Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Hledáte-li exotickou dovolenou na závěr letošních prázdnin, můžete využít aktuálního doprodeje posledních volných míst na letech společnosti Condor. Za zpáteční letenky na trase Praha - Maledivy zaplatíte pouze 13.300 Kč, uvedená cena však platí pouze pro několik termínů v průběhu srpna a září. V ceně je standardní zavazadlo o hmotnosti 23 kg a přestupuje se ve Frankfurtu.

Levné ubytování na ostrovech v Indickém oceánu s přehledem naleznete na stránkách společnosti Booking.com, jelikož se jedná o poměrně informačně nedostupnou destinaci, dovolím si sestavit kompletní itinerář, a to nejen letenka + hotel, ale taktéž poradím jak se levně přepravit mezi ostrovy.

Z letiště na ostrov Maafushi

Letiště je umístěné na samotném ostrůvku, proto je nutné započít cestu krátkým převozem. Cesta loďkou z letiště na hlavní ostrov Malediv - Male, trvá přibližně 10 minut a cena za jednu osobu činí 1$ - 20 Kč. V Male máte na výběr. Buďto přečkat alespoň jednu noc a prohlédnout si i tento ostrov nebo se rovnou přesunout na druhou stranu ostrova, odkud odjíždí transfery na okolní ostrůvky. Osobně doporučuji přespat jednu noc na Male před zpáteční cestou. Ubytování na Male pro 2 osoby začíná na 800 Kč.

Mezi odlehlými stranami ostrova se dostanete taxíkem, cena se pohybuje od 2 do 5$. Následně již zbývá zaplatit 2,5$ za trajekt z Male na Maafushi, který odjíždí každý den mimo pátek v 10:00 a 14:30.

3* hotel na 11 nocí od 12.300 Kč

Cestu na ostrov Maafushi jsem popsal především proto, že na tomto ostrově naleznete cenově přijatelnou nabídku ubytování. Rozhodnete-li se strávit celý pobyt na tomto ostrově, nejnižší cena za kterou zde můžete pobýt je 12.300 Kč pro 2 osoby. Cena zahrnuje všechny taxy a poplatky, stejně tak jako každodenní snídani. Hotely na Maafushi v termínu 25.8.-5.9. zde. Změnu termínů provedete jednoduše v přilehlém formuláři.

Suma sumárum za jednu osobu zaplatíte 13.300 + 160 + 6.150 = 19.610 Kč

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele let111
let111

Kolik v hotelu stojí cca večeře ? A taky kolik cca stojí nealko?

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Nějaké info najdeš v diskuzi - https://www.cestujlevne.com/diskuze/viewtopic.php?f=28&t=502

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele lm
lm

Vizum nepotrebujes, zikas ho az po priletu pri kontrole pasu. Melo stat 10USD, ale nic jsme letos neplatili. Plati 30 dni, pokud chces prodlouzit, je to zas jen otazka dalsich asi 10USD.

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele daurba
daurba

Nevíte jak je to s vízovou povinností? Kde se dá vízum získat?

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Cedulka GR-221
ušetříš až 63%
Tam chceš!
Přístav v Göteborgu
ušetříš až 56%
Tam to bude krásný!
Bavaro Punta Cana
ušetříš až 54%
Všude dobře, co doma!
Sofie
ušetříš až 60%
Všude dobře, co doma!
5562 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Maledivy
Maledivy

Ráj v Indickém oceánu

Maledivy (anglicky Maldives) se nachází v Indickém oceánu v oblasti rovníku asi 500 km jihozápadně od břehů Indie. Maledivy jsou zapsány v Guinessově knize rekordů jako nejplošší země světa (žádné místo neleží více než 2,5 m nad mořskou hladinou).

Maledivy tvoří tisíce malých ostrůvků, které jsou omývány křišťálově průzračnou vodou a písek na plážích je jemný a bílý tak jako nikde jinde na světě. To celé dokresluje azurově modré nebe bez jediného mráčku a vzrostlé kokosové palmy.

Průvodce pro Maledivy