Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Ačkoliv se v aktuálních výprodejích nízkonákladových dopravců dají zkombinovat letenky na Azory do 2,5 tisíce, nezahrnují zavazadlo k odbavení a vždy je nutné podniknout minimálně 1 negarantovaný přestup. Právě proto přichází na řadu nabídka SATA International Airlines se svými zpátečními letenkami z německého Frankfurtu do Ponta Delgady při ceně 4.090 Kč bez přestupu.

Jedná se o přímé lety (doba letu 4h) s 23 kg zavazadlem.

Cesty jsou v mimo sezónním období, co to znamená? Průměrné teploty se pohybují okolo 18°C s vyšší oblačnostní a četnostní srážek. Tedy jarní počasí, které je pro Azory typické.

K cestám na Azory si vystačíte pouze s občanským průkazem, jelikož se jedná o autonomní oblast Portugalska.

Návštěva ostrova São Miguel jistě musí zahrnovat horké prameny Furnas, národní park Caldeira Velha či čajové plantáže v Porto Formoso.

Jak do Frankfurtu?

Nabídky využijí zejména skupinky, které se na letiště dopraví osobním automobilem. Cestu zvládnete za 5 hodin a parkování na týden vychází od 35 eur - holidayextras.de.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
mikir

No nevim myslim ze porad je vyhodnejsi letet na Azory s Ryanairem pripadne s nekym jinym navic kdyz je tohle s Frankfurtu kde to spojeni verejnou dopravou neni tak vyhodne jako je Mnichov

před 7 lety
Avatar uživatele jirkonos
jirkonos

Tady jsou možnosti letu poblíž http://tinyurl.com/prudzg4 Takže budu držet palce pro přistání. Jinak kam se dá ještě doletět jde najít tady http://plaze.info/ takže štastné a veselé.

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Edinburgh
ušetříš až 75%
Tam to bude krásný!
Jeruzalem
ušetříš až 59%
Tam jsi ještě nebyl!
Canal Grande most
ušetříš až 66%
Tam to bude krásný!
Sicílie
ušetříš až 59%
To budou fotky!
5553 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Algarve
Portugalsko

Surfařský ráj s chutí portského vína

Portugalsko je nejzazší zemí na jihozápadě Evropy. Nachází se na Pyrenejském poloostrově, o který se dělí se svým jediným sousedem – Španělskem. Celé pobřeží Portugalska ohraničuje Atlantský oceán. K této zemi náleží dvě autonomní oblasti – Azorské ostrovy a Madeira. 

Portugalsko je země mořeplavců, fotbalistů a surfařů. Od řeky Douro až po jižní město Faro nabízí tato země mnoho: krásu a neposkvrněnost Azorských ostrovů, hornatou a nepříznivou Madeiru, zkušenost se surfováním v Peniche (jedno z deseti nejlepších míst na surfování na světě), chuť Pastel de Nata v Lisabonu (jednoho z nejlepších dezertů na světě), degustace portského vína u řeky Douro v Portu. Stačí si jen vybrat a pak se jednoduše zamilujete.

Průvodce pro Portugalsko