Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Foto: Ioan Sameli / wikipedia

Nová linka společnosti ČSA z Prahy mířící na slunné pláže francouzského pobřeží přímo vybízí k nákupu. Letenky mezi Prahou a Nice, městem na pobřeží Středozemního moře - neboli Azurového pobřeží, zakoupíte za 3.490 Kč na celé léto. V ceně jsou zahrnuty veškeré poplatky vč. zavazadla k odbavení o maximální hmotnosti 23kg.
  • Rezervujte na csa.cz/nice
  • Případně využijte kalendář pro květen - červenec
  • Cestovní období: květen - říjen téměř na každý den. Odlety v pátek v 17:35 a návraty v pondělí v 13:25 jsou jako stvořené pro prodloužený víkend
  • Minimální pobyt: 3 dny
Parkování na letišti se slevou? Využijte speciálního promo kódu pro naše čtenáře a zaparkujte u GOparking.cz, stačí vložit CLC001 jako promo kód a máte levnější sazby.

Členství v OK Plus? Za rezervaci na stránkách u ČSA získáte 1.000 mil jako bonus, rezervujte tak každou letenku zvlášť a vytěžte z toho co nejvíce. Registraci provedete zde, jako promo kód použijte číslo účtu kamaráda / partnera / kolegy nebo mé 68345924 :) Doporučující osoba pak získá bonus rovněž ve výši 1.000 mil. Za založení účtu obdržíte bonus 2.000 mil, což již činí celkově 4.000 mil. Jak s nimi vynaložit? Například za 5.000 mil si pořídíte vstup do VIP salónku na pražském letišti.

Hotely v Nice a autopůjčovny

Chcete-li projet pobřeží v okolí Nice, vypůjčte si osobní automobil. Vyzvednutí po příletu na letišti a odevzdání zpět taktéž na letišti Vám ulehčí pobyt. Ceny za 3 denní pronájem automobilu v nejnižší kategorii začínají na 1.806 Kč! Srovnejte nabídky autopůjčoven jedním kliknutím - máme srovnávač!

Ve městě Nice se naskýtá nespočet možností, kde složit hlavu. Nejlevnější hotely v Nice Vám nabídnou nocleh za 742 Kč pro 2. Výhodnou nabídku můžete taktéž potkat ve výprodeji - akční hotely.

! Před případným nákupem letenek, si zkontrolujte cenu ubytování. Víkendové pobyty v hotelu mohou vyjít na 4 tisíce, ale jiný víkend klidně na 7 tisíc. Zejména pokud jste časově flexibilní, doporučuji hledat nejnižší ceny vzájemně.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Dóžecí palác náměstí
ušetříš až 69%
Jedem!
Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
A už tam budem?
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
To budou fotky!
Ragusa
ušetříš až 60%
Tam jsi vždycky chtěl!
5514 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?