Paphos: letenky, 4* apartmán na týden - 3.468 Kč.

Jak akci využít?

Foto: Vladimer / wikipedia

Individuální cestovatelé, kteří si rádi potrpí na kvalitu luxusnějších hotelů mohou vyrazit koncem května na dovolenou na ostrov Kypr. Zpáteční letenky, o kterých nás informuje lucx v naší diskuzi, s odletem z Budapešti zakoupíte za 1.550 Kč, termín cesty je však pouze jeden.

Jak do Budapešti?

Zpáteční jízdenky z Prahy zakoupíte u společností Orangeways i Eurolines do 800 Kč. Novinkou je nově otevřený spoj společnosti Eurolines, který vhodně doplňuje hluchý časový prostor. Eurolines taktéž poskytuje promo ceny při včasném nákupu. Rezervujte na Eurolines.cz/budapest

Při cestě automobilem lze zaparkovat u hotelu Holiday Inn za nižší cenu - tip od našeho čtenáře.

4* apartmán za ...

Největším lákadlem tohoto příspěvku je bezpodmínečně levné ubytování ve 4* apartmánu. Když mluvím o apartmánu, mám na mysli ubytování pro 3 nebo 4 osoby - vhodné pro partu nebo rodinu.

Za týden (21. - 28.05.) zaplatíte za 4* studio 5.755 Kč - 3 osoby, respektive 7.580 Kč pro 4 lidi. Za menší příplatek můžete taktéž zvolit výhled na moře. Tento hotel je situován cca 7 km od města Paphos v poklidné vesničce Chlorakas. Ideální dopravou je tak půjčení vlastního auta.

TIP: cestujete-li ve dvou, ubytujte se v tomto 3* hotelu v centru Paphosu. Za týden ubytování se snídaní a možností storna zdarma zaplatíte 5.414 Kč

Kompletní přehled ubytování naleznete zde - Paphos hotely.

Auto za 2.731 Kč

Jet na ostrov a vidět jen část z něho? Půjčte si auto a prohlédněte si i okolí Paphosu. Za týdenní pronájem zaplatíte pouze 2.731 Kč! Srovnejte ceny autopůjčoven s naším srovnávačem!

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

To musíš vidět!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Hurá za zážitky!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

Hurá za zážitky!

Další akce