Přímé lety z Prahy do Finska - 2.059 Kč.

Jak akci využít?

Za zpáteční letenky do hlavního města Finska zaplatíte i nyní necelých 100€ / 2.575 Kč. Letenky jsou dostupné na trase Praha - Helsinky, a to s odletem každou středu a pátek. Návrat lze zvolit v pondělí či středu od konce října do 29.března 2014. V ceně je zahrnuté pouze příruční zavazadlo o maximální hmotnosti 10 kg.

*Aktualizace: k dnešnímu dni můžete rezervovat na vybrané termíny letenky za 79€ / 2.059 Kč

  • Rezervuj letenku na norwegian.com
  • Termíny zobrazeny v kalendáři
Norský nízkorozpočtový dopravce patří se svou flotilou do nejmodernějších v celé Evropě. Na většině spojů nabízí WiFi připojení po celou dobu letu.

Ubytování v Helsinkách

Levné hotely můžete rezervovat i s možností zrušení rezervace zdarma pro případ akčních nabídek v okolí. Průměrná cena hotelů v Helsinkách se pohybuje okolo 2.000 Kč za noc pro 2 osoby. Levnější variantou mohou být určitě hostely, případně soukromé apartmány.

Využijte jeden z největších portálů poskytujících ubytování v apartmánech Airbnb.cz a uplatněte slevu 495 Kč na první rezervaci.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele yvvalkova

Dobrý den,můžete mi prosím poradit kterou společností a co nejlevněji se dostat do Helsinek - Finska v termínu 4.nebo 5.dubna? Jedná se o jednosměrnou jízdenku,letíme úplně poprvé,tak se v tom neumím moc orientovat. Děkuji Yvona

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4248 příspěvků
Aktivní před 8 min
Zobrazit profil

Dobrý den, nejlevněji zakoupíte letenky přímo u dopravce Norwegian - http://bit.ly/1i5d9Bb Cena za letenku je 87€, zavazadlo lze přikoupit za 15€ tuším. Zároveň si nezapomeňte vytisknout doma letenku - online check-in je totiž zdarma.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na Island během letních prázdnin z Polska
-69 %

Tam chceš!

Babí léto v Miláně, Bergamu či u italských jezer
-60 %

To budou fotky!

Z Ženevy na keňské safari do Nairobi
-35 %

Hurá za zážitky!

Další akce