Mapa

New York z Prahy v dubnu - 7.650 Kč.

3 komentáře
2013-03-20T11:34:55+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Foto: Jan Kábrt / honzikkk.cz

Když se daří, tak se prostě daří. Další zajímavý tarif pro lety do Spojených států amerických je znovu k dispozici prostřednictvím dopravců Virgin atlantic a British airways. Letenky na trase Praha - New York - Edinburgh nebo Manchester zakoupíte za 7.650 Kč..
  • Rezervace na serverech Expedia (DE, US, UK) za 385$ př. rezervace
  • Odlet možný pouze v dubnu 2013
  • Maximální doba pobytu 12 měsíců
  • Prodej do 26.března

Jak z Anglie

Jako návrat lze zvolit i jiná města než výše dvě jmenované. Avšak z Edinburghu a Manchesteru je nejlepší doprava zpět do Prahy. Společnosti easyJet nebo Jet2 nabízí letenky na této trase od 700 Kč za osobu. Vybízí se taktéž možnost prodloužit si dovolenou o pobyt v těchto anglických městech. Pokud nechcete letět až do Edinburghu či Manchesteru, vystupte na letišti v Londýně – jednoduše společnosti sdělíte, že nebudete pokračovat v cestě dále, např. že je Vám zle. Z Londýna pak můžete letět s lowcosty do celé Evropy.

ESTA – USA

Pro vstup na americký kontinent budete potřebovat buď vízum nebo elektronické povolení ke vstupu – ESTA. ESTU můžete získat pokud vlastníte biometrický pas, poté na stránkách americké vlády požádejte o vstup. Jakmile zaplatíte 14$ bude Vám povolení uděleno.

Akční letenka, akční ubytování !

Před cestou si nezapomeňte rezervovat vychytané ubytování ! Každý den aktualizované nabídky se slevou minimálně 50% po celé Americe naleznete zde USA hotely 50% off.

Pokud máte v plánu navštívit nejznámější památky New Yorku, podívejte se na slevy v podobě pasů – NY Passnebo NY City pass

Rezervujte pomocí uvedených odkazů, pokaždé tak podpoříte tento web ! Děkuji.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-03-20T12:34:55+01:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce