Norsko: Oslo z Wroclawi - 240 Kč.

Jak akci využít?

Dnes jsme již jednou o Norsku mluvili, konkrétně pak v akci na letenky na Island. Báli jste se, že budou příliš drahé přípoje? Nebudou, stačí si jen pohlídat své termíny. Nyní jsou totiž k dispozici letenky z Wroclawi (WRO) do Osla (RYG) za 38 zlotých - 240 Kč. Cestovat můžete nejen v květnu, ale také červnu!

  • Rezervace na ryanair.com
  • Dostupné termíny:
    • WRO - RYG: 3, 8, 22, 24, 27, 31.května a 5, 7, 12, 19, 26.června
    • RYG - WRO: 1, 13, 20, 22, 27, 29.května a 3, 5, 10, 12, 19, 26.června
  • Místa mohou být brzy vyprodána
V ceně je zpáteční letenka vč. tax a poplatků a příruční kabinové zavazadlo o maximální hmotnosti 10kg a rozměrech 55 x 40 x 20 cm. V cestě můžete pokračovat dále, např. letenky do Pobaltí vycházejí taktéž na lidové ceny. Nebo využijte akčních letenek na Island za 3.100 Kč.

Doprava z letiště do Osla stojí téměř 1.000 Kč za zpáteční jízdenku (290 NOK). Více o letišti naleznete v odkazu - letiště Oslo Rygge.

Přečtěte si názor na Oslo od Honzy - cestopis z roku 2009

Jak do Wroclawi?

Wroclaw leží na hranicích ČR a Polska, z Prahy sem dojedete do 5 hodin a parkování není potřeba řešit, auto nechte na sídlišti v centru města,jen pár kroků od zastávky na autobus na letiště. Můžete však využít také přímé linky společnosti Polskibus, jízdenku zakoupíte v rozmezí 100 - 400 Kč.

Kempování v Norsku

Možná Vás může zajímat, že Norsko je zemí přívětivou ke všem přírodomilům. Stanovat můžete kdekoliv, musíte však dodržovat minimální vzdálenost 100 metrů od obydlených domů.

Necítíte se na kempování? Poté se poohlédněte po levném hostelu. Hotely bývají často drahé, šancí mohou být akční nabídky.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Květnové výlety za sluněním z Bratislavy do Burgasu
-74 %

Jedem!

Jarní Kalifornie na lehko z Berlína
-40 %

Tam chceš!

Na úchvatný ostrov Réunion z Prahy přes Paříž
-32 %

To bude jízda!

Další akce