Jak akci využít?

Nízkonákladová společnost easyJet dnes zpřístupnila letenky na nové lince z vídeňského letiště Schwechat. Od 2.listopadu se začne třikrát týdně létat do francouzského regionu Rhône-Alpes, konkrétně do města Lyon. Zpáteční letenky do Lyonu jsou nyní dostupné od 1.404 Kč za osobu, je však nutné připočíst poplatek za platbu ve výši 430 Kč na rezervaci. V případě cesty dvou osob je pak cena za osobu 1.619 Kč.

  • Vídeň - Lyon od 1.404 Kč rezervuj na easyjet.com
  • Konečná cena zahrnuje poplatek 430 Kč
  • Cesty od 2.11.2016 dále
EasyJet umožňuje přepravu velkého příručního zavazadla o rozměrech 56x45x25 cm.

Z letiště do Lyonu

Letiště v Lyonu je nově propojeno s centrem přímou tramvajovou linkou zvanou Rhonexpress, kde cesta zabere necelých 30 minut. Cena je však vyšší, a to 26 € za zpáteční cestu. Low-cost variantou je autobus č. 46, který vás zaveze na předměstí Meyzieu ZI, kde přestoupíte (150m vzdálenost mezi zastávkami) na tramvajovou linku mířící do na hlavní nádraží Lyonu v centru města. Cena je rovna dvěma lístkům po 2 €.

Ubytování

Lyon rozhodně nepatří k levnějším destinacím, proto počítejte s cenou za ubytování startující na 1.500 Kč za pokoj (zobrazit nabídky). Rozhodně proto doporučuji vyzkoušet i pronajmutí soukromého apartmánu přímo od obyvatel Lyonu pomocí služby Airbnb.com.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Radka S.

Ahoj, v obchodních podmínkách easy jet jsem našla, že "Požadovanými dokumenty pro cestující na mezinárodních letech (včetně letů v rámci EU) je platný cestovní pas, nebo bude za určitých okolností akceptován platný státní průkaz totožnosti EU za předpokladu, že je případně doplněn jakýmikoli dalšími relevantními dokumenty, jako jsou víza." Máme jen občanku (doplnit můžeme max. tak řidičákem - máte někdo zkušenosti, jestli je to problém? Letíme příští týden z Berlína na Mallorcu. Díky

před 3 lety
David Eiselt

Ahoj Radko, občanka absolutně stačí.

před 3 lety
Radka S.

Uf, díky moc :-)

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele verunizna.nej
verunizna.nej

Ahoj, pokud jsem se spravne divala, tak doprava MHD na letiste od ledna uz neni mozna... :(

před 3 lety
Avatar uživatele lukas
lukas

Vypadá to skutečně tak. Zbývá jen ten Rhone Express nebo spíš vzít taxi, když bude víc lidí. Uznávám, že tak drahou dopravu z/na letiště jsem snad ještě nikde neviděl :-(

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 28%
Jedem!
ušetříš až 30%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 50%
Tam jsi ještě nebyl!
4380 starších akcí
Zavřít boční panel
Francie

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie