Tanzanie

Objevte africké perly s odletem z Prahy - 11.874 Kč.

18 komentářů
2015-01-03T18:26:54+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

V promo akci nejlepší aerolinky Evropy Turkish airlines uvízly nejen výhodné tarify na Srí Lanku, ale též do oblastí střední a východní Afriky. Pokud toužíte po návštěvě pravého afrického safari v podobě chráněných rezervací v Keni, třetího nejvýše položeného města světa Addis Abeba obehnaného eukalypty a vesnicemi s domorodými kmeny v Etiopii či odpočinku na písčitých pláží Tanzánie a Zanzibaru nebo doposud neobjevené destinace příštího desetiletí Ugandy, právě teď je ta pravá chvíle pro nákup letenek.

Rezervaci pro příštích 5 měsíců provedete pohodlně pomocí kalendáře. Termíny pro letní prázdniny a druhou polovinu roku vyhledejte standardně ve vyhledávači letenek.

Rezervuj zpáteční letenky z Prahy:

V ceně letenky jsou zahrnuta zavazadla o maximální hmotnosti až 46 kg. Let zahrnuje krátký přestup v Istanbulu, který lze libovolně prodloužit i na několik nocí v podobě tzv. stop-overu. Před výběrem destinace doporučuji pročíst též podmínky pro vstup a upozornění od MZV.

Vízum do Etiopie lze získat po příletu na mezinárodní letiště za poplatek 20$. Do Ugandy a Keni získáte taktéž na letišti za 50$, případně společné vízum i s Rwandou za 100$ v podobě East Africa Tourist Visa. Víza do Tanzánie stojí též 50$ a jsou dostupná po příletu do země.

Uganda je prozatím neobjevenou destinací

Dle zkušených cestovatelů a vizionářů čeká pravý turistický boom tuto destinaci v příštím desetiletí. Pokud nevěříte, přečtěte si tento článek. Mne doslova uchvátil. Destinace rozhodně není pro sváteční cestovatele, ale pro silnější povahy, kteří dokáží z lokality vytěžit maximum. Vrhnout se napříč národními parky až do hor za pozorováním volně žijících goril a šimpanzů je nyní mnohem dostupnější.

Z Dar Es Salaamu na ostrov Zanzibar

Mnohými obdivovaný dříve ostrovní stát Zanzibar je z Dar Es Salaamu opravdu co by kamenem dohodil. Z přístavu poplujete lodí zhruba 1,5 hodiny a cena za lístek činí 30-40$. Mezi lodní dopravce patří Azam Marine, Sea Express, Sea Star, Seagull Kilimanjaro a Sepideh Megaspeed Liners. Vyplouvají z přístavů několikrát denně.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-01-03T19:26:54+01:00

18 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce