Přímé lety na azorský ostrov São Miguel z Frankfurtu - 4.090 Kč.

Před rokem

Jak akci využít?

Ačkoliv se v aktuálních výprodejích nízkonákladových dopravců dají zkombinovat letenky na Azory do 2,5 tisíce, nezahrnují zavazadlo k odbavení a vždy je nutné podniknout minimálně 1 negarantovaný přestup. Právě proto přichází na řadu nabídka SATA International Airlines se svými zpátečními letenkami z německého Frankfurtu do Ponta Delgady při ceně 4.090 Kč bez přestupu.

Jedná se o přímé lety (doba letu 4h) s 23 kg zavazadlem.

Cesty jsou v mimo sezónním období, co to znamená? Průměrné teploty se pohybují okolo 18°C s vyšší oblačnostní a četnostní srážek. Tedy jarní počasí, které je pro Azory typické.

K cestám na Azory si vystačíte pouze s občanským průkazem, jelikož se jedná o autonomní oblast Portugalska.

Návštěva ostrova São Miguel jistě musí zahrnovat horké prameny Furnas, národní park Caldeira Velha či čajové plantáže v Porto Formoso.

Jak do Frankfurtu?

Nabídky využijí zejména skupinky, které se na letiště dopraví osobním automobilem. Cestu zvládnete za 5 hodin a parkování na týden vychází od 35 eur - holidayextras.de.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

No nevim myslim ze porad je vyhodnejsi letet na Azory s Ryanairem pripadne s nekym jinym navic kdyz je tohle s Frankfurtu kde to spojeni verejnou dopravou neni tak vyhodne jako je Mnichov

Avatar uživatele jirkonos

Tady jsou možnosti letu poblíž http://tinyurl.com/prudzg4 Takže budu držet palce pro přistání. Jinak kam se dá ještě doletět jde najít tady http://plaze.info/ takže štastné a veselé.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

To bude jízda!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Hurá za zážitky!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

Všude dobře, co doma!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Portugalsko  

Surfařský ráj s chutí portského vína

Portugalsko je nejzazší zemí na jihozápadě Evropy. Nachází se na Pyrenejském poloostrově, o který se dělí se svým jediným sousedem – Španělskem. Celé pobřeží Portugalska ohraničuje Atlantský oceán. K této zemi náleží dvě autonomní oblasti – Azorské ostrovy a Madeira. 

Portugalsko je země mořeplavců, fotbalistů a surfařů. Od řeky Douro až po jižní město Faro nabízí tato země mnoho: krásu a neposkvrněnost Azorských ostrovů, hornatou a nepříznivou Madeiru, zkušenost se surfováním v Peniche (jedno z deseti nejlepších míst na surfování na světě), chuť Pastel de Nata v Lisabonu (jednoho z nejlepších dezertů na světě), degustace portského vína u řeky Douro v Portu. Stačí si jen vybrat a pak se jednoduše zamilujete.

Průvodce pro Portugalsko