Phuket z Mnichova s Emirates - 12.905 Kč.

Akci sepsal David Eiselt
2013-07-08T12:00:03+02:00 0 komentářů
Mapa - %

O akci

Last minute nabídky se staly letošním hitem nejen v oblasti zájezdů. Emirates nabízejí zpáteční letenky z Mnichova do thajského Phuketu na přelom letních prázdnin za 498€ / 12.905 Kč! Letenky jsou dostupné v limitovaném počtu do začátku srpna.

  • Rezervuj na emirates.com
  • Cestovní období: 11.7. - 5.8. 2013
  • Př. termín: 22.-30.července a jiné v kalendáři +/- 3 dni
Víza do Thajska nemusíte vyřizovat, od loňského roku platí bezvízový styk po maximální dobu pobytu 30 dnů. Pobyt v Thajsku Vás nemusí přijít dráž jak 300 Kč na den! Počítejte však s monzunovým obdobím kdy během dne může několikrát silně sprchnout. V Thajsku je však celoročně teplota okolo 32°C.

Do Mnichova se snadno dopravíte autobusy student agency, kteří staví přímo u letištního terminálu. Zpáteční jízdenky z Prahy nepřekračují hranici 1.000 Kč.

Výhodou cesty v tomto období je především levnější ubytování v hotelech. Přehled kvalitnějších hotelů naleznete zde,

ty méně kvalitní se vyplatí hledat až na místě.

Tento článek může obsahovat affiliate odkazy, ze kterých může náš redakční tým získat provizi, pokud na odkaz kliknete. Viz naše stránka s Reklamními zásadami.

Hlídač akčních letenek

Nejlepší nabídky vydrží zpravidla jen pár hodin. Dáme ti vědět ihned, jakmile se objeví

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce