Španělsko - Valencia

Předvánoční letenky na Kanárské ostrovy - 1.880 Kč.

12 komentářů
2014-11-24T00:01:23+01:00

O akci

Aktuální počasí na Kanárských ostrovech udává příjemnou teplotu 24°C. Kdo by tedy místo adventních víkendů v zalidněných obchodních domech dal přednost relaxu u pláže, nechť začne hledat plavky a opalovací krém. Odlet z Norimberku na kanárský ostrov Las Palmas je 10.prosince s fixní délkou pobytu 14 dní a cenou 68€.

Prodej je omezen do vyprodání. Odlet z Norimberku je ráno v 8:50 a návrat zpět večer v 19:00.

Tip: Norimberk má úchvatné historické centrum, které bude již v termínu cesty osvíceno vánočním stromkem a stánky s vůní punče a norimberských klobásek. Tip na hotel na noc 9.-10.prosince zde.

Půjčte si auto. Benzín stojí v přepočtu 28 Kč za litr a 14 denní půjčení nestojí více jak 3 tisíce korun. Las Palmas v tomto období láká více než kdy jindy k poznávání ostrova díky prázdným silnicím a úžasným scenériím.

[start][odlet]Norimberk[/odlet][mezikrok][nue][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-11-24T00:01:23+01:00

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Nemam_4
Nemam_4
před 9 lety

Ja beru jen Hertz. Ted jsem mel v Malaze Toyotu (aurirs? Nebo tak nejak, jako oktávka velke, hybrid) a melo to nájezd 60km. Luxus.

Avatar uživatele Jindra.heindl
Jindra.heindl
před 9 lety

Hertz se vyplatí hlavně v kombinaci s některými leteckými společnostmi které dávají slevu k letence co vim tak to dělá Ryanair. V Malaze jsem měl auto půjčené od Recorgo napálí si benzín ale při té ceně za které je půčovné to ani moc nevadí.

Avatar uživatele lolda
lolda
před 9 lety

Za kolik se dá podobná letenka koupit nejlevněji bez akce? Chtěl bych letět až na konci ledna. Díky

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 9 lety

Petře, přes zimu s letenkami na Kanáry není problém, nabídek bývá dost, stačí to jen sledovat. Nejlevnější bývají pár dnů - týdnů před odletem.

Avatar uživatele Jindra.heindl
Jindra.heindl
před 9 lety

Letenka se dá koupit třeba z lipska kolem 3500kč, často se tato cena objevuje.

Avatar uživatele Jindra.heindl
Jindra.heindl
před 9 lety

Já jsem letěl z Lipska za 1800 na Fuerteventuru, za 2500 na Lanzarote.

Avatar uživatele Kickassone
Kickassone
před 9 lety

Jeste jsem nekde rano videl 7 dnu z Frankfurtu za trochu (par ecek) lepsi cenu..

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 9 lety

Lukáši, to už je trochu z ruky a rozdíl pár eur ve prospěch odletu z FRA za to nestojí.

Avatar uživatele Jindra.heindl
Jindra.heindl
před 9 lety

Pro půjčení auta bych doporučil spíš společnost Auto Reisen, Cena je vyšší ale vní je zahrnuto palivo FULL->FULL další dva řidiči a vůbec nedělají problémy a mají pobočku přímo v letištní hale. Gold car Vám naůčtuje ještě plnou nádrž přičemž cena za litr je cca o 15kč vyšší než se v místě prodává(cca 1euro/l na gran canarii)alespon taková je moje zkušenost. Příjemné cestování

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 9 lety

Za sebe doporučuji http://www.pluscar-grancanaria.com/, v ceně je plné pojištění, auto se vrací se stejným stavem nádrže jako při vyzvednutí, není třeba žádná kreditní karta na depozit apod., zaplatíte jen půjčovné.

Avatar uživatele Nemam_4
Nemam_4
před 9 lety

Ahoj, na Goldcar velke bacha, jsou to podvodníci. Bohužel osobní zkušenost. Pokud vas zajímají jejich triky, neco málo je tady: http://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g187899-i577-k7777798-Goldcar-Pisa_Province_of_Pisa_Tuscany.html

Avatar uživatele mirek
mirek
před 9 lety

Akorát sem to chtěl napsat, měl jsem je objednaný, ale stihl sem to zrušit, oškubou vás jak slepici, ale bohužel všude vyjíždfějí na prvním místě jako nejlevnější anonymní nabídka, hlavně na českých srovnávačích. lepší trochu připlatit a vzít prověření firmy.

Další akce