Mapa

Norsko: zpáteční letenky do Osla - 12 Kč.

35 komentářů
2013-10-10T14:13:46+02:00

O akci

Na návštěvu zimního Norska mnoho cestovatelů nenalákáte, ale pokud jim nabídnete zpáteční letenky za pouhých 12 Kč, utrhají Vám ruce. Tedy až poté, co jim vysvětlíte že za tuto cenu opravdu lze letět.

Díky vychytávce s mobilní aplikací, o které detailně píšeme v předchozím příspěvku: Londýn z ČR - 168 Kč, můžete rezervovat aktuálně nejlevnější letenky do Osla za 2 zloté, tedy asi 12 Kč.

Stahuj aplikaci zdarma na:

Letenky lze zakoupit pouze pomocí této aplikace Ryanair Cheap Flights! Vzhledem k velkému náporu zájemců nemusí aplikace naběhnout na první pokus, a bohužel ani na druhý... Je třeba vytrvat a bojovat.

Uvádíme zde i dostupné termíny, na které můžete zpáteční letenku pořídit při ceně 6 Kč / let:

Termíny jsou neaktuální nebo jsou vyprodány!

  • Wroclaw - Oslo: 4, 6, 11, 13, 18, 20, 25, 27.únor
  • Oslo - Wroclaw: 4, 6, 18, 20, 27.únor
Uvedené termíny jsou platné v době zveřejnění příspěvku. Dostupnost si ověříte i na klasickém webu www.ryanair.com, v ceně Regular fare nese hodnotu 1 PLN. V ceně je zahrnuto kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 55 x 40 x 20 cm, váhový limit – 10 kg. Chystáte-li se na návštěvu samotného hlavního města Norska, počítejte s dodatečným nákladem na přepravu z letiště Rygge (RYG). Zpáteční jízdenky z letiště do centra stojí 790 Kč / student a 960 Kč / dospělí.

Mimo samotného pobytu v Norsku můžete se stejnou aerolinkou pokračovat dále do jiných destinací. Seznam naleznete v interaktivní mapě.

letenky norsko

Do Wroclawi můžeme jet se společností Polskibus z Prahy nebo vlastním autem. Nejlevnější parkování (zadarmo) seženeme na veřejných parkovištích u sídliště. Jedno poklidnější je ihned naproti autobusovému nádraží, odkud pojedete na letiště Wroclaw. Inspirovat se můžete cestopisem od Dalibora.

Kde se ubytovat

Skandinávie je poměrně nákladnější destinací, proto počítejte s tím, že samotná letenka je jen plivnutím do moře. Levné ubytování můžete vybírat z nabídky hotelů i hostelů.

Poměrně zajímavější nabídkou pro menší skupinky může být pronajmutí soukromého prostoru na Airbnb.cz, kliknutím na tento odkaz obdržíte 495 Kč na první rezervaci.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-10-10T14:13:46+02:00

35 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce