Portugalsko z Norimberku: Porto - 1.185 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Na velmi omezený počet termínů se lze vydat za pouhých 46€ / 1.185 Kč na pobřeží Atlantiku do Porta. Zpáteční letenky z Norimberku jsou k dispozici skrz rezervační portál aerolinií Ryanair, nejlevnější letenky zakoupíte v průběhu října a o pár korun dráž v průběhu listopadu.

  • Rezervuj letenku na ryanair.com
  • Dostupné termíny:
    • odlet: 12, 15, 19, 22, 29.října 9, 12, 16, 19, 23, 26.listopadu
    • návrat: 22, 29.října (46€) 9, 12, 19, 26.listopadu (52€)
Norimberk mají za humny především západočeši, cesta z Prahy na letiště však netrvá déle jak 3 hodiny. Na letišti v Norimberku zaparkujete za 39€ na 8 dní. Přehled cen najdete zde – parkování v Německu.

Pokračujeme na Madeiru za 2.060 Kč

Porto nemusí být Vaší cílovou destinací, díky společnosti Transavia se levně přesunete dále na portugalský ostrov - Madeiru. Letenky z Porta na Funchal ve vhodný termín pořídíte od 80€ / 2.060 Kč, ne však dráže jak 120€.

Uvedené ceny nezahrnují odbavené zavazadlo. Proto si sbalte do batůžku, případně menšího kufru o maximální hmotnosti 10kg a rozměrech 55 x 40 x 20 cm.

Levné hotely

Porto: Samotné Porto má turistům co nabídnout po celý rok, avšak ceny ubytování v mimo-sezonním období klesají. Proto nejnižší ceny v Portu začínají na 515 Kč.

Funchal: Výhodnou nabídku Vám nepřekazí ani ubytování na Madeiře, v samotném Funchalu můžete rezervovat dvou-lůžkové pokoje od 435 Kč! Přehled nejnižších cen hotelů ve Funchalu. Plánujete-li větší průzkum ostrova, půjčte si auto. Pěti denní pronájem přijde na 3.800 Kč. Srovnat ceny autopůjčoven na Funchalu.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele novotnasimona

Dobry den, já jsem ted v Portu a vnitrostatni doprava je velmi levna. Do okoli Porta se dostanete primestskym vlakem (napr. Braga, Guimarães za 3 eura). Autobus Porto-Lisabon 20 eur, s Ryanair se da letet Porto-Faro za 20 euro. Ano, dalnice jsou velmi drahe - jenom mytne Porto-Lisabon je okolo 25 eur. Snad jsem trochu poradila :)

Avatar uživatele Fortova.Lena

Dobrý den, poradíte někdo jak je to s placením dálnic ? chtěli jsme udělat velký okruh a s vysokými cenami mýtného si nejsme jistí....díky ;)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Ideální víkendové lety do Bergama z Prahy (so–ne)
-60 %

To budou fotky!

Týden v Egyptě s All–inclusive v luxusním 5* resortu z Drážďan
-48 %

Tam chceš!

S Voloteou do 4 francouzských měst
-78 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Portugalsko  

Surfařský ráj s chutí portského vína

Portugalsko je nejzazší zemí na jihozápadě Evropy. Nachází se na Pyrenejském poloostrově, o který se dělí se svým jediným sousedem – Španělskem. Celé pobřeží Portugalska ohraničuje Atlantský oceán. K této zemi náleží dvě autonomní oblasti – Azorské ostrovy a Madeira. 

Portugalsko je země mořeplavců, fotbalistů a surfařů. Od řeky Douro až po jižní město Faro nabízí tato země mnoho: krásu a neposkvrněnost Azorských ostrovů, hornatou a nepříznivou Madeiru, zkušenost se surfováním v Peniche (jedno z deseti nejlepších míst na surfování na světě), chuť Pastel de Nata v Lisabonu (jednoho z nejlepších dezertů na světě), degustace portského vína u řeky Douro v Portu. Stačí si jen vybrat a pak se jednoduše zamilujete.

Průvodce pro Portugalsko