Machu Picchu

Peru, Chile, Ekvádor a další (+ USA) - 13.023 Kč.

29 komentářů
2013-09-11T15:34:37+02:00

O akci

Po úspěchu akční nabídky American Airlines z Prahy do Rio de Janeira Vám přinášíme další, podobný tarif stejného dopravce. Tentokráte si můžete vybírat z několika destinací na západním pobřeží Jižní Ameriky, a to konkrétně země Peru, Chile, Ekvádor, Uruguaye, Brazílie  a Kolumbie. Jako bonusem nechť je možnost 1 přestávky v každém směru, tedy např. v Miami a New Yorku! Odlétat budete z Barcelony a vracet se zpět do Paříže. Díky tomuto výletu můžete zabít až 5 much jedním tripem.

  • Rezervuj na cestujlevne.com/letenky
  • Cestovní období: 1.říjen - 30.březen 2014 (mimo Vánoc)
  • Maximální doba pobyt 30 dní
  • Rezervace do 16.září
Dostupné destinace a jejich ceny:
Chile: Barcelona - Santiago de Chile - Paříž - 13.052 Kč

Peru: Barcelona - Lima - Paříž - 13.023 Kč

Uruguay: Barcelona - Montevideo - Paříž - 13.067 Kč

Ekvádor: Barcelona - Quito - Paříž - 13.039 Kč

Kolumbie: Barcelona - Bogota - Paříž - 13.076 Kč

Brazílie: Barcelona - Rio de Janeiro - Paříž - 13.033 Kč

Využití tohoto tarifu je podmíněno platností povolení ke vstupu do USA - ESTA. Máte-li v zájmu strávit pár dní v USA, můžete si poskládat cestu pomocí tohoto vyhledávače (kliknou na Nové hledání) nebo mi zanechte vzkaz v komentáři. Cena se může v závislosti na dnech nepatrně zvýšit.

jizni amerika

Jak na přípoje?

Do Barcelony máte možnost letět s aerolinkou Vueling z pražského letiště stejně tak jako z Drážďan, Mnichova či Vídně. Cena se pohybuje okolo 65€. Jste-li z východní části republiky, využijte dopravce Ryanair z polských letišť.

Z Paříže leťte se společností easyJet do Prahy, cena jednosměrné letenky se pohybuje okolo 1.500 Kč.

Levné ubytování v Jižní Americe

Hotely v těchto státech nabízí kvalitnější nocleh již za pár stokorun. Přehled cen s velkými možnostmi výběru včetně zrušení rezervace zdarma naleznete na portálu Booking.com

Hotely pro stopover v New Yorku a Miami

NEW YORK: Mnou prověřené hotely Best Western Plaza nebo Howard Johnson Inn nabízí výhodné ubytování v Queensu (krátká vzdálenost na letiště La Guardia, JFK i do centra Manhattanu). Hotely jsou 1 minutu chůze od metra F, kterým jste za 5 minut u Central Parku, za 10 minut u Rockefellerova centra nebo do 15 minut u nákupního domu Macy´s. Navíc není nutné přesedat. Na letiště JFK jedete taktéž stejnou linkou metra s 1 přestupem a cesta z letiště do hotelu trvá cca 30 minut. Akční nabídky hotelů v New Yorku naleznete v tomto odkazu.

MIAMI: Vedle klasické nabídky hotelů na Miami Beach, které nabízí ubytování pro dva od 1.170 Kč doporučuji taktéž porovnat nabídky mezi jednotlivými prodejci, kde lze občas vychytat zajímavé akce u méně známých, ale stále prověřených webů.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-09-11T16:34:37+02:00

29 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce