PolskiBus: nová várka jízdenek za 7 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Pokud byste rádi na začátku příštího roku vyrazili do Polska nebo hledáte vhodný přípoj ke svým akčním letenkám, využijte nabídky autobusového dopravce PolskiBus, který začal prodávat novou várku jízdenek již za 1 zlotý tedy 7 korun. Jízdenky za tyto cenu jsou dostupné v omezeném množství v termínu 12. ledna - 26. března.

Další místa v daném spoji stojí 15 zlotých, 20 zlotých atd., což je stále velmi příjemná cena za několika hodinovou jízdu.

  • Rezervuj jízdenky do Polska za 7 Kč (polskibus.com)
  • Cestovní období: 12. ledna - 26. března 2015
  • Prodej do vyprodání - rychle mizí!
  • Server je jako vždy poláky přetížen, kteří bezhlavě skupují
TIP: zkombinujte trip po Polsku s vnitrostátním přeletem společnosti Ryanair. Letenky mezi Varšavou a Wroclawí se prodávají již za 19 zlotých!

Z Prahy můžeme jet do Vratislav, Lodž, Bydhošť, Gdaňsk, Poznaň a VaršavaZ Bratislavy pak do Katovic, Čenstochova a Varšava. Ceny za jízdenky se postupně zvedají dle zaplněných kapacit daného spoje.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Zajímá mě duben, Dave, poradíš, jak to vychytat abych se k akci dostala v prvních minutách?

Ahoj, určitě je dobré sledovat FB a mít zaškrtnuté odebírat upozornění. Případně tu přes mail - https://www.cestujlevne.com/newsletter Kdy znovu spustí prodej netuším :/

Avatar uživatele janatrckova

tak už žádné tak levné nemohu najít, nejlevnější za 40PLN :-( Praha -Varšava.

Avatar uživatele Vendy

Ahoj Jano, jízdenky doslova mizí před očima, chce to zkoušet procvakat co nejvíce termínů. Jízdenku Praha – Varšava 2.3. vidím dostupnou ještě za 1 zlotý.

Avatar uživatele namobil

Já taky děkuji, koupila jsem si jízdenky Katowice-Warsawa a to z Bali, kam jsem se dostala díky jarní akce letenky s Emirates s ocáskem "Bandar Lampung", zítra se vracíme po pěti týdnech, přebytky z mé cesty nabízím na fóru (rupie, mapy, SIM karty a pod).

Avatar uživatele l.matusinec

Dobrý den rád bych se podíval na váš blog. Je nějaký link ? Děkuji

Avatar uživatele kaneczech

4 cesty Praha - Lodž za 22 PLN, jako vždycky velké díky :) Btw nakoupeno v Shanghaji na letišti s letenkama z MEEEGA akce v ruce!! ;)

Tak ten dodatek mě zcela dostal :D

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

To musíš vidět!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

To budou fotky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Polsko  

Fénix, který povstal z popela

Polská republika je stát ležící ve střední Evropě, jež hraničí s Německem na západě, s Českou a Slovenskou republikou na jihu, Běloruskem a Ukrajinou na východě a s Litvou a Ruskem na severu.

Žádná jiná země nemá takovou minulost jako Polsko, během druhé světové války prakticky zmizelo z mapy a třetina obyvatelstva byla vyhlazena. Dnes je země hrdým a nezávislým členem Evropské unie, kde z většiny míst stále dýchá historie a kde si můžete vychutnat dobroty polské kuchyně. Polská krajina je stejně rozlehlá a nevšední jako historie země, můžete obdivovat pohyblivé písečné duny, zasněžené vrcholky Tater, ponořit se do temnot skutečného pralesa nebo relaxovat u Mazurských jezer. 

Průvodce pro Polsko