Norwegian Epic

13 denní plavba přes Atlantický oceán s All–inclusive + letenky. Balíček od 25 000 Kč

10 komentářů
2017-08-01T19:54:52+02:00

O akci

Pokud pro letošní rok máte v plánu pár dní odpočinku, ale typické resorty vám už nevoní, připravili jsme si pro vás neobyčejně dobrodružný zážitek v podobě zaoceánské plavby. Využijte přemísťovacích plaveb, kdy lodě končí sezónu v Evropě a přeplouvají do Karibiku na zimní sezónu a plujte z Barcelony přes Atlantický oceán na americkou Floridu.

Během 13 denní plavby přes Atlantik si užijete nejen nezapomenutelné výhledy na pustý oceán, ale také spoustu zábavy a gastronomie. Čeká na vás all–inclusive stravování v několika různých restauracích s odlišnými kuchyněmi od asijské po americkou, nápoje v podobě vody, ochucené vody, kávy a čaje po celých 24 hodin denně, stejně tak jako tobogány, bazény, divadlo, živá muzika, fitness centrum či kasino v útrobách zaoceánské lodi Norwegian Epic.

Lodní společnosti Norwegian Cruise Line nabízí totiž nejlevnější alternativu, jak přeplout Atlantik. Loď vyplouvá 5. listopadu z Barcelony s celodenní pauzou 7. listopadu ve španělské Malaze a 15. listopadu na ostrově Sv. Tomáše v Karibiku. Vylodíte se 18. listopadu v přístavu Port Canaveral v americkém Orlandu.

Cena? Uvedené částky jsou za osobu a celou plavbu včetně občerstvení a výše uvedených nápojů.

  • Kajuta bez oken za 499 $ + poplatky 107 $
  • Kajuta s balkónem za 1.049 $ + poplatky 107 $
  • Apartmán za 1.099 $ + poplatky 107 $

Dále je k ceně plavby nutné připočítat povinné spropitné 14 $ na osobu a den, tedy při 13–denní plavbě 182 $. Celkem se v přepočtu dostáváme na částku 788 $ / 17.500 Kč až po apartmán s balkónem za 1.388 $ / 30.900 Kč.

Během plavby si samozřejmě můžete zakoupit alkoholické nápoje, klasické sodovky značky Coca Cola či kávu Lavazza. Pokud se nechcete vůbec omezovat a dopřát si maximum, pak se vyplatí zakoupit plavbu na stránkách lodní společnosti ncl.com, kde za 1.069 € / 28.000 Kč á kajuta nebo za 1.579 € / 41.500 Kč á apartmán je nabízeno Premium All–Inclusive. V ceně je pak naprosto vše včetně alkoholických koktejlů, vín, piva a spropitného.

Poziční lety k vaší plavbě? Cena za loď je jedna věc, druhá stránka výletu je cesta do Barcelony a z Ameriky. Zatímco do Barcelony využijeme ideálně nové přímé linky Ryanair z Prahy do Barcelony 4. listopadu za cca 1.500 Kč (vyčkejte na akci), z Orlanda máme na výběr.

Jako nejrychlejší varianta se jeví lety s nízkonákladovou aerolinkou Norwegian z Orlanda do Berlína za 229 € / 6.000 Kč dne 22. listopadu. Alternativou jsou pak odlety i z okolních měst na Floridě nebo rovnou přelet do New Yorku, zde pár dní pobýt a zase low–costem přeletět do Evropy. Pod 8.000 Kč byste se měli vejít vždy.

Kompletní cena se tak vyšplhá k 25.000 Kč. Vše za předpokladu, že vám stačí příruční zavazadlo s nezbytnými nákupy v Barceloně před naloděním. Nutné je ještě přidat náklady za ubytování 1 noci v Barceloně (cca 1.500 Kč za pokoj) a minimálně 4 noci v Orlandu (cca 4.000 Kč za pokoj).

  • Hledej v období K dispozici je jediný termín plavby 5.–18. listopadu + přelety.
  • Poletíš s aeroliniemi Lodní společnost Norwegian Cruise Line vás přepraví na své lodi Norwegian Epic.
PRG/Praha
BCN/Barcelona
Jednosměrná letenky
2 hodin letu (přímý let)
1 500 Kč
0 hvězdiček
All-inclusive
MCO/Orlando
SXF/Berlín
Jednosměrná letenky
16 hodin letu (přímý let)
Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2017-08-01T10:09:57+02:00

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Petr76
Petr76
před 6 lety

Jak jste přišli na to, že běžná cena je 50,000? To je přece nesmysl a hloupá mystifikace ve stylu letáku z Kauflandu.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

Souhlas, tím, že nám tu teď blikají texty, které se nevypnuli na základě nulové hodnoty u původní ceny to vypadá blbě a podvědomě nás to nutí „něco“ napsat.

Avatar uživatele
Tomáš
před 6 lety

Kde přesně jsou k nalezení uvedené ceny? Dívám se na uvedenou plavbu na webu NCL a nejlevnější lístek stojí 1 069 eur za vnitřní kajutu?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

V nabídkách je odkaz na plavbu: http://www.anrdoezrs.net/links/6...estination[]=940&Duration[]=4&Duration[]=5

Musíš to kupovat přes agentury, neboť NCL přešla letos na nový koncept a prodává v Evropě pouze plavby alá Premium All–Inclusive. Takže pokud chceš klasické all-in bez alkoholu, kupovat v dolarech.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety
Avatar uživatele
Pavel
před 6 lety

V textu není ani slovo o transferu z přístavu do Orlanda, taxi, bus ?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

Nejlevnější transfer vychází na letiště v Orlandu (MCO) za 15 $ https://www.goportcanaveral.com/...cruise.php

Avatar uživatele Hekit
Hekit
před 6 lety

Psát, že Port Canaveral je v Orlandu mi přijde poněkud odvážné.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 6 lety

Na Americké poměry snad ne – 100 km tu není žádná vzdálenost a samotný přístav je takto pojmenováván „ Orlando-beaches-port Canaveral“.

Avatar uživatele
cali
před 6 lety

Seno pro oslíky.

Další akce