Oslo, Norsko - 234 Kč.

Jak akci využít?

Foto: Petr Šmerkl / Wikipedia

Přivítat jarní severskou přírodu můžete nyní z polské Wroclawi jen za 234 Kč. Zpáteční letenky jsou k dispozici díky dopravci Ryanair na celý květen, kdy lze letět v pondělí, středu nebo pátek. Tento tip jste si mohli přečíst již včera na cestujlevne.com/diskuze
  • Rezervace na ryanair.com
  • Dostupnost: celý květen

Plánujete-li cestu do Norska o letních prázdninách, může se Vám hodit letecký pass od společnosti Wideroe.

Jak do Vratislavi ?

Autobusová společnost Polskibus obsluhuje přímou linkou Prahu s Wroclawí 2x denně a ceny za jednu cestu se pohybují od 6 do 450 Kč dle obsazenosti autobusu. Následně jak z autobusového nádraží na letiště se dozvíte v informacích o letišti Wroclaw (WRO). Z náhledu je patrné, že přípoj z Prahy výborně navazuje na odlety / přílety do Norska.

Letiště Oslo Rygge

Toto letiště je vzdálené od samotného Osla 60 km a zpáteční jízdenka stojí 290 norských korun – 995 Kč. Informace o tomto letišti najdete zde Oslo (RYG).

Ubytování v Oslu

Otužilejší z nás si postačí se spacákem a igelitem – v Norsku můžete stanovat kdekoliv si umanete. Pokud však dáváte přednosti ubytování v hotelu, vyberte si z následující možnosti nejlevnějších hotelů v Oslu. Ceny začínají na 1.530 Kč za dvoulůžkový pokoj. Levnější ubytování vyjde při koupi lůžka v hostelu.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele MarcelDalik

Takze jestli to dobře chápu zaplatim 240kc a je to zpatecni letenka a muzu si vzit zavazadlo? jestli ano prosím reknete mi rozmery toho zavazadla díky :)

Ano, za 240 Kč zakoupíš letenku tam i zpět - cena je konečná. V ceně letenky je taktéž zavazadlo o maximální hmotnosti 10kg a rozměrech 55 x 40 x 20 cm. Pozor! Tento tip byl publikován 23.března. Nyní stojí letenky např. 24.-29.dubna 98 zlotých - 600 Kč ;)

Beru zpět - 8.-13.května stále za 240 Kč !!!

Avatar uživatele richi

u těchto letů je v ceně jen příruční zavazadlo? Děkuji

Ano presne tak, maximalne 10kg s omezenymi rozmery.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem do Evropy za polovic
-50 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

To bude jízda!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

To musíš vidět!

Další akce