Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Vlastníte–li členství Supervolotea nebo to máte stejně daleko na letiště v Praze jako ve Vídni a rádi byste si naplánovali letní dovolenou u břehů Francouzské riviéry, máme pro vás tip. Letenky v trasování Praha–Marseille–Vídeň jsou k dostání na velké množství nejen prázdninových termínů (červenec, srpen) za 10 €. K této ceně je nutné členství Supervolotea za 50 €, které platí pro vás a všechny spolucestující. Rozhodnete–li se pro nákup bez členství a letíte–li ve dvou, letenky+členství vás vyjdou na 70 €, tedy 35 € na osobu a to je 950 Kč.

Zároveň je dost možné, že se v průběhu roku objeví nové akční ceny i na trasu Marseille–Praha nebo Vídeň–Marseille a vy si tak dokoupíte lety na klasické zpáteční cesty.

  • Praha–Marseille–Vídeň za 10 € / 270 Kč rezervuj >>
  • Zvolte možnost "Multi–city"
  • Cestovní období: duben–září (mimo června) 2017
V ceně jsou dvě zavazadla o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a 35 x 20 x 20 cm.

Při rezervování ubytování doporučujeme vybírat varianty s bezplatným zrušením cesty, neboť Volotea může ještě upravovat svůj letový řád a hýbat s lety. V březnu by mělo být na 99% jasno. Hotely v destinaci Cote d' Azur a Provence.

Na místě si již půjčte auto nebo cestujte autobusy, vlaky či spolujízdou. Variant je mnoho.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele alena.pazitkova
alena.pazitkova

Díky moc za tip! V minulé akci koupeno PRG-MRS za 1 EUR, nyní MRS-VIE za 30 EUR bez členství...za mě naprostá spokojenost.

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele salihov
salihov

Nějakou další zajímavou multi city kombinaci i s případným přeletem s jinou společností nikdo nenašel? Mě tady zatím nic moc nevychází.

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
A už tam budem?
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
Tam chceš!
Ragusa
ušetříš až 60%
Všude dobře, co doma!
Gambie
ušetříš až 36%
Hurá za zážitky!
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Francie
Francie

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie