Machu Picchu

Peru: letenky do Jižní Ameriky z Barcelony - 10.697 Kč.

4 komentáře
2013-11-10T08:32:23+01:00

O akci

V zimních měsících se můžete vypravit za teplem a historií říše Inků do Jižní Ameriky. Při své cestě vystoupejte do kopců And a nechte se ohromit starobylými ruinami Machu Picchu či si prodlužte cestu do města zařazeného do světového dědictví UNESCO Cuzco.

Aktuálně lze zakoupit letenky s odletem z Barcelony do Limy za pouhých 10.697 Kč.

  • Rezervuj letenku Barcelona - Lima za 10.697 Kč
  • Cestovní období do 30.dubna 2014 (mimo Vánoc)
  • Lety ve dnech: úterý, středa a čtvrtek
  • Maximální pobyt 30 dní
  • Prodej do 30.listopadu
Za několika stokorunový příplatek se můžete vracet taktéž z Cuzca (12.617 Kč). Při cestě do Peru nebudete potřebovat víza, bezvízový styk platí pro pobyt do 90 dní. Vzhledem k přestupům v USA je však vyžadováno online povolení ke vstupu ESTA.

Příkladové termíny: 6.-19.02., 5.-19.03.

Přípoj do Barcelony s ČSA

Budete-li chtít na cestu vyjet i s odbaveným zavazadlem, směle Vám vystačí letenky s tuzemským dopravcem ČSA. Ten nabízí zpáteční letenky Praha - Barcelona za 3.662 Kč. Nízkonákladovou variantou může být španělský dopravce Vueling, kde je v ceně příruční zavazadlo. Nejnižší ceny za zpáteční letenky lehce přesahují 100€, a to jak při odletu z Prahy, tak i Mnichova, Vídně nebo Drážďan.

Z východní části republiky je vhodné využít dopravce Ryanair s přilehlých polských letišť za výrazně nižší ceny a stejně tomu bude i při odletu z Budapešti.

Levné hotely v Limě i Cuzcu

Ať se již rozhodnete strávit převážnou část cesty v Limě nebo Cuzcu, ceny za ubytování se budou držet opravdu při zemi. V Cuzcu zarezervujete dvoulůžkový pokoj pouze za 242 Kč, v Limě pak již od 323 Kč.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-11-10T09:32:23+01:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jureckajurec
jureckajurec
před 10 lety

Zdravím - dotaz na přestup v USA. Je potřeba vyřídit ESTA? A pokud ano, tak při registraci to chce už číslo letu ale co tam mám napsat, když ještě letenky nemám? To si je mám koupit a riskovat, že mi Amíci estu nedaj?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 10 lety

Zdravím, ESTA je potřeba vyřídit, je uvedeno v článku. K estě nepotřebuješ vyplnovat údaje o letu - jsou volitelná, nikoliv povinná.

Avatar uživatele bo
bo
před 10 lety

Tez do Panamy za méně jak deset tisíc, plus tri tisice CSA - a s 1 dnem v Miami.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 10 lety

Díky, vím o tom ;) Ono tohle není žádná aktuální akce, Stř. Amerika je kontinuálně po celou dobu za tyto ceny... Navíc se to míjí s MUC/VIE. Stop by měl jít v obou směrech i v tomto tarifu, bohužel jsem nenašel žádné vlídné datum.

Další akce