Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Na velmi omezený počet termínů se lze vydat za pouhých 46€ / 1.185 Kč na pobřeží Atlantiku do Porta. Zpáteční letenky z Norimberku jsou k dispozici skrz rezervační portál aerolinií Ryanair, nejlevnější letenky zakoupíte v průběhu října a o pár korun dráž v průběhu listopadu.

  • Rezervuj letenku na ryanair.com
  • Dostupné termíny:
    • odlet: 12, 15, 19, 22, 29.října 9, 12, 16, 19, 23, 26.listopadu
    • návrat: 22, 29.října (46€) 9, 12, 19, 26.listopadu (52€)
Norimberk mají za humny především západočeši, cesta z Prahy na letiště však netrvá déle jak 3 hodiny. Na letišti v Norimberku zaparkujete za 39€ na 8 dní. Přehled cen najdete zde – parkování v Německu.

Pokračujeme na Madeiru za 2.060 Kč

Porto nemusí být Vaší cílovou destinací, díky společnosti Transavia se levně přesunete dále na portugalský ostrov - Madeiru. Letenky z Porta na Funchal ve vhodný termín pořídíte od 80€ / 2.060 Kč, ne však dráže jak 120€.

Uvedené ceny nezahrnují odbavené zavazadlo. Proto si sbalte do batůžku, případně menšího kufru o maximální hmotnosti 10kg a rozměrech 55 x 40 x 20 cm.

Levné hotely

Porto: Samotné Porto má turistům co nabídnout po celý rok, avšak ceny ubytování v mimo-sezonním období klesají. Proto nejnižší ceny v Portu začínají na 515 Kč.

Funchal: Výhodnou nabídku Vám nepřekazí ani ubytování na Madeiře, v samotném Funchalu můžete rezervovat dvou-lůžkové pokoje od 435 Kč! Přehled nejnižších cen hotelů ve Funchalu. Plánujete-li větší průzkum ostrova, půjčte si auto. Pěti denní pronájem přijde na 3.800 Kč. Srovnat ceny autopůjčoven na Funchalu.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele novotnasimona
novotnasimona

Dobry den, já jsem ted v Portu a vnitrostatni doprava je velmi levna. Do okoli Porta se dostanete primestskym vlakem (napr. Braga, Guimarães za 3 eura). Autobus Porto-Lisabon 20 eur, s Ryanair se da letet Porto-Faro za 20 euro. Ano, dalnice jsou velmi drahe - jenom mytne Porto-Lisabon je okolo 25 eur. Snad jsem trochu poradila :)

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele Fortova.Lena
Fortova.Lena

Dobrý den, poradíte někdo jak je to s placením dálnic ? chtěli jsme udělat velký okruh a s vysokými cenami mýtného si nejsme jistí....díky ;)

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Canal Grande most
ušetříš až 66%
Tam jsi vždycky chtěl!
Sicílie
ušetříš až 59%
Hurá za zážitky!
Madridská katedrála
ušetříš až 62%
Všude dobře, co doma!
Bordeaux most
ušetříš až 66%
Honem, dokud jsou místa!
5551 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Algarve
Portugalsko

Surfařský ráj s chutí portského vína

Portugalsko je nejzazší zemí na jihozápadě Evropy. Nachází se na Pyrenejském poloostrově, o který se dělí se svým jediným sousedem – Španělskem. Celé pobřeží Portugalska ohraničuje Atlantský oceán. K této zemi náleží dvě autonomní oblasti – Azorské ostrovy a Madeira. 

Portugalsko je země mořeplavců, fotbalistů a surfařů. Od řeky Douro až po jižní město Faro nabízí tato země mnoho: krásu a neposkvrněnost Azorských ostrovů, hornatou a nepříznivou Madeiru, zkušenost se surfováním v Peniche (jedno z deseti nejlepších míst na surfování na světě), chuť Pastel de Nata v Lisabonu (jednoho z nejlepších dezertů na světě), degustace portského vína u řeky Douro v Portu. Stačí si jen vybrat a pak se jednoduše zamilujete.

Průvodce pro Portugalsko