Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Nejen za předvánočními nákupy můžete zamířit do světa ropného průmyslu Spojených Arabských Emirátů. Město módy, luxusu a nejvyššího mrakodrapu světa Burdž Chalifa Vás přivítá krásnými teplotami okolo 35°C, které můžete s radostí využít k zimnímu relaxu na plážích v Perském zálivu.

Aktuálně nejlevnější letenky mezi Prahou a Dubají nabízí tuzemský dopravce Smart Wings, cena za zpáteční letenku činí 6.920 Kč. V ceně je zavazadlo o hmotnosti 15 kg.

Letenky jsou dostupné na každou středu, přičemž odlet z Prahy je v 10:15. Levné parkování na letišti zarezervujete na portálu Goparking.cz, ke kterému využijte promo kód CLC001.

Letenky z Prahy do Dubaje

Vízum do SAE

Před svou cestou však nezapomeňte na nutnost víz! Víza vyřídíte skrz agentury a ceny se pohybují mezi třemi až pěti tisíci. Například na viza.cz si můžete vyřídit vízum do SAE již za 3.890 Kč. Dle MZV nelze žádat o vízum individuálně. Máte-li s vyřizováním víz již zkušenosti, podělte se s námi pomocí komentáře.

Hotely v Dubaji od 708 Kč

Nejdražší položkou celého výletu jsou jistě pouze víza, ubytování v Dubaji je totiž na stejné cenové úrovni, jako v v různých evropských metropolí. Nejlevnější nabídku ubytování v dvoulůžkovém pokoji naleznete již za 708 Kč. Zapátrat také můžete po výhodných nabídkách se slevou 50% a více.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Hectorloco
Hectorloco

Koukal jsem na ty víza a někteří chtěji 3500 kč :-/

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

https://www.cestujlevne.com/emiraty-letenky-prahy-dubaje-3-669-kc/

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele miro.just
miro.just

Za cenu 310AED Vam vizum sprostredkuje aj let.spolocnost Qatar Airways, za predpokladu, ze s nimi poletite do/z Emiratov. http://www.qatarairways.com/global/en/homepage.page Ale pozor, Qatar Airways odmietne ziadost o vizum, ak leti do UAE svobodna zena pod 25rokov, i bez ohladu nato, ze tato osoba je obcan EU. Get your UAE visa online

Odpovědět
před 9 lety
Avatar uživatele rouca.d44
rouca.d44

Při letech s CSA (určitě i s jinými společnostmi)se dá vízum do SAE(UAE) vyřídit individuálně elektronickou cestou za 83,- USD cca 1660,-Kč. Zařizoval jsem letos v květnu a dostal cca do 48h.

před 9 lety
Avatar uživatele Sasko
Sasko

Pavle, prosim, posli odkaz na tu elektronickou cestu? Diky, Lukas

před 9 lety
Avatar uživatele daurba
daurba

Letecké společnosti operující v Evropě, u kterých lze po zakoupení letenky požádat o vízum jsou: ETIHAD EMIRATES ČSA (spolupracující s ETIHAD) Jiné společnosti NE!!! K vystavení víza potřebujete garanta, což jsou v tomto případě domovské letecké společnosti. V jiném případě stojí za vízem smluvní garant (UAE subjekt) agentury, která přes něho vízum zprostředkuje. U nás např. Student Agency, Asiana apod. Poplatky za vízum jsou v případě ETIHAD (potažmo ČSA) 83USD, EMIRATES 75USD ... mluvím o 30denním turistickém vízu. Agentury nemají cenu tak vysokou ze ziskuchtivosti, ale bohužel poplatky za podání přes privátního garanta něco stojí, agentury nemají na vybranou. Při cestě s CK je smluvním garantem pro vízum většinou hotel, proto jsou také ceny za vízum srovnatelné s vízem k letence. Cesty pro vízum k letence jsou: V případě EMIRATES ... po zakoupení letenky přihláčení v sekci Manage a booking a tam najdete odkaz na žádost o vízum. V případě ČSA ... na stránkách ČSA, na liště výběr ČSA a Etihad ... ve výběru odkaz Vyřízení víz on-line ... zde najdete proklik na formulář http://www.csa.cz/cs/portal/quicklinks/eti_coop/extra_etihad_visa.htm

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Borobudur
ušetříš až 59%
A už tam budem?
Zimní Amsterdam
ušetříš až 48%
A už tam budem?
Cabo Girao
ušetříš až 44%
Honem, dokud jsou místa!
Edinburgh
ušetříš až 75%
Jedem!
5556 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Mešita Šejcha Zayeda
Spojené arabské emiráty

Země všeho nej a kde nic není nemožné

Spojené arabské emiráty (zkráceně SAE), jakožto federace 7 emirátů, se nachází na Blízkém Východě ve východní části Arabského poloostrova. Pevninské hranice sdílí s Ománem a Saudskou Arábií, námořní s Katarem, Íránem a Pákistánem. 

V minulosti zde byl hlavním způsobem obživy rybolov, lov perel a dálkový obchod. V současné době je to čím dál méně ropa a naopak více turismus. SAE je absolutistickou monarchií v čele s prezidentem a viceprezidentem, kteří jsou voleni emíry jednotlivých Emirátů.

Průvodce pro Spojené arabské emiráty