Prázdniny v Paříži letecky vč. víkendů - 2.029 Kč.

Jak akci využít?

Jste-li milovníky dobrých vín a lahodných sýrů - měli byste se vydat do Paříže a udělat si typický piknik pod Eiffelovo věží. Nejen na prázdniny a nejen na prodloužené víkendy nabízí společnost Transavia výhodné letenky z Prahy - zpáteční let stojí 74€ / 2.029 Kč!

K celkové rezervaci je nutné připočíst 10€ / 270 Kč, a to nezávisle na počtu cestujících. Transavia umožňuje přepravu příručního zavazadla 55x35x25 cm o váze 10 kg zdarma. Ideální víkendový termín? Odlet v pátek večer a návrat v neděli večer!

Parkujete na letišti? S námi zaparkujete již za 8 Kč / týden! Uplatněte promo kód cl2014com na webu www.parkia.cz a získejte 10% slevu.

V Paříži

Pro cestování po Paříži doporučuji zakoupit 10 kusů jízdenek Ticket t+. Každý lístek vás opravňuje k jedné jízdě metrem. Za 10 kusů zaplatíte 13.70€, jeden naopak stojí 1.70€. Tento lístek lze využít také při přepravě z letiště Orly (tramvají T7 či autobusem č.183 ke stanici metra Villejuif-Louis Aragon).

Kde se ubytovat? V bezprostřední blízkosti centra Paříže se vám může výsledný rozpočet velmi znelíbit, proto doporučuji hledat ubytování v cca 3 km okruhu od místa hlavního dění - rozhodně se vyhněte hotelům mimo první městský okruh. Přednastavený filtr pro vyhledání hotelů v Paříži.

[start][prilet]Paříž[/prilet][odlet]Praha[/odlet][mezikrok][ory][prg][konec]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

23 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele zuzikahonzik

Dobrý den, chtěli by jsme na prodloužený víkend do Paříže v termínu od 8.5.-11.5. bez průvodce, ale s cestou a ubytováním, můžete nám poradit? Dívám se, že letenky jsou kolem 2tis, je to pořád aktuální? A je to cesta tam nebo i zpět? Moc děkuji za info.

Avatar uživatele adituri

Dobrý den, chtěla bych si zakoupit 2 letenky Praha Paříž a zpět a stále mi to ukazuje cenu například 45 euro tam a zpět dalších 55, mohl byste mi někdo poradit? Děkuji Adela

Avatar uživatele andrejka.mor

Tak letenky zakoupeny (září), maminka potěšena. Děkuji serveru cestujlevne.com a hlavně Davevovi! Díky tobě se konečně nebojím cestovat! ;)

Avatar uživatele cakajik

Dobrý den, super cena přišla jak na zavolanou, plánovali jsme s přítelkyní Paříž během léta. Mohl bych se zeptat, zda nemáte tipy na příznivé a "studentsky" dostupné ubytování v Paříži? Dííky

Avatar uživatele a

Muzes mi Davem prosim jen poradit ohledne ubytovani, kdyz pises "rozhodne se vyhnete hotelum mimo 1. mestsky okruh". Tak na bookingu vybirat jen z tech, u kterych se pise (1. arrondisement) ? Diky za radu

Pokud si otevřeš mapu na bookingu dle toho odkazu, tak jsou eliminovány hotely daleko od centra. Komu nevadí hodinu dojíždět, ať samozřejmě bookne. Poměr cena/čas/kvalita je zde však na nízké úrovni, proto to z mého pohledu nemá smysl.

Avatar uživatele ivastorkova

Dobrý den. Nemáte prosím někdo zkušenosti s koupí kombinovaných lístků v rámci jedné objednávky a tudíž ušetření 10 Euro za booking fee? Konkrétně se jedná koupi 2 lístků zpátečních a 2 lístku pouze jednosměrných (Praha-Paříž). Děkuji

Bohužel, toto umožňuje pouze easyJet.

Avatar uživatele ivastorkova

Nemáte prosím typ na levné destinace s odletem z Paříže(začátek srpna)? Děkuji

Avatar uživatele l.ratajova

Dobry den, poprosim, mate nekdo tip na super ubytko v Parizi? Idealni pomer cena/lokalita? Jinak dekuji za vasi praci, jsem zavislak na techto strankach :) Lenka

Avatar uživatele Risa

Doporučuju www.airbnb.com. Minulý rok jsem takhle byl 4 noci téměř v centru Paříže za hubičku :-)

Dobrý den Lenko, my například bydleli v okolí stanice Staliningrad / Jaures _ je to severovýchodně. Hotel hned u metra a thajský bufet za rohem ;) 60€ na noc - domluva na místě (4 roky zpět)

Avatar uživatele btjsro

Nejde mně zvolit datum :/

Nechte web nejprve celý načíst, poté vybírejte destinace a data.

Avatar uživatele miguelka87

Dobrý den, myslíte, že by bylo možné tu první noc po pozdějším příletu strávit na letišti? :) Díky

Jasně, Orly je velké letiště a na noc nezavírá ;)

Avatar uživatele Heliska

Když přiletím do Paříže v těch 22:5O, bude v provozu tramvajová linka T7 ? jezdí v tom intervalu i v noci? víte někdo? :-) díky

Dávám bludišťáka za podnětný dotaz! :-) Ano, linka jezdí v čase 5:30 - 0:30

Avatar uživatele Heliska

paráda! díky!! :-)

Avatar uživatele adies

Dobrý den. Bude tahle linka v provozu v listopadu? Diky.

Dobrý den Adél, momentálně nemohu potvrdit ani vyloučit. Letový plán na zimu se publikuje cca v květnu - poté budeme vědět více ;) Nevidím ale jediný důvod mít Prahu jen sezonně, takže pravděpodobně ano.

Avatar uživatele zubec.m

Do Paříže se chytáme, ale jak se ceny pohybují běžně to nevím. Předpokládám ale, že tohle je výhodná cena. Je to tak?

Ano, je to tak ;) Nejsme slevomat, takže nemusíme dávat akce jen "na oko". Jediné kdo této ceně může konkurovat je easyjet, ale pokud by se našel jeden termín o prázdninách co je levnější, zatleskal bych :-) Zde je maximální flexibilita a proto bezkonkurenční nabídka pro Paříž. (Klasické aerolinky jsou za 4tis. a výš).

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Jedem!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Jedem!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Hurá za zážitky!

Další akce