Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Foto: csa.cz/pic

Dnešním dnem odstartovala promo kampaň společnosti ČSA - Léto ve Městě. Nabídky jsou zaměřeny na klasické destinace této společnosti, které znovu dech rozhodně nevyrazí. Pro letní víkendové výpady však budete marně hledat lepší ceny. Současně je výhodné využít nabídek jako přípojů pro navazující lety, především z Milána.

Velkým překvapením jsou akční letenky taktéž z Ostravy - ceny startují na 2.992 Kč a letět můžete do Mnichova, Milána nebo Paříže.

  • Rezervace provádějte na csa.cz/promo
  • Cestovní období: červen - září
  • Min / Max doba pobytu: 3 dny / 12 měsíců
  • Odlety z: Praha / Ostrava
Vybíráme ty nejvýhodnější:

Milán - 2.204 Kč, Berlín - 2.202 Kč, Nice - 3.494 Kč, Florencie - 3.493 Kč, Kodaň - 2.493 Kč, Barcelona - 3.934 Kč. Více na webu ČSA.cz/promo

Jste členem OK Plus ?

Ačkoliv věrnostní programy jsou pro nás, běžně létající, téměř k ničemu, jelikož nikdy nedosáhneme zajímavého statusu, OK Plus je přeci jen v něčem zajímavé. A to možností vstupu do VIP salónku v Praze za 5.000 mil. Ano, i těch 5 tisíc je stále hodně pro nelétajícího člověka, ale za registraci obdržíte 2.000 mil jako bonus a stejně tak při každé rezervaci přes stránky ČSA dalších 1.000 mil navrch. Pokud doporučíte dalšího člena, obdržíte ještě 1.000 mil a to už je ve výsledku 4.000 mil jen na bonusech. Na poslední tisícovku nemusíte čekat do další rezervace letenky, bonus můžete získat i díky partnerům OK Plus. Samozřejmě za určité letenky dostáváte míle automaticky, v promo akcích je však zisk nula, vyjma dálkových letů – např. za let do Bangkoku v promo třídě získáte 3.092 mil. Takže, VIP salónek je blíže než si myslíte.

Registrace je zdarma tak proč toho nevyužít a nezkusit? Na této stránce vyplňte formulář – ČSA OK Plus, a jako promokód zadávejte číslo osoby, která Vás doporučila. Pokud v tuto chvíli nikoho neznáte, můžete využít moje – 68345924. Pro druhou osobu už samozřejmě použijte svůj nový kód.

Výhodné ubytování s garancí nejlepší ceny

Pokud jste již zakoupili letenky, je na čase si vybrat výhodné ubytování. V takovém případě doporučuji využít nabídky společnosti Booking.com s 50% slevou na vybrané hotely po celém světě. Společnost booking garantuje nejnižší ceny na trhu. Podívejte se na aktuální nabídku hotelů s 50% slevou.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele magda.vasinkova
magda.vasinkova

Ahoj, chci se zeptat na salonek v Praze - za 5k mili je pobyt nejak casove omezen? Diky Magda

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj, omezene to nikak neni. Je ale treba pocitat s tim, ze je treba se odbavit online a byt bez zavazadel. Jinak budes limitovana casem odbaveni.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Punta Cana
ušetříš až 32%
Honem, dokud jsou místa!
Jeruzalém
To budou fotky!
St. Patrick Cathedral
ušetříš až 84%
Tam jsi vždycky chtěl!
Bangkok
ušetříš až 25%
Hurá za zážitky!
5165 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?