Jak akci využít?

Foto: Ioan Sameli / wikipedia

Nová linka společnosti ČSA z Prahy mířící na slunné pláže francouzského pobřeží přímo vybízí k nákupu. Letenky mezi Prahou a Nice, městem na pobřeží Středozemního moře - neboli Azurového pobřeží, zakoupíte za 3.490 Kč na celé léto. V ceně jsou zahrnuty veškeré poplatky vč. zavazadla k odbavení o maximální hmotnosti 23kg.
  • Rezervujte na csa.cz/nice
  • Případně využijte kalendář pro květen - červenec
  • Cestovní období: květen - říjen téměř na každý den. Odlety v pátek v 17:35 a návraty v pondělí v 13:25 jsou jako stvořené pro prodloužený víkend
  • Minimální pobyt: 3 dny
Parkování na letišti se slevou? Využijte speciálního promo kódu pro naše čtenáře a zaparkujte u GOparking.cz, stačí vložit CLC001 jako promo kód a máte levnější sazby.

Členství v OK Plus? Za rezervaci na stránkách u ČSA získáte 1.000 mil jako bonus, rezervujte tak každou letenku zvlášť a vytěžte z toho co nejvíce. Registraci provedete zde, jako promo kód použijte číslo účtu kamaráda / partnera / kolegy nebo mé 68345924 :) Doporučující osoba pak získá bonus rovněž ve výši 1.000 mil. Za založení účtu obdržíte bonus 2.000 mil, což již činí celkově 4.000 mil. Jak s nimi vynaložit? Například za 5.000 mil si pořídíte vstup do VIP salónku na pražském letišti.

Hotely v Nice a autopůjčovny

Chcete-li projet pobřeží v okolí Nice, vypůjčte si osobní automobil. Vyzvednutí po příletu na letišti a odevzdání zpět taktéž na letišti Vám ulehčí pobyt. Ceny za 3 denní pronájem automobilu v nejnižší kategorii začínají na 1.806 Kč! Srovnejte nabídky autopůjčoven jedním kliknutím - máme srovnávač!

Ve městě Nice se naskýtá nespočet možností, kde složit hlavu. Nejlevnější hotely v Nice Vám nabídnou nocleh za 742 Kč pro 2. Výhodnou nabídku můžete taktéž potkat ve výprodeji - akční hotely.

! Před případným nákupem letenek, si zkontrolujte cenu ubytování. Víkendové pobyty v hotelu mohou vyjít na 4 tisíce, ale jiný víkend klidně na 7 tisíc. Zejména pokud jste časově flexibilní, doporučuji hledat nejnižší ceny vzájemně.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 80%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 56%
To bude jízda!
ušetříš až 28%
Tam chceš!
ušetříš až 28%
To bude jízda!
New York z Prahy rychlými lety
7 934 Kč
2019-08-21T16:57:00+02:00 3 komentáře
4429 starších akcí