Francie

Podzimní víkendové letenky do jižní Francie od 279 Kč.

19 komentářů
2016-08-26T10:04:47+02:00

O akci

Po delší době upozorňujeme znovu na výhodné letenky se společností Volotea směrem do francouzských měst Marseille, Toulouse a Bordeaux. Jak již bývá zvykem, k dosažení nejnižších cen musíte zkombinovat dvě města, nyní s příletem do Marseille a odletem z Toulouse, případně vzdálenějšího Bordeaux.

Zpáteční letenky začínají na 10 € v případě členství Supervolotea. Pokud členem nejste, na celou rezervaci si přičtěte 50 € za roční členství, tím okamžitě získáte zlevněné letenky pro vás a všechny spolucestující. Nezapomeňte si následně v nastavení vypnout automatické prodlužování členství.

  • Letenky rezervujte jako Multi-city variantu na volotea.com
  • Ideální dostupnost na termíny pátek-pondělí
V ceně jsou zahrnuta dvě příruční zavazadla. První s rozměry 55×40×20 a druhé 35×20×20 cm, souhrnná hmotnost by neměla překročit 10 kg.

Mezi Marseille a Toulouse…

Tato letenka dovoluje naplánovat cestu skrze několik měst jižní Francie. Po Marseille se dále zastavíte třeba v Avignonu, zvěčníte se u Pont du Gard, pak pokračujete do Nimes, Montpellieru a určitě nesmíte minout středověké Carcassonne. Závěr výletu ukončete návštěvou továrny Airbus.

V regionu Languedoc-Roussillon se budete levně přesunovat vlaky s jízdenkami za 1 euro. Jízdenky zakoupíte na webu www.train1euro.fr, ty jsou dostupné v maximálně 21 denním předstihu. Jízdenky musí být vytištěny na papíru formátu A4 a jsou platné na konkrétní spoj a datum. Na jeden nákup lze zakoupit jízdenky pro nejvíce dvě osoby.

Pokud budete chtít využít jen přímou dopravu mezi Marseille a Toulouse, jízdenky za 15, resp. 19 € hledejte u FlixBusu nebo u OUIBUS. Jízdenky na francouzské železnice vyhledáte a zakoupíte na webu www.voyages-sncf.com.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2016-08-26T10:04:47+02:00

19 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce