Jak akci využít?

Dnešním dnem odstartoval Ryanair svou 15% výprodejovou akci na letenky s odletem z Bratislavy. Díky ní můžete na několik vybraných termínů pořídit zpáteční letenky nejen na ostrovy ve Středomoří již za 39 eur. Akce platí pouze dnes.

  • Letenky rezervujte na ryanair.com
  • Sleva 15% se vztahuje po celý rok, nejlevnější termíny jsou na duben a květen
  • Bratislava - Trapani za 39 € / 1.055 Kč
  • Bratislava - Alghero za 44 € / 1.190 Kč
  • Bratislava - Korfu za 46 € / 1.250 Kč
  • Bratislava - Mallorca za 62 € / 1.680 Kč
V ceně je zahrnuto příruční zavazadlo s rozměry 55x40x20 cm a jedno další menší v podobě kabelky či brašny.

Před cestou

Středomoří není jen o plážích

Během jarních měsíců můžete na ostrovech prožít nejkrásnější okamžiky, jaké příroda může nabídnout. Rozkvetlá vonící flóra společně s příjemným klimatem dodává na autentičnosti dokonalých rájů v Evropě. Půjčte si kolo nebo skútr a prozkoumejte každou píď ostrova.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 54%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 12%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 23%
To musíš vidět!
ušetříš až 57%
Tam jsi ještě nebyl!
4569 starších akcí
Zavřít boční panel
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie

Zavřít boční panel
Řecko

Země bohů, oliv, slunce a nádherných ostrovů

Řecko (řecky Ελλάδα [eˈlaða] nebo Ελλάς [eˈlas]) se nachází na jihovýchodním cípu Evropy, a to jak na pevninské části (Balkánský poloostrov), tak i na četných ostrovech. Sousedí s Tureckem, Albánií, Makedonií a Bulharskem a omýváno je Egejským, Středozemním a Jónským mořem.

Bohatá historie, průzračně čisté moře, olivové háje, vynikající kuchyně, dlouhé písečné pláže a stovky ostrovů s nezaměnitelným kouzlem, to vše jsou důvody, které řadí Řecko k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací Evropy a díky nimž je pro mnoho lidí srdcovou záležitostí.

Průvodce pro Řecko

Zavřít boční panel
Španělsko

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko