Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

V současné době, kdy ani Wizzair nepřichází s dobrými nabídkami potěší promo akce národního dopravce Českých aerolinií. Ti v závislosti na blížící se jarní období začali doprodávat letenky téměř na všechny úseky, které přes jejich web lze zakoupit. Akce bude oficiálně spuštěna až od pondělí, letenky lze však rezervovat již dnes !

  • Odlety z: Praha
  • Cestovní období: duben - červen
  • Min / Max doba pobytu: 3 dny / 12 měsíců
  • Rezervace: pomocí kalendářů pod jménem destinace nebo na této stránce
Do 2.500 Kč Do 3.000 Kč Do 4.000 Kč Do 5.000 Kč Do 8.000 Kč Dálkové lety  
*tučně zvýrazněné jsou nejvýhodnější nabídky, které lze z Prahy a blízkého okolí dosáhnout.

Jste členem OK Plus ?

Ačkoliv věrnostní programy jsou pro nás, běžně létající, téměř k ničemu, jelikož nikdy nedosáhneme zajímavého statusu, OK Plus je přeci jen v něčem zajímavé. A to možností vstupu do VIP salónku v Praze za 5.000 mil. Ano, i těch 5 tisíc je stále hodně pro nelétajícího člověka, ale za registraci obdržíte 2.000 mil jako bonus a stejně tak při každé rezervaci přes stránky ČSA dalších 1.000 mil navrch. Pokud doporučíte dalšího člena, obdržíte ještě 1.000 mil a to už je ve výsledku 4.000 mil jen na bonusech. Na poslední tisícovku nemusíte čekat do další rezervace letenky, bonus můžete získat i díky partnerům OK Plus. Samozřejmě za určité letenky dostáváte míle automaticky, v promo akcích je však zisk nula, vyjma dálkových letů - např. za let do Bangkoku v promo třídě získáte 3.092 mil. Takže, VIP salónek je blíže než si myslíte.

Registrace je zdarma tak proč toho nevyužít a nezkusit? Na této stránce vyplňte formulář - ČSA OK Plus, a jako promokód zadávejte číslo osoby, která Vás doporučila. Pokud v tuto chvíli nikoho neznáte, můžete využít moje - 68345924. Pro druhou osobu už samozřejmě použijte svůj nový kód.

Výhodné ubytování s garancí nejlepší ceny

Pokud jste již zakoupili letenky, je na čase si vybrat výhodné ubytování. V takovém případě doporučuji využít nabídky společnosti Booking.com s 50% slevou na vybrané hotely po celém světě. Společnost booking garantuje nejnižší ceny na trhu. Podívejte se na aktuální nabídku hotelů s 50% slevou.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Bosa
ušetříš až 67%
Všude dobře, co doma!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
A už tam budem?
Borobudur
ušetříš až 59%
To musíš vidět!
Zimní Amsterdam
ušetříš až 48%
Tam to bude krásný!
5558 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?