Norsko v červenci z Wroclawi - 472 Kč.

Jak akci využít?

K návštěvě letních fjordů lákají letenky nízkonákladové společnosti Ryanair. Zpáteční letenku z polské Wroclawi do Osla Rygge zakoupíte za 472 Kč včetně tax i poplatků. Letenky jsou dostupné v průběhu července v omezeném množství.

  • Rezervujte na ryanair.com/wro-ryg
  • Dostupné termíny:
    • tam - 8, 15, 17, 24, 29, 31.července
    • zpět - 10, 17, 19, 22, 24, 29, 31.července
Ceny jsou platné v době zveřejnění příspěvku. V ceně je zahrnuto kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 55 x 40 x 20 cm, váhový limit – 10 kg. Informace o letišti Oslo Rygge (RYG).

Do Wroclawi můžeme jet se společností Polskibus z Prahy nebo vlastním autem. Nejlevnější parkování (zadarmo) seženeme na veřejných parkovištích u sídliště. Jedno poklidnější je ihned naproti autobusovému nádraží, odkud pojedete na letiště Wroclaw. Jízdenky v tuto dobu se budou pohybovat okolo 1.000 Kč za páteční cestu.

Kde složit hlavu a jak se pohybovat po Norsku

Pokud nejste příznivci spaní pod širákem, počítejte s vyššími cenami za ubytování jak v hotelech, tak i hostelech. Částečně tento problém může vyřešit pronajatý automobil s vyzvednutím na letišti, i zde je nutné počítat s několika násobně vyššími cenami oproti jižněji položeným státům. Celkem zajímavou a cenově "dostupnou" variantou může být neomezený letecký pass do Norska se společností Wideroe.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

3 komentáře

Avatar uživatele OtomanCze

Ja se vrátil 12.6 z Norska letěl jsem s Ryanair za 500 tam i zpět,takže kdo může ať jede stojí to za to krásná země.

Avatar uživatele radim.svacek

a jak jste řešil ubytování ? Hotel, či pod širákem ?

Avatar uživatele OtomanCze

ubytování je velice drahé,takže jsme to řešili spaním pod širákem po Norsku jsme stopovali někteří lidé vás u sebe velice rádi nechají přespat :)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)