční zavazadlo, které je u easyjetu limitované pouze rozměrem, nikoliv vahou. Přikoupení dalšího zavazadla činí +/- 400 Kč.

Do Katovic či Krakova létá společnost Ryanair za téměř ty samé peníze.

Ubytování v Queensu

Osobně mohu doporučit hotel Best Western Plaza nebo Howard Johnson Inn, který naleznete ihned vedle předchozího hotelu v Queensu. Hotely jsou 1 minutu chůze od metra F, kterým jste za 5 minut u Central Parku, za 10 minut u Rockefellerova centra nebo do 15 minut u nákupního domu Macy´s. Navíc není nutné přesedat. Na letiště JFK jedete taktéž stejnou linkou metra s 1 přestupem a cesta z letiště do hotelu trvá cca 30 minut.

Akční nabídky hotelů v New Yorku naleznete v tomto odkaze.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-07-12T13:10:04+02:00

26 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce