Pays de la Loire: letenky z Prahy do Nantes - 1.377 Kč.

Jak akci využít?

Město ležící na řece, která je zapsána na seznamu UNESCO, město na Loiře, jež je rodištěm slavného Julese Verna, tím městem je Nantes. V Nantes můžete zajít do muzea právě Julese Verna nebo můžete obdivovat katedrálu Petra a Pavla. Na své si přijdou i milovníci bicyklů, když se vydají na cyklistický okruh nesoucí název Loira.

Zpáteční letenky z Prahy do Nantes pořídíte nyní za cenu 49,98 € nebo-li 1.377 Kč. K dispozici je pár pěkných víkendových termínů v květnu, září, avšak v říjnu jich je nejvíce.

V ceně letenky máte bezplatnou přepravu příručního zavazadla 55 × 40 × 20 cm do hmotnosti 10 kg.

Letenky do Nantes

Pass Nantes

Pokud si plánujete užít města naplno, určitě Vám přijde vhod turistická karta tzv. Pass Nantes, která zahrnuje bezplatné vstupy do důležitých pamětihodností a atrakcí, rovněž opravňuje k bezplatné přepravě v systému městské hromadné dopravy. Karta se prodává v různých variantách a na různé časové období. Ceny začínají na 17 eurech za 24 hodinovou kartu pro dospělou osobu. Více informací o Pass Nantes.

Jak na nejlevnější dopravu z letiště Nantes

Standardní jednosměrné jízdné na autobus do centra Nantes TAN Air Shuttle z letiště Nantes Atlantique vychází na 7,50 €. Ušetřit můžete následujícím způsobem: Kupte si v trafice na letišti nebo v jízdenkovém automatu hodinovou jízdenku za 1,50 €, u řidiče je za 2 €; vystupte na zastávce La Neustrie a přestupte na tramvajovou linku č. 3, na kterou vám platí stále stejná jízdenka, tramvají se svezete až do centra. Plánek všech linek v Nantes ke stažení

Ubytování

Nabídka ubytovacích kapacit v Nantes je velice pestrá, hotel dle Vašich preferencí vyhledáte na – hotely Nantes, ceny za dvoulůžkový pokoj a noc se pohybují okolo 1.000 Kč.
Pokud chcete pojmout výlet ekonomicky, jistě se budete ohlížet po nejlevnějších hostelech.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

17 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele j.boula

Docela se divim,ze se tu akce objevila az ted,kdyz jsem na ni upozornoval na konkurencnim foru jiz pred tydnem :).Znovu pak vcera..

Volotea dává "akční ceny" každý týden ;)

Avatar uživatele pavelzhradce

Ahoj všem. Byl jsem v Nantes na čtyři dny v září a všem doporučuji. Zdatnější turisté mohou z letiště do města dojít i pěšky (cca 10 km) a ušetřit tak skoro 8 € za jízdenku, ubytování v kempu je rovněž za velmi příznivou cenu (11 € za noc). Většina turistických atrakcí (botanická zahrada, mrakodrap, katedrála) zdarma. Fotky a povídání o mé cestě najdete na http://cestopis.webnode.cz/nantes-2013/

Dobrý večer Pavle, na Váš cestopis již odkazujeme v příspěvku :-)

Avatar uživatele pavelzhradce

Už na to koukám, že mám odkaz skoro na titulní straně :-) Super, snad ty informace někomu pomohou. Ještě se chci zeptat na tu fintu s úsporou za cestu z letiště do města. Je to myšleno tak, že na letišti zakoupím za 1,5 € klasickou jízdenku na MHD a řidič Shuttle busu mě s ní nechá nastoupit za předpokladu, že nepojedu až do centra, ale vystoupím hned na La Neustrie?

Avatar uživatele iwci

To by me take zajimalo, prosim o odpoved :-) Diky!

Avatar uživatele beruna

Ahoj Dave, vůbec mi na těch jejích stránkách nejde hledat, lze nalézt něco na 4dny nebo méně koncem června? dík beruna

Ahoj, bohužel ty nejlevnější termíny byly v průběhu května a prvního týdne v červnu. Následně jsou ještě ke konci září. V tuto chvíli lze rezervovat za uvedenou cenu jen v měsíci říjnu, např. 17.-20.10.

Avatar uživatele pecenkova.tereza

Jen upozorňuji, že nákup letenek kartou probíhá přes nějaký nezabezpečený systém, takže se na tuto transakci musí odblokovat karta přímo s bankou ( minimálně u KB a MasterCard emobosovaná, virtuální karty to mohou mít jinak) Moc se těším na říjen a děkuj iza upozornění na skvělou možnost !!!

Avatar uživatele le.lenka

Byla jsem v srpnu, doporučuji všem.

Avatar uživatele janhoustka

ta fotka klastera St.Mont Michel je dost zavadejici,kdyz je to z Nantes temer 200km ;) Kazdopadne diky za tip!

Beru na vědomí Honzo, bohužel to byl nejhezčí obrázek z této lokality a neodolali jsme..

Avatar uživatele riedlson

Ahoj, nechci kritizovat ale domnívám se, že tak by jste to dělat neměli. Lidé s menším přehledem, mezi ně bohužel spadám i já, neví, že obrázek není přímo v lokalitě ale až 200 km jinde. Nechci tvrdit, že lidé vybírají letenku podle úvodního obrázku ale tohle je prostě hodně zavádějící.

Podíval jsem se na mapu - plně s vámi souhlasím! Toto byla střela naslepo a terč nezasáhla ani zdálky.. Při vyhledávání jsme se řídili podle klíčových slov a neověřili jsme si skutečnou polohu tohoto místa, až teď díky Vám. Příště si dáme větší pozor, zejména pak pro tyto evropské destinace, neboť St.Michel je zcela mimo Pays de la Loire. Ještě jednou se omlouváme.

Foto editováno.

Avatar uživatele prdelista

Nebylo by možné využit na dopravu z letiště Pass Nantes?

Kubo, tahle možnost již neplatí.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Květnové výlety za sluněním z Bratislavy do Burgasu
-74 %

Všude dobře, co doma!

Jarní Kalifornie na lehko z Berlína
-40 %

A už tam budem?

Na úchvatný ostrov Réunion z Prahy přes Paříž
-32 %

Tam to bude krásný!

Další akce