Londýn

Předvánoční letenky z Brna do Londýna - 1.070 Kč.

16 komentářů
2014-10-20T09:39:08+02:00

O akci

Pokud plánujete předvánoční výlet do Londýna za nákupem dárků a vánoční atmosférou, můžete využít nabídky společnosti Ryanair a zakoupit letenky z Brna na letiště Stansted už za 1.070 Kč. 

Ryanair umožňuje bezplatnou přepravu 2 kusů příručních zavazadel, první kus musí být maximálních rozměrů 55x40x20 cm a hmotnosti 10 kg. Druhý kus zahrnuje kabelky, tašky na notebook či nákupy v dute-free obchodech a je limitován rozměry 35x20x20 cm.

Jednosměrný transfer z letiště Stansted do centra města je možné sehnat již za 1 GBP / 35 Kč s dopravní společností Easybus.  Jízdenky za tuto cenu jsou k dispozici v omezeném množství a nákup můžete uskutečnit do 23.října 2014 na období od 1. listopadu do 14. prosince 2014. Nabídka jízdenek se vztahuje také na letiště Gatwick a Luton.
  • Rezervuj jízdenky z londýnských letišť do centra města za 1 GBP / 35 Kč na Easybus.com
  • Nabídka platí do 23. října 2014
  • Cestovní období: 1. listopad - 14. prosinec 2014
Trasy z londýnských letišť do centra města
  • Letiště Gatwick  → Waterloo Rail Station, Victoria, Earls Court
  • Letiště Luton Victoria, Liverpool Street
  • Letiště Stansted Old Street, Baker Street

 

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-10-20T09:39:08+02:00

16 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Petr76
Petr76
před 8 lety

Škoda, že to je zrovna s Ryanairem... :(

Avatar uživatele _Kristynka
_Kristynka
před 8 lety

Nebylo by něco podobného z Prahy na konci února? :)

Avatar uživatele Vendy
Vendy
před 8 lety

Ahoj Kristýno, tady je kalendář letů z Prahy do Londýna na únor -> http://bit.ly/1x4v2Fu Aktuálně nejlevněji vychází letenky 26.2. - 3.3. s Ryanair za 1.490 Kč. Doporučuji u nás ledovat akce do Londýna ;-)

Avatar uživatele xtomanovap
xtomanovap
před 8 lety

Ahojky, my letenky máme už měsíc za tuhle cenu :) Nemá někdo typ na "čisté" ubytko? Penzion + hotel :) Děkuji

Avatar uživatele danvavrecka
danvavrecka
před 8 lety

Buckingham palace....... dobrá obsluha, velký výběr vín a zajímavý hosté v salonku

Avatar uživatele peter.pp
peter.pp
před 8 lety

Hociktorý hotel zo siete Travelodge :) Začínajú už od 30 libier za 3/4-lôžkovú izbu v zóne 3/4, do cca 70 libier v centre. Čisté, moderné izby. Ja som osobne vyskúšal Travelodge Barking, 32 libier/noc, úplne nový hotel, na prízemí má Tesco express, minútu pešo od stanice metra District line, cca 8 staníc (15-20 minút) od Tower Bridge. 3 zastávky metra bez prestupu odtiaľ je zastávka Terravision Bromley by Bow so spojením na letisko Stansted za 8 libier.

Avatar uživatele peter.pp
peter.pp
před 8 lety

K doprave zo Stanstedu do Londýna by som pridal zaujímavý nový tarif vlakového spojenia Stansted Express. Pri nákupe 30 a viac dní dopredu stojí jednosmerný lístok z Liverpool Street / Tottenham Hale 8GBP, zo Stratfordu 7,50GBP. Platí na ľubovoľný spoj v daný deň. Je to síce o pár libier drahšie ako easybus, ale oveľa rýchlejšie, pohodnejšie a hlavne spoľahlivejšie. V zimnom období / odlete po dopravnej špičke by som určite preferoval vlak.

Avatar uživatele berounka
berounka
před 8 lety

Pro Dejva Trochu off-topic. Potřeboval bych v pátek 24.10. něco vyzvednout v Itálii, v blízkosti letiště Falconara Airport (AOI). Lze tam nějak z Prahy letět levněji, abych nemusel jet autem ? Nejpozději v pondělí 27.10. musím malou věc (12 kg) dostat do Prahy.

Avatar uživatele
Ondřej Jánský
před 8 lety

Super, tak jsem ušetřil několik stovek na dopravě z/na letiště Luton. :) Dík!

Avatar uživatele Vendy
Vendy
před 8 lety

Užij si to Ondro ;-)

Avatar uživatele Returnee
Returnee
před 8 lety

Nechápu jak tady můžete doporučovat EasyBus .. naprosto nefunkkční a podvodnou dopravní společnost!!! Všem doporučuji si za transfer (minimálně na letiště) připlatit, než pak nestihnout letadlo. Kdo nevěří přečtěte si stovky nespokojených ohlasů přímo na FB stránce easybusu: facebook.com/easyBus.co.uk

Avatar uživatele Vendy
Vendy
před 8 lety

Ahoj Dejve, na Easybus nejsou pouze záporné recenze -> http://bit.ly/1yaviEd

Avatar uživatele radim.rusev
radim.rusev
před 8 lety

Zdravím, před týdnem jsme využili transfer z Lutonu s EasyBus, naprostá spokojenost...Navíc je super 60 minutová flexibilita, kterou nakonec nikdo vůbec neřešil a vzali nás dvě hodiny před plánovaným odjezdem. Transfer stejně zajišťoval National Express svými autobusy.

Avatar uživatele hajta24
hajta24
před 8 lety

Taky jsem několikrát využil a naprostá spokojenost

Avatar uživatele Returnee
Returnee
před 8 lety

Mno já netvrdím, že se nenajdou lidi kteří s dopravou Easybusem neměli problémy, ale když čtu ohlasy na jejich FB(kde jsou mimochodem dost drsné příběhy) a přidám svoje vlastní zkušenosti k tomu, nezbývá mi než varovat všechny cestující. Přeci jenom šance že propásnete let popř. se dost zpozdíte je u této společnosti znatelně vyšší než u všech ostatních. Já je mám za podvodníky a příště už si dám dost záležet s výběrem transferu.

Avatar uživatele katevonworld
katevonworld
před 8 lety

V tomhle souhlasím s Dejvem, já měla s EasyBusem opakovaně hrozné zážitky, jenže cena mě jakožto šetřící studentku vždycky přesvědčila. Posledně to už ale fakt byla poslední kapka, když pominu naprostou nedochvilnost, tak i chování řidiče bylo (minimálně na Británii) absolutně alarmující a nezdvořilé až sprosté. Tentokrát jsem připlatila za Stansted Express. Teď mě to trochu hryzalo, když čtu, že to stejně operuje National Express, se kterým mám mnoholeté skvělé zkušenosti, ale přece jen nemám tu jistotu, že to fakt odjede NE a ne EB. Nejsem žádná rozmazlená slečinka, klidně přespávám na letištích, stopuju a občas pojídám hmyz místo chipsů (:D), ale taky mám své limity a EB je naplnil. Na druhou stranu gratuluji všem, kteří s nimi mají dobré zkušenosti - vzhledem k tomu, s jakou frekvencí se na trase ČR-Londýn vyskytuji a kolikrát jsem je využila, je to pro mě až neuvěřitelné :D

Další akce