Podzimní výlet do svaté země: letenky z Prahy do Tel Avivu - 1.758 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Levné letenky do Tel Avivu využijte k podzimním návštěvě Jerusalému, Zdi nářků či Chrámové nebo Olivové hoře. Na několik termínů se během listopadu dostanete s letenkami pod 2,5 tisíce korun v rámci odletů z pražského letiště z Terminálu 1 (vstup do VIP salónku zdarma). Pokud vám počasí bude přát, nezapomeňte se svlažit v Mrtvém moři. Ochutnat pak doslova musíte místní pokrm zvaný hummus.

Letenky za 1.758 Kč zakoupíte na jediný termín 23. - 27. listopadu, další termíny uvádím níže.

  • Praha - Tel Aviv a zpět za 1.758 Kč rezervujte na wizzair.com
  • Nutné členství WDC - jak na něj
  • V ceně malé zavazadlo 42x32x25 cm
Další termíny: 13. - 20.listopad za 2.258 Kč nebo 2. - 9., 13. - 16.listopadu za 2.458 Kč.

V ceně letenky je zahrnuto malé příruční zavazadlo – batoh, větší zavazadlo dokoupíte za 351 Kč, případně k odbavení do 32 kg za 810 Kč á let.

K cestám do Izraele se vám bude hodit také ubytování v Tel Avivu a cestovní pojištění do Izraele.

V případě letů v pátky, počítejte s nepravidelně fungující dopravou z/na letiště (víkend). Diskuze na téma veřejná doprava v Izraeli je také v našem fóru.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

21 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele medicago

Ceny na začátek prosince už jsou na 3000, vyplatí se to koupit nebo je šance, že naběhnou ještě nějaké levnější letenky? Dík za vaše názory

Avatar uživatele ivetkafabesova

Ta akce už asi neplatí že?

Avatar uživatele janaspoustova

Nemel byste nekdo tip na itinerar prosim? Dekuji

Avatar uživatele zbysek.pribyl

koukněte na travelove.cz, jel jsem s nimi do Barcelony a naprostá spokojenost :)

Avatar uživatele Offloaded

http://bfy.tw/1U4f

Avatar uživatele maresova

itinerář na 6 dní: 1/2 dne Tel Aviv, 2 dny Jeruzalém, 1 den Betlém + přejezd do Jericha - odtud výlet na 1 den k pevnosti Masada a k Mrtvému moři (na pláži v Ein Gedi), poslední 1/2 den Tel Aviv znovu, cestopis tady: www.monca.cz

Avatar uživatele literakl

Super tip. Kolik se dá stihnout, když budu letět v pondělí a vrátím se v pátek? Lákaly by mě klasické památky - Jeruzalém, Mrtvé moře ..

Avatar uživatele S4TW

No, já bych řekl, že se toho zase tolik stihnout za tuhle dobu nedá, teda pokud nechceš být v neustálém presu. Vidím to tak na 2 dny Jeruzalém (možná stihneš Betlém a Jericho), 1 den Mrtvé moře a zbytek Tel Aviv

Avatar uživatele Hanzus1

Asi by to může být. Podle času letu. Tel Aviv je fajn aspoň na celý den, je tam super pláž, město horší. Jeruzalém na dva dny, jeden den na mrtvé moře a massadu z Jeruzaléma. Cesta mezi těmi městy je tak 2,5 hodiny, jestli si pamatuju dobře, z Jeruzaléma to jede přímo na letiště. Nějak dobře by se to naplánovat šlo, ale chtělo by to větší časovou rezervu, když třeba vystoupíte na špatné zastávce (zkušenost :-D)

Avatar uživatele krcil.lukas

Ahoj, na jak dlouhod odporučejete jet? Nenašli jste na intrnetu nějaký zajímavý okruh, co vidět? Díky!

Avatar uživatele Tomo

Ahoj, Izrael je bezpečná země, kromě Gazy je vše bez problémů.

Avatar uživatele Shoter

Pěkná nabídka, ale do Israele se docela bojím vzhledem k tomu, co se děje ve světě .. jak to vidíte vy, byl tam někdo?

Avatar uživatele Offloaded

Zatím tam nikdo nebyl. Budeš první.

Avatar uživatele ondrejkrejci

:DDDD

Avatar uživatele Pes

To je jasné, že vás znásilní a zastřelí hned v Izraeli na letišti! Navíc potom utopí vašeho křečka a budou křičet "bububu!" Strašné! Určitě nikam nelétat!

Avatar uživatele ondrejkrejci

jinak jsem tam chtěl letět v létě a tak jsem se informoval o bezpečnostní situaci. Prý v klidu, když se držíš mimo pásmo Gazy...Oni tam mají všude policajty a jsou na tyhle rizika cvičení...Dneska bych se naopak co se týče terorismu bál v Izraeli nejmíň :)

Avatar uživatele michaldavidson

Do Gazy tě bez povolení nepustí, neboj. Do Palestiny tě pustí, jen to chce na check-pointech pevné nervy. A pak to chce ještě pevnější nervy na letišti. Cestuju poměrně dost ale v Izraeli jsem zažil na letišti asi nejšílenější obstrukce. Dál je taky potřeba počítat s vyššími náklady na pobyt, Izrael je hodně drahá země.

Avatar uživatele Hanzus1

Byl jsem tam za te poslední letní války a i za té situaci to bylo v pohodě. Všude samé bunkry a ten protiraketovy systém Kipap barzel je skvělý. Akorát hodně blbý když zrušili všechny lety 4 hodiny před tím než jsme měli odletět. Pak samozřejmě na letišti pořád to stejný vyslychani od všech vojáků co tam děláš, kdy odletas, odkud jses a takové. To je akorát otravný. Vůbec jsem se nebál, zazní siréna tak jdeš klidně tam kam jdou ostatní lidi, za minutu vyjdes. Nic moc omezující.

Avatar uživatele skigo

V Jeruzalémě si tak sedím v 10 večer v parku na lavičce a koukám na Staré město a během půl hodiny kolem mně proběhly 3 nádherný mladý holky, který byly úplně v klidu. je to u nás taky tak? Třeba v Praze?

Avatar uživatele massar11

A nehonil je zrovna terorista naaahodou ;-)

Avatar uživatele hanixov

cena super, minuly rok jsem letel z Katowic neco kolem 4000.- i s kufrem, zase jsem to mel blize nez Phu, urco doporucuju, je tam co videt :) a mrtve more nepotrebuje komentar....

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Ideální víkendové lety do Bergama z Prahy (so–ne)
-60 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Týden v Egyptě s All–inclusive v luxusním 5* resortu z Drážďan
-48 %

Hurá za zážitky!

S Voloteou do 4 francouzských měst
-78 %

Jedem!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Izrael  

Země protikladů a poznání

Dle našeho názoru by návštěva Izraele měla být povinná pro každého z nás. Rozšíří nám obzory a otevře oči dokořán. Pokud se rozhodnete tuto zemi navštívit, domníváme se, že vás obohatí nábožensky, politicky, ale i lidsky.

Průvodce pro Izrael