Ostrovy ve Středomoří s odletem z Bratislavy během jara - 1.055 Kč.

Itálie , Řecko , Španělsko
Před 12 měs

Jak akci využít?

Dnešním dnem odstartoval Ryanair svou 15% výprodejovou akci na letenky s odletem z Bratislavy. Díky ní můžete na několik vybraných termínů pořídit zpáteční letenky nejen na ostrovy ve Středomoří již za 39 eur. Akce platí pouze dnes.

  • Letenky rezervujte na ryanair.com
  • Sleva 15% se vztahuje po celý rok, nejlevnější termíny jsou na duben a květen
  • Bratislava - Trapani za 39 € / 1.055 Kč
  • Bratislava - Alghero za 44 € / 1.190 Kč
  • Bratislava - Korfu za 46 € / 1.250 Kč
  • Bratislava - Mallorca za 62 € / 1.680 Kč
V ceně je zahrnuto příruční zavazadlo s rozměry 55x40x20 cm a jedno další menší v podobě kabelky či brašny.

Před cestou

Středomoří není jen o plážích

Během jarních měsíců můžete na ostrovech prožít nejkrásnější okamžiky, jaké příroda může nabídnout. Rozkvetlá vonící flóra společně s příjemným klimatem dodává na autentičnosti dokonalých rájů v Evropě. Půjčte si kolo nebo skútr a prozkoumejte každou píď ostrova.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

Komentáře

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální nebo zda bude brzy další podoboná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie

Zavřít
Ikona pinu
Řecko  

Země bohů, oliv, slunce a nádherných ostrovů

Řecko (řecky Ελλάδα [eˈlaða] nebo Ελλάς [eˈlas]) se nachází na jihovýchodním cípu Evropy, a to jak na pevninské části (Balkánský poloostrov), tak i na četných ostrovech. Sousedí s Tureckem, Albánií, Makedonií a Bulharskem a omýváno je Egejským, Středozemním a Jónským mořem.

Bohatá historie, průzračně čisté moře, olivové háje, vynikající kuchyně, dlouhé písečné pláže a stovky ostrovů s nezaměnitelným kouzlem, to vše jsou důvody, které řadí Řecko k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací Evropy a díky nimž je pro mnoho lidí srdcovou záležitostí.

Průvodce pro Řecko