Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

V zimních měsících se můžete vypravit za teplem a historií říše Inků do Jižní Ameriky. Při své cestě vystoupejte do kopců And a nechte se ohromit starobylými ruinami Machu Picchu či si prodlužte cestu do města zařazeného do světového dědictví UNESCO Cuzco.

Aktuálně lze zakoupit letenky s odletem z Barcelony do Limy za pouhých 10.697 Kč.

  • Rezervuj letenku Barcelona - Lima za 10.697 Kč
  • Cestovní období do 30.dubna 2014 (mimo Vánoc)
  • Lety ve dnech: úterý, středa a čtvrtek
  • Maximální pobyt 30 dní
  • Prodej do 30.listopadu
Za několika stokorunový příplatek se můžete vracet taktéž z Cuzca (12.617 Kč). Při cestě do Peru nebudete potřebovat víza, bezvízový styk platí pro pobyt do 90 dní. Vzhledem k přestupům v USA je však vyžadováno online povolení ke vstupu ESTA.

Příkladové termíny: 6.-19.02., 5.-19.03.

Přípoj do Barcelony s ČSA

Budete-li chtít na cestu vyjet i s odbaveným zavazadlem, směle Vám vystačí letenky s tuzemským dopravcem ČSA. Ten nabízí zpáteční letenky Praha - Barcelona za 3.662 Kč. Nízkonákladovou variantou může být španělský dopravce Vueling, kde je v ceně příruční zavazadlo. Nejnižší ceny za zpáteční letenky lehce přesahují 100€, a to jak při odletu z Prahy, tak i Mnichova, Vídně nebo Drážďan.

Z východní části republiky je vhodné využít dopravce Ryanair s přilehlých polských letišť za výrazně nižší ceny a stejně tomu bude i při odletu z Budapešti.

Levné hotely v Limě i Cuzcu

Ať se již rozhodnete strávit převážnou část cesty v Limě nebo Cuzcu, ceny za ubytování se budou držet opravdu při zemi. V Cuzcu zarezervujete dvoulůžkový pokoj pouze za 242 Kč, v Limě pak již od 323 Kč.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jureckajurec
jureckajurec

Zdravím - dotaz na přestup v USA. Je potřeba vyřídit ESTA? A pokud ano, tak při registraci to chce už číslo letu ale co tam mám napsat, když ještě letenky nemám? To si je mám koupit a riskovat, že mi Amíci estu nedaj?

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Zdravím, ESTA je potřeba vyřídit, je uvedeno v článku. K estě nepotřebuješ vyplnovat údaje o letu - jsou volitelná, nikoliv povinná.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele bo
bo

Tez do Panamy za méně jak deset tisíc, plus tri tisice CSA - a s 1 dnem v Miami.

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Díky, vím o tom ;) Ono tohle není žádná aktuální akce, Stř. Amerika je kontinuálně po celou dobu za tyto ceny... Navíc se to míjí s MUC/VIE. Stop by měl jít v obou směrech i v tomto tarifu, bohužel jsem nenašel žádné vlídné datum.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
To bude jízda!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
Tam to bude krásný!
Ragusa
ušetříš až 60%
Tam jsi vždycky chtěl!
Gambie
ušetříš až 36%
A už tam budem?
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Machu Picchu
Peru

Za Inky a andskými vrcholky do Peru

Peru (španělsky plným názvem República del Perú), třetí největší stát jihoamerického kontinentu, se rozkládá u pobřeží Tichého oceánu na západě Jižní Ameriky. Sousedí s Ekvádorem, Kolumbií, Brazílií, Bolívií a Chile. 

Peru svou rozmanitostí nabízí trochu od všeho, co cestovatelé v Jižní Americe hledají: pralesy Amazonie, zasněžené andské vrcholky s nádhernou přírodou, pouštní oblasti, tichomořské pláže, tajuplnou inckou kulturu i přátelské obyvatele.

Průvodce pro Peru