Parkování u letiště Praha Václava Havla - 8 Kč / týden.

Jak akci využít?

Hledáte levné parkování u letiště Praha Václava Havla? Máme pro vás dobrou zprávu - jen pro naše čtenáře jsme získali nejnižší ceny za parkování na letišti, a to rovnou od 8 Kč za týden stání!

Díky spolupráci s cestovní kanceláří INVIA můžete parkovat v Praze za nejnižší ceny na hlídaném parkovišti Parkia, jehož provozovatelem je právě CK Invia. Získat můžete i dodatečnou slevu ve výši 10% po uplatnění promo kódu cl2014com

  • Rezervuj parkování u letiště od 8 Kč / týden
  • Sleva 10%: uplatni promo kód cl2014com
  • Platnost kódu bude upřesněna

Jak je to s cenou?

Parkia využívá systému cenotvorby, který známe například od společnosti Polskibus. Tedy každý první zákazník v daném dni získává parkování na týden za 9 Kč. Poté se cena adekvátně zvyšuje, přes 49 Kč, 99 Kč atd., až k ceníkové ceně 499 Kč / týden (s kódem cl2014com za 449 Kč).

Aktuální dostupnost parkování za 9 Kč je zobrazena na webu parkia.cz. Uplatněním kódu cl2014com pak získáváte dodatečnou slevu ve výši 10% z konečné částky.

Parkia.cz - parkování u letiště

Prostory parkingu se nacházejí na adrese U Prioru 884/4, 161 00 Praha 6 - Ruzyně. Jedná se o sjezd z dálnice k nákupnímu centru Šestka, vydáte se však ulicí Evropská (viz. mapa). Parkoviště nabízí a poskytuje:
  • 24 hodinovou obsluhu
  • odvoz / přívoz k letištním terminálům zdarma
  • kamerové zabezpečení parkoviště
  • autosedačky pro nejmenší
  • asistenci se zavazadly

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

19 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele ma.masatova

Dobrý den platí to ještě? chtěla bych si obědnat parking na červenec 11.7.2015 2100 do 4.8.2015/ 1030 předem děkuji za info z pozdravem

Dobrý den, ano platí. Ale v červenci již nebudete první, abyste parkovali za 8 Kč, nejdřív je možný 2.listopad.

Avatar uživatele kastroman

Dobrý den platí to ještě? chtěl bych si obědnat parking na červenec předem děkuji za info z pozdravem Roman.B

Avatar uživatele AnetaV

Myslim ze bylo by lepsi srovnat parkovani tady http://www.parkingunit.com/ a vybrat to nejlepsi

Avatar uživatele matej

Díky kamo za radu. Hezký a přehledné.

Avatar uživatele 19sarka72

Zdravím potřebuji parking na červenec/srpen a bohužel po zadání termínu 28.7.-4.8.mi vyskakuje , že tarmín není volný.Žádné místo pro auto. ): Nevím jestli to nějak dělám zle nebo fakt je plno. Díky

Ahoj Šárko, aktuálně byl stav Parkie takový, že se měla rušit koncem března. Pak se to stáhlo a bude pokračovat, nicméně nové termíny od dubna zatím nejsou nasazené v systému. Budu o tom znovu informovat až to obnoví.

Avatar uživatele 19sarka72

Díky za odpověď. Dneska jem zkoušela zadat termín na červenec/srpen a už to háže cenu . Bohužel cena mi vyskakuje 629 kč, takže žádné levné parkování to v létě není . Asi je to dané termínem v plné sezoně . Zvažuji jestli to za tu cenu objednat nebo ještě čekat??

Avatar uživatele bammalus

Asi hloupá otázka, ale pro jistotu: Jaký čas se píše do času příjezdu/odjezdu. Je to čas odjezdu z parkoviště nebo přílet na Ruzyni? Nějak jsem nenašel, jak by mne zase vyzvedli?

Vyzvednutí probíhá po telefonickém ohlášení. Pak pro vás přijedou. Čas napište předpokládaný příjezdu a předpokládaný příletu. Parkia funguje pouze do konce března. Poté se parking bude rušit.

Avatar uživatele dinav

a nějaké dobré tip pro lednové parkování na 3 týdny na letišti v Budapešti? díky

Avatar uživatele masaze

Dobry den, se zaujetim jsem si precetl Vas clanek : http://www.reflex.cz/clanek/rozhovory/57347/svet-muzete-objevovat-i-bez-milionu-rika-letenkar-david-eiselt.html fakt Vam fandím .. Mam prosbu, uz mam dosti ceskych nekvalitnich sluzeb a tak budu litat radeji ze zahranici pokud to pujde ... potreboval bych nejaky TIP na parking Mnichovske letiste...predem dekuji.. ZN

Dobrý den Zdeňku, mrkněte na holidayextras.de

Avatar uživatele anetalich

Tip zajímavý, ale co jsem zkoušel namátkou asi 5 termínů, tak mi vždy vyšlo více jak 450 Kč / týden, co mi přijde poměrně veliký rozdíl oproti avizovaným 8 Kč v titulku (ale nadpis musí být poutavý, to beru :D )

Ahoj, na webu najdeš vpravo modrý obdélník, ve kterém jsou nejbližší termíny k parkování za 8 kaček ;)

Avatar uživatele lenkaroman

Děkuji moc ... zakoupeno.Potřebovala bych ještě takový skvělý tip na parkování u letiště Vídeň na 6 dní v dubnu. Předem díky.

Avatar uživatele lucienikol

Díky za tip... Koupeno... Sice za 449, ale i tak super! Díky :)

Rádo se stalo, a pořád lepší jak za 499 Kč ;)

Avatar uživatele LiborS

Luxusní, moc díky

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

To musíš vidět!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Honem, dokud jsou místa!

Na lehko z Vídně do Toronta nebo na Floridu
-27 %

A už tam budem?

Další akce