Mapa

New York z Prahy - letní prázdniny - 16.017 Kč.

7 komentářů
2013-06-07T21:04:29+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Aktuální nabídka nejlepší evropské společnosti Turkish airlines dovoluje podniknout prázdninový pobyt ve Spojených státech. Zpáteční letenky z Prahy do New Yorku (JFK) zakoupíte v našem rezervačním systému za 16.017 Kč. Nespornou výhodou především pro dámy je možnost odbavení 2 zavazadel zdarma - každé o 23 kg. Jak už to u turků bývá, i v tomto tarifu je možnost využít bezplatného stop-over v Istanbulu (při cestě zpět u některých termínů podmínkou).

Letenky v tuto chvíli nelze rezervovat. Pravděpodobně se jedná o chybně zadanou cenu do systému.

Standardní cena za letenky mezi střední Evropou a Amerikou je 21 tisíc. Pokud tedy plánujete návštěvu New Yorku, s nákupem příliš neváhejte, nabídka je více než líbivá.

ESTA

Před cestou do USA je nutné mít vstupní povolení, které vyplníte během pár minut v online formuláři na této adrese - esta.cbp.dhs.gov

Levné hotely

Osobně mohu doporučit hotel Best Western Plaza nebo Howard Johnson Inn, který naleznete ihned vedle předchozího hotelu v Queensu. Hotely jsou 1 minutu chůze od metra F, kterým jste za 5 minut u Central Parku, za 10 minut u Rockefellerova centra nebo do 15 minut u nákupního domu Macy´s. Navíc není nutné přesedat. Na letiště JFK jedete taktéž stejnou linkou metra s 1 přestupem a cesta z letiště do hotelu trvá cca 30 minut. V případě, že neradi stojíte fronty a máte v plánu návštěvu minimálně 2 vyhlášené atrakce v New Yorku, podívejte se na NY Pass nebo NY City pass. Současně lze využít slevu 15% na NY Pass díky kódu JUN15v1.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-06-07T22:04:29+02:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce