Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Další velmi zajímavou nabídkou s odletem z Prahy v podání švýcarských aerolinek SWISS je Phuket. Tato thajská plážová destinace je dostupná za cenu 13.043 Kč. Letět můžete například 10.-22.listopadu. Tedy na začínající sezónní období. V ceně letenky máte samozřejmě i odbavené zavazadlo o maximální hmotnosti 20 kg.

Výhodou je opravdu levné ubytování i strava! Oběd seženete v průměru od 20 Kč, a ubytovat se můžete ve skromnějších hotelech od 150 Kč.

Konkrétně ubytování v Phuketu začíná na 243 Kč za dvoulůžkový pokoj. Pomocí mapky v prohlížeči můžete najít plážové destinace.

Z Phuketu se za cca 300 Kč na osobu dopravíte na známý ostrov Ko Phi Phi, kde se natáčel film s Leonardo di Capriem - Pláž. Rozhodně návštěvu tohoto ostrůvku doporučuji, ale ne na více než 3 dny.

Vízum obdržíte zdarma na letišti v Phuketu. Cesta však nesmí být delší než 30 dní.

 

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Horké prameny
ušetříš až 42%
Honem, dokud jsou místa!
Pisa šikmá věž
ušetříš až 65%
Všude dobře, co doma!
Tenerife ubytování
ušetříš až 33%
To budou fotky!
Barcelona
ušetříš až 44%
To musíš vidět!
5294 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Thajsko
Thajsko

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko