Mapa

Prázdniny v USA: multicity letenky New York / Miami - 12.599 Kč.

11 komentářů
2013-01-15T10:38:33+01:00

O akci

Chystáte-li se na detailnější prozkoumání východního pobřeží USA bude se Vám hodit speciální tarif od portugalského dopravce TAP. Letenky s odletem z Prahy do New Yorku a návratem zpět z Miami do Budapešti zakoupíte za 12.599 Kč. Výhodou tohoto tarifu je, že nejste časově omezeni, tedy maximální pobyt není stanoven, je na Vás zda budete v USA měsíc nebo rok - cena je stejná. Odlet však musí být uskutečněn nejpozději 19.března. Pokud budete odlétat po tomto datu, letenky nepatrně zdraží o 800 Kč - naskýtá se tedy jedinečná možnost mít levné letenky do Ameriky na letní prázdniny. Detailní data cest:

letenky za 12.599 Kč

  • odlet: 3.ledna - 19.března
  • návrat: 3.ledna - 15.června nebo 15.srpna - 15.prosince
  • příklad 18.března - 18.dubna
letenky za 13.389 Kč
  • odlet: 21.března - 14.června a 23.srpen 21.říjen
  • návrat: 3.ledna - 15.června nebo 15.srpna - 15.prosince
  • příklad 14.června - 28.srpna

Hotel v Lisabonu v ceně letenky

Při  některých cestách je dost možné, že Vám vyjde přestup přes noc. V takovém případě TAP platí ubytování i transfer z letiště na hotel. O ubytování je však nutné si individuálně požádat přes info@globair.cz Dle referencí budete ubytováni v 4* hotelu se snídaní.

Cesta z Budapešti

Autobusem z Budapešti dojedete do Prahy za necelých 8 hodin, a to za cenu nepřesahující 400 Kč. Jak z letiště Budapešť (BUD) do centra města zjistíte zde.

Ameriku jedině autem

Pokud jste se již rozhodli k důkladnému prozkoumání alespoň východní části USA budete potřebovat automobil. Můžete využít taktéž náš vyhledávač na hlavní straně. Prodejce rentalcars.com sdružuje všechny autopůjčovny a proto Vám dokáže nabídnout vždy nejnižší cenu. Rentalcars patří do skupiny s Booking.com, Agoda.com a Priceline.com

Samozřejmostí je půjčení auta v NYC a vrácení v Miami.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-01-15T10:38:33+01:00

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele t.hora89
t.hora89
před 10 lety

Zdravím, zajímalo by mě jestli jsou ještě dostupné letenky za tudle cenu? Odlet plánuju na konec června a návrat začátkem října, popř. konec září. Bylo by možné sem hodit odkaz, kde si mohu letenky zakoupit? Pokud už akce neplatí, tak by mě zajímalo, jak se nejlevněji v tomto intervalu dopravit do Miami - přestupy mi nečiní problém. Děkuju za odpověď

Avatar uživatele martina.fajthova
martina.fajthova
před 10 lety

Zdravim Vas, su este nejake volne terminy do USA v aprili? V zasade mi je jedno miesto priletu v USA lebo by sme chceli precestovat USA napriec. Viete mi poradit aj najlepsie stranky vnutrostatnych liniek? Dakujem Vam velmi pekne za pomoc. Martina

Avatar uživatele
David Eiselt
před 10 lety

Praha - New York / Los Angeles - Budapešť za 14.660 Kč

Avatar uživatele lukas.klimcak
lukas.klimcak
před 10 lety

Dobrý den, plánuji navštívit Floridu toto léto, takže mě tato nabídka naprosto uchvátila. Jen v tom moc neumím hledat. Odlet by se mi hodil přesně takhle na konci srpna (okolo 27.), přiletět do New Yorku bych chtěl ale na konci července. Pomohl by mi někdo zjistit jestli i tam se pohybují letenky někde okolo 13, respektive 14 tisic korun? Děkuju!

Avatar uživatele
David Eiselt
před 10 lety

bohužel je červenec uplně celý v black out dates. Ceny se pohybují okolo 20k

Avatar uživatele luciepeterkova
luciepeterkova
před 10 lety

Děkuju, za bleskovou odpověď :) takže pokud jsem to už konečně pochopila správně, takže si zakoupím letenku Praha-New York, např. na 30. červen a letenku Miami-Budapešť na 30. září a z New Yorku do Miami se dopravím individuálně? Mohla bych se ještě zeptat, na kolik vyjde cca. cesta z NYC do Miami? a jak se dá let zabookovat? :)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 10 lety

Odlet nejpozději 15.června.. Potom jsou sice ceny stále nižší než klasický spoj, ale není to za těch 12,5k Z New Yorku do Fort Lauderdale vidím za 99$ ;) Busem by to muselo být s přestupem v Atlantě, takže beru zpět.

Avatar uživatele luciepeterkova
luciepeterkova
před 10 lety

Ahoj, plánuju v létě letět za prací právě do Miami, takže mě Vaše cenová nabídka úplně nadchla, jelikož samozřejmě plánuju navštívit i NYC :) Zajímalo by mě však, jak letenka funguje? Vyhovovalo by mi odletět koncem června a vracet se koncem září. Chápu to správně, že se z Prahy letí do New Yorku, tam mohu třeba den, dva zůstat, a poté se letí z New Yorku do Miami? Děkuji za odpověď, Lucka :)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 10 lety

Ahoj, let mezi New Yorkem a Miami není v ceně. Doporučuji využít noční autobusový spoj od Megabus.com nebo přelet s jetblue ;) ti mají v ceně zavazadlo, na rozdíl od klasických přepravců.. Takže za 12,5 zakoupíš letenku z Prahy do New Yorku a letenku z Miami do Budapešti. Zbytek je na tobě ;)

Avatar uživatele barb
barb
před 10 lety

Ještě jsem našla poněkud komplikovanější letenku na procestování USA/ dokoupení vnitrostátního letu: Dublin-Los Angeles/ New York-Madrid, například v termínu 3.-14.4. za CZK 8251 na Pelikánovi.

Další akce