Přímé lety na azorský ostrov São Miguel z Frankfurtu - 4.090 Kč.

  • ...
  • Akční letenky
  • Přímé lety na azorský ostrov São Miguel z Frankfurtu - 4.090 Kč.

Jak akci využít?

Ačkoliv se v aktuálních výprodejích nízkonákladových dopravců dají zkombinovat letenky na Azory do 2,5 tisíce, nezahrnují zavazadlo k odbavení a vždy je nutné podniknout minimálně 1 negarantovaný přestup. Právě proto přichází na řadu nabídka SATA International Airlines se svými zpátečními letenkami z německého Frankfurtu do Ponta Delgady při ceně 4.090 Kč bez přestupu.

Jedná se o přímé lety (doba letu 4h) s 23 kg zavazadlem.

Cesty jsou v mimo sezónním období, co to znamená? Průměrné teploty se pohybují okolo 18°C s vyšší oblačnostní a četnostní srážek. Tedy jarní počasí, které je pro Azory typické.

K cestám na Azory si vystačíte pouze s občanským průkazem, jelikož se jedná o autonomní oblast Portugalska.

Návštěva ostrova São Miguel jistě musí zahrnovat horké prameny Furnas, národní park Caldeira Velha či čajové plantáže v Porto Formoso.

Jak do Frankfurtu?

Nabídky využijí zejména skupinky, které se na letiště dopraví osobním automobilem. Cestu zvládnete za 5 hodin a parkování na týden vychází od 35 eur - holidayextras.de.

Sdílej akci s přáteli

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

mikir

No nevim myslim ze porad je vyhodnejsi letet na Azory s Ryanairem pripadne s nekym jinym navic kdyz je tohle s Frankfurtu kde to spojeni verejnou dopravou neni tak vyhodne jako je Mnichov

před 3 lety
Avatar uživatele jirkonos
jirkonos

Tady jsou možnosti letu poblíž http://tinyurl.com/prudzg4 Takže budu držet palce pro přistání. Jinak kam se dá ještě doletět jde najít tady http://plaze.info/ takže štastné a veselé.

Přidat odpověď
před 3 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 27%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 72%
Jedem!
ušetříš až 25%
A už tam budem?
3810 starších akcí