Nízkonákladové zpáteční letenky s ČSA z Prahy do Bruselu, Milána, Říma, Paříže či Stockholmu od 1.346 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Národní dopravce počínaje dnešním dnem zavádí levné letenkové tarify pro zákazníky,pro které je rozhodující cena letenky. Nový tarifní balíček nese označení Lite, ten umožňuje si vzít na palubu jen příruční zavazadlo standardních rozměrů a hmotnosti. Zavazadlo k odbavení, výběr sedadla, občerstvení a další služby jsou zpoplatněny. Letenky v tarifu Lite prakticky kopírují trend většiny nízkonákladových dopravců, ti se snaží zákazníkům nabídnout co nejnižší cenu na úkor služeb, jež jsou v letence zahrnuty. ČSA si od zavedení nových tarifů slibují zvýšení konkurenceschopnosti a posunutí se na přední místa ve vyhledávačích letenek.

ČSA slibují linku na Island

ČSA také avizovaly spuštění prodeje na nových linkách do Lisabonu, Verony, Aarhusu či na Island. Dopravce zatím tarify do globálních distribučních systémů nenahrál. Stále sledujeme!

Lowcostově s ČSA

Chcete-li tedy podniknout levné i jednodenní výlety bez potřeby ubytování do nejznámějších evropských metropolí, využijte právě České aerolinie, u kterých budete mít výhodu ranních a večerních letů u frekventovaných destinací jako je Paříž, Brusel, Milán apod.

Letenky rezervujte skrze vyhledávač www.skyscanner.cz >>

Nejnižší ceny za zpáteční letenky dopravce nabízí na těchto trasách:

  • Praha - Brusel za 1.659 Kč
  • Praha - Milán za 1.665 Kč
  • Praha - Řím za 1.841 Kč
  • Praha - Paříž za 1.727 Kč
  • Praha - Stockholm za 1.346 Kč
Letenky aktuálně pořídíte nejlevněji přes řeckého prodejce Tripsta. Musíte se však obrnit trpělivostí, pokud dopravce učiní nějakou změnu. Během nákupu rovněž odmítáte všechny servisní služby spojené se správou letenky. Pokud byste tedy chtěli později dokoupit zavazadlo nebo přidat další služby, letenky raději kupujte přímo přes nás na letenky.cestujlevne.com, případně na webu ČSA.

Jak už bylo zmíněno, letenka zahrnuje přepravu příručního zavazadla do 55×45×25 cm a maximální hmotnosti 8 kg. Standardní odbavení u check-in přepážky je stále bez poplatku.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele michaela.balogova

Ahoj, neni ted nejaka akce na letenky do Stockholmu na duben?Idealne s odbavenym zavazadlem. Odlet z Polska a CR.

Avatar uživatele jirousek

nebyl by Londýn na leden ???

Avatar uživatele lukas

Dobrý den, můžete využít Ryanair nebo Wizzair, pokud chcete cestovat s odbaveným zavazadlem, volte spíše Smart Wings http://letenky.cestujlevne.com/booking/action-pricer?offer=18490&id_dealer=4504

Jsou taky nějaké prosincové termíny?

Avatar uživatele Jaja_Malcharkova

Dobrý den, mohu se, prosím zeptat, jakých termínuů se týká Stockholm? Nemohu najít.

Avatar uživatele lukas

https://www.pelikan.cz/akcni-letenka/G-4739?a_aid=cce47f08

Avatar uživatele Jirka1

Našemu aeroklubu navrhuji zpoplatnění WC, použití umyvadla, bezpečnostních pásů, zapůjčení firemního časopisu, samořejmě přednostní výběr sedadla a odbavení u check-in přepážky.

Avatar uživatele jan.deyl

Webový odkaz na skyscanner.cz v tomto příspěvku směruje dotaz na pishingovou stránku.Neklikat na tento odkaz!

Avatar uživatele lukas

Napadá mě snad jen - Máte přecitlivělý antivirový program :-)

Avatar uživatele lafayette

U mne naprosto OK...

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

To musíš vidět!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Všude dobře, co doma!

Na lehko z Vídně do Toronta nebo na Floridu
-27 %

To musíš vidět!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie

Zavřít
Ikona pinu
Švédsko  

Zažijte polární záři nad zemí vikingů

Švédsko se nachází ve Skandinávii na severu Evropy. Díky Golfskému proudu je zde však překvapivě mírné klima.

Máte rádi nedotčenou přírodu a putování po horách? Chcete si užít klid na nádherných pláží bez turistů? Zajímá vás historie vikingů? Chtěli byste vidět polární záři? Nebo snad půlnoční slunce? To vše a nejen to můžete v této krásné severské zemi objevit.

Průvodce pro Švédsko

Zavřít
Ikona pinu
Belgie  

Království čokolády, piva i historie

Belgické království (nizozemsky: Koninkrijk België, francouzsky: Royaume de Belgique, německy: Königreich Belgien), běžně označované pouze jako Belgie, leží v západní Evropě. Jeho břehy omývá Severní moře, nejdelší hranici má na jihu s Francií, na východě sousedí s Lucemburskem a Německem a jeho severním sousedem je Nizozemsko.

Co vás napadne první, když se řekne Belgie? Čokoláda? Pivo? Brusel a Evropská unie? Belgie je rozmanitá země, která nabízí spoustu možností poznávání i relaxace. Je plná středověkých památek, je místem, kde tvořili přední světoví umělci. Její města pulzují rušným životem a v jejich ulicích se potkávají různé národy a kultury. Každý z belgických regionů má svá specifika, vlastní jazyk a obyvatele s rozličnými povahami. A to všechno dohromady dodává Belgii její jedinečnost.

Průvodce pro Belgie

Zavřít
Ikona pinu
Francie  

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie