Phuket, Thajsko - 13.043 Kč.

Před 6 lety

Jak akci využít?

Další velmi zajímavou nabídkou s odletem z Prahy v podání švýcarských aerolinek SWISS je Phuket. Tato thajská plážová destinace je dostupná za cenu 13.043 Kč. Letět můžete například 10.-22.listopadu. Tedy na začínající sezónní období. V ceně letenky máte samozřejmě i odbavené zavazadlo o maximální hmotnosti 20 kg.

Výhodou je opravdu levné ubytování i strava! Oběd seženete v průměru od 20 Kč, a ubytovat se můžete ve skromnějších hotelech od 150 Kč.

Konkrétně ubytování v Phuketu začíná na 243 Kč za dvoulůžkový pokoj. Pomocí mapky v prohlížeči můžete najít plážové destinace.

Z Phuketu se za cca 300 Kč na osobu dopravíte na známý ostrov Ko Phi Phi, kde se natáčel film s Leonardo di Capriem - Pláž. Rozhodně návštěvu tohoto ostrůvku doporučuji, ale ne na více než 3 dny.

Vízum obdržíte zdarma na letišti v Phuketu. Cesta však nesmí být delší než 30 dní.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální, nebo zda bude brzy další podobná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Tam to bude krásný!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Honem, dokud jsou místa!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

To musíš vidět!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Thajsko  

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko