Mapa

Prázdniny v Paříži letecky vč. víkendů - 2.029 Kč.

23 komentářů
2014-03-27T09:01:40+01:00

O akci

Jste-li milovníky dobrých vín a lahodných sýrů - měli byste se vydat do Paříže a udělat si typický piknik pod Eiffelovo věží. Nejen na prázdniny a nejen na prodloužené víkendy nabízí společnost Transavia výhodné letenky z Prahy - zpáteční let stojí 74€ / 2.029 Kč!

K celkové rezervaci je nutné připočíst 10€ / 270 Kč, a to nezávisle na počtu cestujících. Transavia umožňuje přepravu příručního zavazadla 55x35x25 cm o váze 10 kg zdarma. Ideální víkendový termín? Odlet v pátek večer a návrat v neděli večer!

Parkujete na letišti? S námi zaparkujete již za 8 Kč / týden! Uplatněte promo kód cl2014com na webu www.parkia.cz a získejte 10% slevu.

V Paříži

Pro cestování po Paříži doporučuji zakoupit 10 kusů jízdenek Ticket t+. Každý lístek vás opravňuje k jedné jízdě metrem. Za 10 kusů zaplatíte 13.70€, jeden naopak stojí 1.70€. Tento lístek lze využít také při přepravě z letiště Orly (tramvají T7 či autobusem č.183 ke stanici metra Villejuif-Louis Aragon).

Kde se ubytovat? V bezprostřední blízkosti centra Paříže se vám může výsledný rozpočet velmi znelíbit, proto doporučuji hledat ubytování v cca 3 km okruhu od místa hlavního dění - rozhodně se vyhněte hotelům mimo první městský okruh. Přednastavený filtr pro vyhledání hotelů v Paříži.

[start][prilet]Paříž[/prilet][odlet]Praha[/odlet][mezikrok][ory][prg][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-03-27T09:01:40+01:00

23 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele zuzikahonzik
zuzikahonzik
před 9 lety

Dobrý den, chtěli by jsme na prodloužený víkend do Paříže v termínu od 8.5.-11.5. bez průvodce, ale s cestou a ubytováním, můžete nám poradit? Dívám se, že letenky jsou kolem 2tis, je to pořád aktuální? A je to cesta tam nebo i zpět? Moc děkuji za info.

Avatar uživatele adituri
adituri
před 9 lety

Dobrý den, chtěla bych si zakoupit 2 letenky Praha Paříž a zpět a stále mi to ukazuje cenu například 45 euro tam a zpět dalších 55, mohl byste mi někdo poradit? Děkuji Adela

Avatar uživatele andrejka.mor
andrejka.mor
před 9 lety

Tak letenky zakoupeny (září), maminka potěšena. Děkuji serveru cestujlevne.com a hlavně Davevovi! Díky tobě se konečně nebojím cestovat! ;)

Avatar uživatele cakajik
cakajik
před 9 lety

Dobrý den, super cena přišla jak na zavolanou, plánovali jsme s přítelkyní Paříž během léta. Mohl bych se zeptat, zda nemáte tipy na příznivé a "studentsky" dostupné ubytování v Paříži? Dííky

Avatar uživatele a
a
před 9 lety

Muzes mi Davem prosim jen poradit ohledne ubytovani, kdyz pises "rozhodne se vyhnete hotelum mimo 1. mestsky okruh". Tak na bookingu vybirat jen z tech, u kterych se pise (1. arrondisement) ? Diky za radu

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Pokud si otevřeš mapu na bookingu dle toho odkazu, tak jsou eliminovány hotely daleko od centra. Komu nevadí hodinu dojíždět, ať samozřejmě bookne. Poměr cena/čas/kvalita je zde však na nízké úrovni, proto to z mého pohledu nemá smysl.

Avatar uživatele ivastorkova
ivastorkova
před 9 lety

Dobrý den. Nemáte prosím někdo zkušenosti s koupí kombinovaných lístků v rámci jedné objednávky a tudíž ušetření 10 Euro za booking fee? Konkrétně se jedná koupi 2 lístků zpátečních a 2 lístku pouze jednosměrných (Praha-Paříž). Děkuji

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Bohužel, toto umožňuje pouze easyJet.

Avatar uživatele ivastorkova
ivastorkova
před 9 lety

Nemáte prosím typ na levné destinace s odletem z Paříže(začátek srpna)? Děkuji

Avatar uživatele l.ratajova
l.ratajova
před 9 lety

Dobry den, poprosim, mate nekdo tip na super ubytko v Parizi? Idealni pomer cena/lokalita? Jinak dekuji za vasi praci, jsem zavislak na techto strankach :) Lenka

Avatar uživatele Risa
Risa
před 9 lety

Doporučuju www.airbnb.com. Minulý rok jsem takhle byl 4 noci téměř v centru Paříže za hubičku :-)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Dobrý den Lenko, my například bydleli v okolí stanice Staliningrad / Jaures _ je to severovýchodně. Hotel hned u metra a thajský bufet za rohem ;) 60€ na noc - domluva na místě (4 roky zpět)

Avatar uživatele btjsro
btjsro
před 9 lety

Nejde mně zvolit datum :/

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Nechte web nejprve celý načíst, poté vybírejte destinace a data.

Avatar uživatele miguelka87
miguelka87
před 9 lety

Dobrý den, myslíte, že by bylo možné tu první noc po pozdějším příletu strávit na letišti? :) Díky

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Jasně, Orly je velké letiště a na noc nezavírá ;)

Avatar uživatele Heliska
Heliska
před 9 lety

Když přiletím do Paříže v těch 22:5O, bude v provozu tramvajová linka T7 ? jezdí v tom intervalu i v noci? víte někdo? :-) díky

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Dávám bludišťáka za podnětný dotaz! :-) Ano, linka jezdí v čase 5:30 - 0:30

Avatar uživatele Heliska
Heliska
před 9 lety

paráda! díky!! :-)

Avatar uživatele adies
adies
před 9 lety

Dobrý den. Bude tahle linka v provozu v listopadu? Diky.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Dobrý den Adél, momentálně nemohu potvrdit ani vyloučit. Letový plán na zimu se publikuje cca v květnu - poté budeme vědět více ;) Nevidím ale jediný důvod mít Prahu jen sezonně, takže pravděpodobně ano.

Avatar uživatele zubec.m
zubec.m
před 9 lety

Do Paříže se chytáme, ale jak se ceny pohybují běžně to nevím. Předpokládám ale, že tohle je výhodná cena. Je to tak?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ano, je to tak ;) Nejsme slevomat, takže nemusíme dávat akce jen "na oko". Jediné kdo této ceně může konkurovat je easyjet, ale pokud by se našel jeden termín o prázdninách co je levnější, zatleskal bych :-) Zde je maximální flexibilita a proto bezkonkurenční nabídka pro Paříž. (Klasické aerolinky jsou za 4tis. a výš).

Další akce