Mapa

Oslo, Norsko - 234 Kč.

5 komentářů
2013-03-23T07:49:36+01:00

O akci

Foto: Petr Šmerkl / Wikipedia

Přivítat jarní severskou přírodu můžete nyní z polské Wroclawi jen za 234 Kč. Zpáteční letenky jsou k dispozici díky dopravci Ryanair na celý květen, kdy lze letět v pondělí, středu nebo pátek. Tento tip jste si mohli přečíst již včera na cestujlevne.com/diskuze
  • Rezervace na ryanair.com
  • Dostupnost: celý květen

Plánujete-li cestu do Norska o letních prázdninách, může se Vám hodit letecký pass od společnosti Wideroe.

Jak do Vratislavi ?

Autobusová společnost Polskibus obsluhuje přímou linkou Prahu s Wroclawí 2x denně a ceny za jednu cestu se pohybují od 6 do 450 Kč dle obsazenosti autobusu. Následně jak z autobusového nádraží na letiště se dozvíte v informacích o letišti Wroclaw (WRO). Z náhledu je patrné, že přípoj z Prahy výborně navazuje na odlety / přílety do Norska.

Letiště Oslo Rygge

Toto letiště je vzdálené od samotného Osla 60 km a zpáteční jízdenka stojí 290 norských korun – 995 Kč. Informace o tomto letišti najdete zde Oslo (RYG).

Ubytování v Oslu

Otužilejší z nás si postačí se spacákem a igelitem – v Norsku můžete stanovat kdekoliv si umanete. Pokud však dáváte přednosti ubytování v hotelu, vyberte si z následující možnosti nejlevnějších hotelů v Oslu. Ceny začínají na 1.530 Kč za dvoulůžkový pokoj. Levnější ubytování vyjde při koupi lůžka v hostelu.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-03-23T07:49:36+01:00

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce