Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Národní dopravce počínaje dnešním dnem zavádí levné letenkové tarify pro zákazníky,pro které je rozhodující cena letenky. Nový tarifní balíček nese označení Lite, ten umožňuje si vzít na palubu jen příruční zavazadlo standardních rozměrů a hmotnosti. Zavazadlo k odbavení, výběr sedadla, občerstvení a další služby jsou zpoplatněny. Letenky v tarifu Lite prakticky kopírují trend většiny nízkonákladových dopravců, ti se snaží zákazníkům nabídnout co nejnižší cenu na úkor služeb, jež jsou v letence zahrnuty. ČSA si od zavedení nových tarifů slibují zvýšení konkurenceschopnosti a posunutí se na přední místa ve vyhledávačích letenek.

ČSA slibují linku na Island

ČSA také avizovaly spuštění prodeje na nových linkách do Lisabonu, Verony, Aarhusu či na Island. Dopravce zatím tarify do globálních distribučních systémů nenahrál. Stále sledujeme!

Lowcostově s ČSA

Chcete-li tedy podniknout levné i jednodenní výlety bez potřeby ubytování do nejznámějších evropských metropolí, využijte právě České aerolinie, u kterých budete mít výhodu ranních a večerních letů u frekventovaných destinací jako je Paříž, Brusel, Milán apod.

Letenky rezervujte skrze vyhledávač www.skyscanner.cz >>

Nejnižší ceny za zpáteční letenky dopravce nabízí na těchto trasách:

  • Praha - Brusel za 1.659 Kč
  • Praha - Milán za 1.665 Kč
  • Praha - Řím za 1.841 Kč
  • Praha - Paříž za 1.727 Kč
  • Praha - Stockholm za 1.346 Kč
Letenky aktuálně pořídíte nejlevněji přes řeckého prodejce Tripsta. Musíte se však obrnit trpělivostí, pokud dopravce učiní nějakou změnu. Během nákupu rovněž odmítáte všechny servisní služby spojené se správou letenky. Pokud byste tedy chtěli později dokoupit zavazadlo nebo přidat další služby, letenky raději kupujte přímo přes nás na letenky.cestujlevne.com, případně na webu ČSA.

Jak už bylo zmíněno, letenka zahrnuje přepravu příručního zavazadla do 55×45×25 cm a maximální hmotnosti 8 kg. Standardní odbavení u check-in přepážky je stále bez poplatku.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Michaela Stankov

Ahoj, neni ted nejaka akce na letenky do Stockholmu na duben?Idealne s odbavenym zavazadlem. Odlet z Polska a CR.

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele jirousek
jirousek

nebyl by Londýn na leden ???

před 6 lety
Avatar uživatele lukas_5
lukas_5

Dobrý den, můžete využít Ryanair nebo Wizzair, pokud chcete cestovat s odbaveným zavazadlem, volte spíše Smart Wings http://letenky.cestujlevne.com/booking/action-pricer?offer=18490&id_dealer=4504

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele
jeremy.tichy_1

Jsou taky nějaké prosincové termíny?

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele Jaja_Malcharkova
Jaja_Malcharkova

Dobrý den, mohu se, prosím zeptat, jakých termínuů se týká Stockholm? Nemohu najít.

před 6 lety
Avatar uživatele lukas_5
lukas_5

https://www.pelikan.cz/akcni-letenka/G-4739?a_aid=cce47f08

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele Jirka1
Jirka1

Našemu aeroklubu navrhuji zpoplatnění WC, použití umyvadla, bezpečnostních pásů, zapůjčení firemního časopisu, samořejmě přednostní výběr sedadla a odbavení u check-in přepážky.

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele jan.deyl
jan.deyl

Webový odkaz na skyscanner.cz v tomto příspěvku směruje dotaz na pishingovou stránku.Neklikat na tento odkaz!

před 6 lety
Avatar uživatele lukas_5
lukas_5

Napadá mě snad jen - Máte přecitlivělý antivirový program :-)

před 6 lety
Avatar uživatele lafayette
lafayette

U mne naprosto OK...

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
To bude jízda!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
Tam jsi ještě nebyl!
Ragusa
ušetříš až 60%
To budou fotky!
Gambie
ušetříš až 36%
Hurá za zážitky!
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie

Zavřít boční panel
Švédsko
Švédsko

Zažijte polární záři nad zemí vikingů

Švédsko se nachází ve Skandinávii na severu Evropy. Díky Golfskému proudu je zde však překvapivě mírné klima.

Máte rádi nedotčenou přírodu a putování po horách? Chcete si užít klid na nádherných pláží bez turistů? Zajímá vás historie vikingů? Chtěli byste vidět polární záři? Nebo snad půlnoční slunce? To vše a nejen to můžete v této krásné severské zemi objevit.

Průvodce pro Švédsko

Zavřít boční panel
Belgie
Belgie

Království čokolády, piva i historie

Belgické království (nizozemsky: Koninkrijk België, francouzsky: Royaume de Belgique, německy: Königreich Belgien), běžně označované pouze jako Belgie, leží v západní Evropě. Jeho břehy omývá Severní moře, nejdelší hranici má na jihu s Francií, na východě sousedí s Lucemburskem a Německem a jeho severním sousedem je Nizozemsko.

Co vás napadne první, když se řekne Belgie? Čokoláda? Pivo? Brusel a Evropská unie? Belgie je rozmanitá země, která nabízí spoustu možností poznávání i relaxace. Je plná středověkých památek, je místem, kde tvořili přední světoví umělci. Její města pulzují rušným životem a v jejich ulicích se potkávají různé národy a kultury. Každý z belgických regionů má svá specifika, vlastní jazyk a obyvatele s rozličnými povahami. A to všechno dohromady dodává Belgii její jedinečnost.

Průvodce pro Belgie

Zavřít boční panel
Francie
Francie

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie