Fidži

Oceánie: Fidži, Tonga, Samoa - 20.168 Kč.

13 komentářů
2013-10-17T13:15:00+02:00

O akci

Nároční cestovatelé prahnoucí po turisty neobjevených částech pevniny mohou tuto zimu vyrazit za teplem do Oceánie. Vedle nejspokojenějšího státu světa Fidži můžete navštívit také království Tonga, kde naprosto zapomenete na všední civilizaci, neboť Vás uchvátí nedotčené písčité pláže a průzračné moře. A v neposlední řadě stát Samoa, ležící v oblasti Francouzské Polynésie.

Aktuálně můžeme zakoupit letenky do této oblasti od 20.168 Kč, přičemž standardní ceny se pohybují i na dvojnásobku. V ceně je 30 kg zavazadlo a odlétat budeme z Mnichova.

Destinace a ceny: Za menší příplatek jsou možné odlety i z Frankfurtu. Na letiště do Mnichova a zpět můžeme jet se společností Student Agency, další spoje mířící do Mnichova z ČR objednáme u Eurolines, Flixbus či DB.

letenky fidži

Víza

Bezvízový styk platí pro jednotlivé státy za předpokladu nepřekročení maximální doby pobytu: Tonga - 30 dní, Samoa - 60 dní a Fidži - 120 dní.

Ceny za pobyt nejsou vysoké

Ačkoliv bývají často tyto exotické destinace cestovními kancelářemi pekelně předražené, ve skutečnosti jsou veškeré náklady podobné těm, které známe při cestování Evropou. Několik užitečných informací naleznete na webu cestadopacifiku.cz.

Nejlevnější ubytování naleznete v místních bungalovech, které lze objednat přes hostelworld.com. Klasické hotely naleznete na stránce booking.com, kde ceny za dvoulůžkový pokoj začínají na:

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-10-17T13:15:00+02:00

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce