Paraguay: letenky do Ciudad del Este - 12.790 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Do srdce Jižní Ameriky se můžete vydat na křídlech dopravce TAM airlines. Paraguayské město Ciudad del Este se nachází přibližně 20 kilometrů od největšího systému vodopádů Iguazu / Iguaçu, který se rozprostírá jak na území Paraguaye, tak i Argentiny a Brazílie.

Letenky jsou dostupné při odletu z Říma a návratu do Mnichova za 12.790 Kč. Standardní cena z Prahy činí 24 tisíc.

  • Hotely v Ciudad del Este zde >>
  • Cestovní pojištění do Paraguaye zde >>
Tarif vesměs umožňuje podstoupit 20 hodinový stop v Sao Paulu, který využijte k návštěvě zmíněného města.

Do Říma zakoupíme jednosměrné letenky z Prahy nejlevněji s Wizzairem za 529 Kč se členstvím - kalendář cen. Odlétat však můžeme z Bratislavy, Budapešti či Katovic.

Zpátky z Mnichova pojedeme autobusem za 500 Kč, viz. modré okno níže.

[start][odlet]Mnichov[/odlet][mezikrok][muc][konec]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele spreeuv

jde odletět přímo z Mnichova?

Avatar uživatele sed

Současné vodopády na řece Iguazu v Paraguay neleží, leželi zde vodopády na řece Paraná, které jsou zatopené přehradou ITAPU BINACIONAL, která tvoří hranici mezi Brazílií a Paraguay, tyto byli dle místních a fotek v ECO MUSEU ještě krásnější než ty na hranici Brazílie a Argentiny.

Avatar uživatele matuslukacin

Doporucujem potom kupit si letenku z Foz de Iguazu do Ria D. Janeira a zo Sao Paula spat do Foz de Iguazu (alebo opacne). Ide o nizkonakladove spolocnosti takze sa da kupit aj velmi lacno, do 100 eur za spiatocnu letenku! Cestou autobusom z Ria do Sao Paulo navstivit nadherny ostrov Ilha Grande a dedinku Paraty. Letenky si pozri cez stranku http://www.decolar.com/ a potom uz konkretny let zakup priamo na stranke najlacnejsej z ponukanych spolocnosti (Azul, Gol alebo TAM).

Avatar uživatele naku2

Doporucuju toto mesto. Je to vyborny vystupni bod na vodopady, ktere berou dech. Tak jako tak se sem snad kazdy podiva a tak se muze usetrit 1 cesta z Ria ci Sao Paula. Prechod hranice je bezproblemovy, nikdo nic nehlida a proudi zde davy lidi. Bohuzel to jiz neni tak bezpecne. Urcite doporucuji nejaky bezpecny transport pres most do Foz de Iguazu.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

Tam jsi vždycky chtěl!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

To budou fotky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Paraguay  

Země nápoje tereré

Paraguay je vnitrozemský stát v Jižní Americe. Leží na obou březích řeky Paraguay, hraničí s Argentinou na jihu a jihovýchodě, Brazílií na severovýchodě a Bolívií na severozápadě.

Země nenadchne dechberoucícmi sceneriemi, ani pulzujícícmi velkoměsty, nabídne však čistou a ničím nezkaženou místní kulturu, život zde plyne pomaleji, uvolněněji. Pokud chcete poznat pravou Jižní Ameriku bez turistů, vydejte se právě do Paraguaye.

Průvodce pro Paraguay