Mapa

Promo ČSA: lety z Prahy / Ostravy o letních prázdninách.

2 komentáře
2013-04-09T07:52:32+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Foto: csa.cz/pic

Dnešním dnem odstartovala promo kampaň společnosti ČSA - Léto ve Městě. Nabídky jsou zaměřeny na klasické destinace této společnosti, které znovu dech rozhodně nevyrazí. Pro letní víkendové výpady však budete marně hledat lepší ceny. Současně je výhodné využít nabídek jako přípojů pro navazující lety, především z Milána.

Velkým překvapením jsou akční letenky taktéž z Ostravy - ceny startují na 2.992 Kč a letět můžete do Mnichova, Milána nebo Paříže.

  • Rezervace provádějte na csa.cz/promo
  • Cestovní období: červen - září
  • Min / Max doba pobytu: 3 dny / 12 měsíců
  • Odlety z: Praha / Ostrava
Vybíráme ty nejvýhodnější:

Milán - 2.204 Kč, Berlín - 2.202 Kč, Nice - 3.494 Kč, Florencie - 3.493 Kč, Kodaň - 2.493 Kč, Barcelona - 3.934 Kč. Více na webu ČSA.cz/promo

Jste členem OK Plus ?

Ačkoliv věrnostní programy jsou pro nás, běžně létající, téměř k ničemu, jelikož nikdy nedosáhneme zajímavého statusu, OK Plus je přeci jen v něčem zajímavé. A to možností vstupu do VIP salónku v Praze za 5.000 mil. Ano, i těch 5 tisíc je stále hodně pro nelétajícího člověka, ale za registraci obdržíte 2.000 mil jako bonus a stejně tak při každé rezervaci přes stránky ČSA dalších 1.000 mil navrch. Pokud doporučíte dalšího člena, obdržíte ještě 1.000 mil a to už je ve výsledku 4.000 mil jen na bonusech. Na poslední tisícovku nemusíte čekat do další rezervace letenky, bonus můžete získat i díky partnerům OK Plus. Samozřejmě za určité letenky dostáváte míle automaticky, v promo akcích je však zisk nula, vyjma dálkových letů – např. za let do Bangkoku v promo třídě získáte 3.092 mil. Takže, VIP salónek je blíže než si myslíte.

Registrace je zdarma tak proč toho nevyužít a nezkusit? Na této stránce vyplňte formulář – ČSA OK Plus, a jako promokód zadávejte číslo osoby, která Vás doporučila. Pokud v tuto chvíli nikoho neznáte, můžete využít moje – 68345924. Pro druhou osobu už samozřejmě použijte svůj nový kód.

Výhodné ubytování s garancí nejlepší ceny

Pokud jste již zakoupili letenky, je na čase si vybrat výhodné ubytování. V takovém případě doporučuji využít nabídky společnosti Booking.com s 50% slevou na vybrané hotely po celém světě. Společnost booking garantuje nejnižší ceny na trhu. Podívejte se na aktuální nabídku hotelů s 50% slevou.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-04-09T08:52:32+02:00

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce