Portugalsko: levně do Porta z Norimberku - 870 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Strávit romantický prodloužený víkend v portugalském městě ležícím na řece Duoro můžete v listopadu s levnými letenkami od společnosti Ryanair.

Jak mě informoval Petr, letenky z Norimberku do Porta byly aktuálně sníženy na 34€ / 870 Kč, což je dlouhodobě nejnižší cena na této lince.

  • Rezervuj letenku Norimberk - Porto za 870 Kč (ryanair.com)
  • Dostupné letenky za 17€:
    • tam: 5, 12, 16, 19, 23, 26, 30.listopad
    • zpět: 16, 19, 23, 26, 30.listopad
Společnost Ryanair dovoluje zdarma přepravovat příruční zavazadla o hmotnosti 10 kg a maximální velikosti 55x40x20 cm.

Norimberk to mají za humny především západočeši. Cesta z Prahy však zabere pouhé 3 hodiny. Na letišti v Norimberku zaparkujete za 39€ na 8 dní. Přehled cen najdete zde – parkování v Německu.

Pokud nechcete utrácet za parkování zvolte autobusovou dopravu. Z Prahy jezdí dopravci jako Flixbus či DB, Student Agency dokonce jezdí přímo k letištnímu terminálu - zpáteční jízdenka bohužel vyjde na 1.550 Kč.

Levné hotely od 384 Kč

Skvělou zprávou pro všechny nízkorozpočtové cestovatele je fakt, že ubytování v Portu není vůbec drahé! Ba co víc, je velmi levné. Nejlevnější dvoulůžkový pokoj můžete rezervovat již za 384 Kč. Kompletní nabídku hotelů v Portu naleznete zde.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele vejsada

Dobrý den, kolik by stálo teď na víkend Porto?

Na 135€ - aktuální ceny prosím na www.ryanair.com

Avatar uživatele verus.martinkova

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli se všem daří dostat se na stránkách Ryaniaru skrz security check. Mně už se asi týden nezobrazuje okénko s tím obrázkem a políčkem na doplnění. Nevíte někdo, čím by to mohlo být?

Dobrý den Verčo, zkuste jiný prohlížeč. Mně to funguje bez problémů.

Avatar uživatele Raptor8

Dobrý den, nějaké doporučení, jak se dostal do Norimberku z Ostravy ? Děkuji

Jako Ostravák bych zvažoval trasu s mezipřistáním Katowice-Londýn-Porto/Lisabon, cena přibližně 2.000 Kč na osobu. Náklady na cestu do Německa budou vysoké, nevykompenzuje je ani levná letenka.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Low-costově z Drážďan i Vídně na Kubu do konce roku
-35 %

To bude jízda!

Filipíny po celý rok s odletem z Krakova
-20 %

Všude dobře, co doma!

Z Pardubic do Londýna za pětikilo
-48 %

To bude jízda!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Portugalsko  

Surfařský ráj s chutí portského vína

Portugalsko je nejzazší zemí na jihozápadě Evropy. Nachází se na Pyrenejském poloostrově, o který se dělí se svým jediným sousedem – Španělskem. Celé pobřeží Portugalska ohraničuje Atlantský oceán. K této zemi náleží dvě autonomní oblasti – Azorské ostrovy a Madeira. 

Portugalsko je země mořeplavců, fotbalistů a surfařů. Od řeky Douro až po jižní město Faro nabízí tato země mnoho: krásu a neposkvrněnost Azorských ostrovů, hornatou a nepříznivou Madeiru, zkušenost se surfováním v Peniche (jedno z deseti nejlepších míst na surfování na světě), chuť Pastel de Nata v Lisabonu (jednoho z nejlepších dezertů na světě), degustace portského vína u řeky Douro v Portu. Stačí si jen vybrat a pak se jednoduše zamilujete.

Průvodce pro Portugalsko