Polskibus: jízdenky za 6 Kč !!!.

Jak akci využít?

Nová akce na jízdenky od polského autobusového dopravce Polskibus je k dispozici! Každý spoj začíná na ceně 1 zlotý, tedy 6 Kč!

Nové jízdenky v období: 26.3. - 24.6. 2013. S rezervací nečekejte ani minutu ! Jízdenky za tuto cenu mizí rychle.

  • Linka P4: Praha – Vratislav – Lodž – Varšava
  • Linka P5: Vídeň – Bratislava – Katowice – Czestochowa – Varšava
  • Rezervuj na: www.polskibus.com

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

9 komentářů

Avatar uživatele Offloaded

Absolvoval už někdo cestu Praha-Varšava? Jak moc úmorné to je a jaká je úroveň (ne)pohodlí? Co přesně způsobuje že cesta trvá tak šíleně dlouho? Pro srovnání: 550km Praha-Budapešť jezdí Eurolines za 7,5 hodiny, 660km Praha-Varšava ujede Polskibus za více jak 12 hodin. Jsou za tím jen mizerné polské silnice nebo něco víc?

Pokud pojedeš přes noc tak to bude OK, prospíš se a jsi ve Varšavě. Přes den se asi unudíš... Pohodlí je supr, ale na 12 hodin je i byznys třída dost :) Proč jede Polskibus tak dlouho? Protože má na cestě asi 5 zastávek, z toho ve 2 nastupují / vystupují další lidé.

Avatar uživatele Offloaded

Ale to mají Eurolines taky... staví v Brně a Blave, kde nejenom přistupují lidi ale často i tankují. V plánu mám jet přes den, tak jsem zvědavý. Jižní Amerika to asi nebude, ale snad se to bude dát vydržet.

Avatar uživatele imrich.golian

Parada cesta bratislava Varsava za 20E tam aj spet :D

Avatar uživatele Pali

Tak gratulujem, mne sa pre pár mesiacmi podarila cena 4 lístky do Varšavy za 4€. Ale tentokrát som chcel nájť podobnú cenu pre Katowice alebo Czestochowu, ale ani za svet...Budem musieť skúsiť nabudúce :D P.

Avatar uživatele Vít Procházka

Ty stránky jim těžce nejedou :D

Avatar uživatele info

tak jim to hned spadlo....

Avatar uživatele formulistka

Dobry den, viete mi poradit, akym sposobom tie listky vyhladavat? alebo mi neostava nic ine len nahodne klikat datumy a dufat, ze zrovna trafim dobru cenu? dakujem

Přesně tak, musíte klikat a klikat ;)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)