Přímé lety na Maltu s ČSA během května a června za 2.890 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

České aerolinie se příliš často výhodnými tarify chlubit nemohou, a proto i v tomto případě je na místě popřemýšlet, zda neudělali někde soudruzi chybu. Nicméně právě můžete rezervovat zpáteční letenky na slunnou Maltu za 2.890 Kč v průběhu příštího roku, a to již na měsíce přející k vydařené letní dovolené (květen a červen nebo září, říjen). Létá se každé úterý a sobotu (v akční ceně nejsou červnové soboty).

  • Praha – Malta za 2.890 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období 29.4.–30.10.2017
  • Prodej do aktualizace cen
V ceně je zahrnuto příruční i zapsané zavazadlo do 15 kg. Jste–li členem věrnostního programu OK Plus a máte fyzicky kartičku, limit pro zavazadla se vám zvýší na 23 kg.

Ubytování a doprava na Maltě

Ceny běžných hotelů vás na Maltě určitě nezruinují, sehnat studio nebo apartmán pro dva můžete už od 600 Kč na noc. Vybírejte spíše hotely mimo hlavní město Vallettu, kde bývá standardně nejdražší.

Vzdáleností se ale bát nemusíte, Malta má velmi hustou a kvalitní autobusovou síť. Jednotné jízdné činí 1,50 €, alternativně si kupte lístek za 15€ na 12 jízd během jednoho dne, která je platná pro neomezený počet osob (tedy pokud budete dva, můžete celkem uskutečnit 6 jízd za den).

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

19 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele pbrtinsky

Ještě si dovoluji nabídnout Malta Pass, http://maltapass.com.mt/en/home.htm, pokud nestíháte doručení domů, nechte si ji zaslat na hotel

Avatar uživatele pbrtinsky

Dnes letenky z Norimberka Ryanairem v listopadu za 10 Euro

Avatar uživatele thehoundcz

Nevíte když koupim letenku a přítelkyně by během doby něž bychom odletěli změnila příjmení (svatba) jsou na to nějaké výjímky že může požádat o změnu přijmení?

Avatar uživatele Offloaded

Důležité je, aby sedělo jméno v cestovním dokladu a v letence.

Avatar uživatele thehoundcz

cestovni doklad by mel byt platny 3 mesice od zmeny jmena, ja koupil ted maltu na konec června. Spoleham na to že kdyžtak poletíme na neplatnou OP, jelikož se platnost op nekontroluje. A pro jistotu nový pas

Avatar uživatele hosacrew

Platnost se nekontroluje, ale u občanky Vám matrikářka po obřadu ustřihne roh. Tak aby s tim pak nebyly nějaké trable. :-)

Avatar uživatele e.p.a.s

tak s tím tvrzením že se nekontroluje platnost OP např. při boardingu u čsa bych byl opatrný, jelikož tam pracuju a platnost se má kontrolovat, neřikám že já osobně jí kontroluju ale mohly by s tím být problémy :)

Avatar uživatele Offloaded

TheHound: A přítelkyně teď ještě neví koho si vezme ergo a tudíž jak se bude jmenovat po svatbě ?

Avatar uživatele jan.jedlicka.89

Dobrý den, má taky někdo problém, jako já, s on line platbou? Vše je v pořádku a nakonec se zobrazí transakce zamítnuta. Vyzkoušeny tři platební karty :(

Avatar uživatele adeoola

Většinou je problém s nastavením limitu pro internetové platby na karte ;)

Avatar uživatele miroslava.makwana

Ahoj,zkouším objednat,ale už jsou letenky dražší.

Avatar uživatele honza.pavlu

S dovolenou na Maltě neváhejte. Byla to nádhera - mohu doporučit i ubytko přes AirBnb pro 4 lidi. Letošní zářijový pobyt byl megaluxusní :)

Souhlasím, bylo to prima: http://www.literak.cz/2016/10/cesta-na-maltu/

Avatar uživatele PULPAN

Nevíte někdo, nejlépe z vlastní zkušenosti, jaké je tam počasí na přelomu května/června?

Bol som tam tohto roku v polovici júna (od 14. do 21.) a bolo celý čas slnečno bez mrakov, len jeden jediný deň (to bol 16.jún) zapršalo zavčasu ráno o piatej. V ten deň vo večerných hodinách bola zároveň aj hmla nad ostrovom, ale inak stále slnečno počas celej doby pobytu. Mnoho zdrojov (aj miestnych ľudských) taktiež uvádza, že je to veľmi slnečný ostrov v priebehu celého roka. Ale viem o počasí naisto iba v ten termín, kedy som tam bol. Zatiaľ som nemal možnosť navštíviť Maltu viackrát.

Avatar uživatele pbrtinsky

Pro ilustraci: byl jsem na Maltě letos na počátku listopadu, noční teploty neklesly pod 18 C, pohybovali sev 18 - 20, seděli jsme do 2 do rána venku v tričkách, přes den bylo 23. Moře vyrovnává denní vedra a otepluje noci. Nejnižší teploty udávají v únoru, pruměr 15C, léto musí být velmi teplé a na ostrově je nedostatek vody, odsolují, srážek je málo.Moje německá apka v mobilu, Wetteronline, ukazuje nyní 19C

Avatar uživatele PULPAN

Díky za reakce květnové letenky mi utekly zkusim září.

Avatar uživatele silvia.kosturova

Tyhle ceny vidím i na září 2017

Skvělý postřeh, díky. Nejnižší tarif tedy není dostupný pouze v červenci a srpnu, jinak celý letní letový řád.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

Honem, dokud jsou místa!

Přímé lety z Vídně za teplem Kanárských ostrovů
-49 %

Tam jsi ještě nebyl!

Low-cost lety v sezoně z Drážďan/Vídně do kubánského Varadera
-35 %

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Malta  

Rozmanitý ostrovní stát ve Středozemním moři

Málokterý ostrov ve Středozemí toho může nabídnout tolik jako Malta. I přes to, že se jedná o nejmenší stát v Evropské unii, naleznou tu své snad všechny věkové skupiny s rozličnými zájmy.

Rodinám s dětmi poskytne moře, pláže, teplo, slunce, mladším rušný noční život a starším naopak klid ve slunci souostroví. Na každém rohu na vás navíc bude dýchat bohatá historie se všudypřítomnými památkami, které ani nestihnete všechny projít. To vše pouhé 2,5 hodiny letu z Prahy.

Průvodce pro Malta