Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

K akčním letům do Střední Ameriky se po vzoru American Airlines přidává i španělský národní dopravce - Iberia. Nyní lze rezervovat letenky nejen do Panamy a Kostariky s odletem z Barcelony, cestu můžete podniknout od září do konce roku. Nejlevnější letenky jsou dostupné v kombinaci příletu do Panama City a odletu z San José, tedy za 9.706 Kč.

Rezervuj na cestujlevne.com/letenky

Cena letenky:

Cesty v období: září - prosinec 2013

Občané ČR a SK mohou vstoupit na území Kostariky pouze s platným pasem. Vízová povinnost se nevztahuje na pobyty kratší 90 dní. Při odletu z Kostariky se na letištích platí odletová taxa ve výši 29$.

Do Barcelony od 1.700 Kč

Chcete-li cestovat i s odbaveným zavazadlem, více než doporučuji zvolit nákup letenek od Českých aerolinií s cenou za 3.665 Kč. V opačném případě se vybízí letenky se společností Vueling z Prahy, Drážďany, Mnichova či Vídně, kde letenky zakoupíte nejlevněji z Drážďan od 100€ / zpáteční.

Z Krakova, Katovic a dalších letišť v okolí ČR a SK můžete letět v tuto chvíli od 1.700 Kč. Letenky hledejte u společností Ryanair či Wizzair.

Ubytování v Costa Rice

Ubytování v Costa Rice je velmi levné a není problém zakoupit kvalitnější 3* nebo 4* hotely za cenu do 1.000 Kč. Konkrétně pak v hlavním městě San José ubytování začíná na 419 Kč za dvoulůžkový pokoj.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele importcr
importcr

Dobry den, hledam letenku do San Jose, odlet 14.8.2013 navrat 29.8.2013. Nedari se mi najit zadne letenky pod 17 000 Kc. Existuje levnejsi varianta v tomto obdobi? Dekuji

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Pokud jste našel letenky alespoň pod 20k tak berte, je sezona ...

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele ondrej.vlk
ondrej.vlk

Dobrý den Za deklarovanou cenu lze cestovat v prosinci Barcelona - San José a zpět, nebo jen tam? Z uvedeného se to tváří, že je zpáteční let jen do panamy a zpět ze San José. Děkuji

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Dobrý den, vždy se jedná o zpáteční let! Barcelona – Panama City / San José – Barcelona – 9.706 Kč Barcelona – San José - Barcelona – 9.938 Kč Barcelona – Panama City - Barcelona – 10.451 Kč :) tedy jsou 3 varianty, jedna v kombinaci Panama i San José a další jsou klasické zpáteční varianty.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Bosa
ušetříš až 67%
Tam chceš!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
To bude jízda!
Borobudur
ušetříš až 59%
Tam jsi vždycky chtěl!
Zimní Amsterdam
ušetříš až 48%
Tam jsi vždycky chtěl!
5558 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?