Mapa

Pays de la Loire: letenky z Prahy do Nantes - 1.644 Kč.

7 komentářů
2014-02-18T10:46:54+01:00

O akci

Za letní víkendovou pohodou nemusíte nutně jezdit na chatu. Zaleťte si rovnou do Biskajského zálivu a místo v rybníku se vykoupejte v Atlantském oceánu. 

Zpáteční letenky z Prahy do Nantes pořídíte nyní za cenu 59,98 € nebo-li 1.644 Kč. K dispozici je pár pěkných víkendových termínů v květnu, červnu, ale i v červenci.

V ceně letenky máte bezplatnou přepravu příručního zavazadla 55 × 40 × 20 cm do hmotnosti 10 kg.

Pass Nantes

Pokud si plánujete užít města naplno, určitě Vám přijde vhod turistická karta tzv. Pass Nantes, která zahrnuje bezplatné vstupy do důležitých pamětihodností a atrakcí, rovněž opravňuje k bezplatné přepravě v systému městské hromadné dopravy. Karta se prodává v různých variantách a na různé časové období. Ceny začínají na 17 eurech za 24 hodinovou kartu pro dospělou osobu. Více informací o Pass Nantes.

Jak na nejlevnější dopravu z letiště Nantes

Standardní jednosměrné jízdné na autobus do centra Nantes TAN Air Shuttle z letiště Nantes Atlantique vychází na 7,50 €. Ušetřit můžete následujícím způsobem: Kupte si v trafice na letišti nebo v jízdenkovém automatu hodinovou jízdenku za 1,50 €, u řidiče je za 2 €; vystupte na zastávce La Neustrie a přestupte na tramvajovou linku č. 3, na kterou vám platí stále stejná jízdenka, tramvají se svezete až do centra. Plánek všech linek v Nantes ke stažení

Ubytování

Nabídka ubytovacích kapacit v Nantes je velice pestrá, hotel dle Vašich preferencí vyhledáte na – hotely Nantes, ceny za dvoulůžkový pokoj a noc se pohybují okolo 1.000 Kč.
Pokud chcete pojmout výlet ekonomicky, jistě se budete ohlížet po nejlevnějších hostelech.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2014-02-18T11:46:54+01:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce