Jak akci využít?

Již několikrát publikovaný a přesto stále aktivní tarif dopravce Saudi Arabian airlines láká k návštěvě Nového Dillí v Indii. Zpáteční letenky z Milána do Dillí zakoupíte za 8.766 Kč od prosince do konce března 2014. Výjimkou nejsou ani Vánoční či Novoroční pobyt v Indii. Termínů je stále více než dost.

  • Rezervujte na cestujlevne.com/letenky
  • Cestovní období: prosinec 2013 - březen 2014
  • Maximální doba pobytu: 12 měsíců
  • Př. termíny: 18.12.-3.1., 8.-21.1.
Vízum do Indie si vyřídíte na Indickém velvyslanectví v Praze. Doba vyřízení trvá přibližně 7 dní. Více informací k vízům naleznete na mzv.cz/indie. Před cestou si také prosím přečtěte varování od MZV, které platí především pro ženy.

Jak do Milána

Zpáteční letenky z Prahy, Brna, Bratislavy či jiných dalších měst zakoupíte za pár korun. Většinou není nutné platit více jak 1.000 Kč za zpáteční letenku. Lowcost dopravci létají na letiště Bergamo (BGY), odkud je nutné za 18€ přejet na letiště Malpensa (MXP). Pokud byste chtěli cestovat se zavazadlem, doporučuji využít akčních letenek od ČSA na letiště Malpensa za 2.200 Kč, kde zároveň odpadají starosti s přejížděním.

Hledáte ubytování?

Poté využijte služeb našich partnerů. Například online rezervace hotelu v Indii nemusí stát více jak 145 Kč / 2 osoby! Podívejte se na nabídku ubytování v Dillí.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 65%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 42%
Tam jsi vždycky chtěl!
Hurá za zážitky!
ušetříš až 25%
Jedem!
4475 starších akcí