Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Aktuální nabídka nejlepší evropské společnosti Turkish airlines dovoluje podniknout prázdninový pobyt ve Spojených státech. Zpáteční letenky z Prahy do New Yorku (JFK) zakoupíte v našem rezervačním systému za 16.017 Kč. Nespornou výhodou především pro dámy je možnost odbavení 2 zavazadel zdarma - každé o 23 kg. Jak už to u turků bývá, i v tomto tarifu je možnost využít bezplatného stop-over v Istanbulu (při cestě zpět u některých termínů podmínkou).

Letenky v tuto chvíli nelze rezervovat. Pravděpodobně se jedná o chybně zadanou cenu do systému.

Standardní cena za letenky mezi střední Evropou a Amerikou je 21 tisíc. Pokud tedy plánujete návštěvu New Yorku, s nákupem příliš neváhejte, nabídka je více než líbivá.

ESTA

Před cestou do USA je nutné mít vstupní povolení, které vyplníte během pár minut v online formuláři na této adrese - esta.cbp.dhs.gov

Levné hotely

Osobně mohu doporučit hotel Best Western Plaza nebo Howard Johnson Inn, který naleznete ihned vedle předchozího hotelu v Queensu. Hotely jsou 1 minutu chůze od metra F, kterým jste za 5 minut u Central Parku, za 10 minut u Rockefellerova centra nebo do 15 minut u nákupního domu Macy´s. Navíc není nutné přesedat. Na letiště JFK jedete taktéž stejnou linkou metra s 1 přestupem a cesta z letiště do hotelu trvá cca 30 minut. V případě, že neradi stojíte fronty a máte v plánu návštěvu minimálně 2 vyhlášené atrakce v New Yorku, podívejte se na NY Pass nebo NY City pass. Současně lze využít slevu 15% na NY Pass díky kódu JUN15v1.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele honza.borysek
honza.borysek

Díky za info, ale přecejen se ještě doptám. Je reálná možnost, že last-minute letenky budou levnejsi? Neboli vyplati se cekat az do posledni chvíle nebo radsi s jistotou koupit ted?

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, last-minute v letectví neexistuje. Letenky na poslední chvíli stojí 4x tolik co před. Na poslední chvíli létají byznysmeni. Čili, chcete-li o prázdninách do NY, měli byste koupit. Tento tarif ale zdá se být nefunknční, tak kdyžtak napiš termíny, půjde to dát z Polska o pár tisíc levněji.

před 8 lety
Avatar uživatele honza.borysek
honza.borysek

Termín přesně daný nemáme, kdykoliv od 4. srpna až do konce prázdnin ;)

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Hehe, našel jsem tu docela zajímavý letík, ale je nutné nocovat v Itálii, což nemusí být na škodu. Letí se z Krakova a cena je 13.222 Kč, termín 23/24-28.srpna, pokud nebudeš letenky chtít, dej vědět prosím, hodil bych to dál, nabídka je to dobrá. Rezervace Případně delší let 23/24-30.srpna za 13.726 Kč

před 8 lety
Avatar uživatele honza.borysek
honza.borysek

Děkuju za ochotu, nakonec jsme vybrali také lety z/do Varšavi, ale trochu výhodnější. 16. - 26.8., s jedním přestupem v Amsteru a ideální pauzou 2 (tam) a 3 hodiny (zpět). Do NYC pak dokonce letíme Jumbem. Všechny 4 lety jsou operovány pod KLM přes Deltu. A nakonec cena, která je také nižší - 12.800 Kč. Hezký den :)

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele honza.borysek
honza.borysek

Zdravím, 16 tisíc je poměrně dost, jak to vypadá s ostatními odletovými místy v Evropě právě v srpnu? Odkud je nejvýhodnější letět? Díky

před 8 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

16 tisíc je o prázdninách dobrá cena :/ ..... Jediná možnost je letět poslední týden z Katovic, kdy cena padá na 12,5 - viz. zde. Jinak je to bez šance.

Přidat odpověď
před 8 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Noční Toronto
ušetříš až 27%
Jedem!
ušetříš až 60%
Tam to bude krásný!
Space Needle
ušetříš až 49%
Honem, dokud jsou místa!
Eiffelova věž se zamilovanými holuby
ušetříš až 48%
Tam jsi ještě nebyl!
5151 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?