Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Na po sezonní návštěvu ostrova Sardinie využijte aktuálně nejlevnějších letenek společnosti Ryanair. Cesta na tento italský ostrov ve Středozemním moři Vás přijde pouze na 34€ / 875 Kč, a to s odletem z německého Norimberku a příletem do jižně položeného letoviska Cagliari. Letiště v Norimberku (NUE) je vzdálené 2h 15min jízdy z Prahy. V Německu nejsou dálnice zpoplatněny a týdenní parkování na letišti vychází přibližně na 1.000 Kč.

  • Rezervuj letenku na ryanair.com
  • Dostupné termíny za 17€:
    • tam: 9, 13, 16, 20.říjen
    • zpět: 16, 20, 23.říjen

Na Sardinii

Pro detailní průzkum jižní části ostrova je vhodné si vypůjčit osobní automobil. Týdenní pronájem s vyzvednutím na letišti činí v tomto období 3.499 Kč. Srovnat nabídky jednotlivých řetězců autopůjčoven můžete zde - Sardinie, Cagliari autopůjčovny.

Hotely v samotném městě začínají na 1.160 Kč za dvoulůžkový pokoj v 3*hotelu vč. snídaně. V případě mobility v podobě auta lze rezervovat levnější apartmány v odlehlejších částech Sardinie. Prohlédnout nabídku hotelů v Cagliari můžete zde.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele sarka.koukalova
sarka.koukalova

Dobrý večer, nevím, jak je to možné, ale když si chci zabookovat letenky na ryanair.com, dostanu se díky admin. poplatkům za dvě zpáteční letenky na 124,92 EUR, což je téměř dvojnásobek oproti avizované akci. Poradíte mi, jak na to? Navíc u ostatních letenek je napsáno max. zavazadlo, tady nic. Znamená to, že je automaticky zpoplatněné dle ceníku Ryanair? Díky, Šárka

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Dobrý večer Šárko, tato akce byla avizovaná 31.srpna - nejsou tedy ceny považované za aktuální. Je nutné je ověřit a skouknout aktuální. Zavazadlo je standardně 1 zdarma (příruční), další lze zakoupit, ale není to podmínkou.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele anakver
anakver

DObrý den Dave, chtěla jsem se zeptat, jak je s cenami za děti? chtěli bychom využít téhle supr nabídky na sardínii, a chceme vzít s sebou děti: 1x8let, 1x3měsíce. tříměsíční mimino má letenku za 30 eur, což je doubleprice než za dospělé, proč?

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Dobrý den Anno, bohužel v tomto nesmíte hledat logiku. Cena za dítě do 2 let je daná na 30€ nezávisle na trase a ceně letenek. Nezbývá než zatnout zuby a přizpůsobit se. Ostatně u jiných aerolinek to nebývá jiné, tam jsou akorát standardní letenky x-krát dražší.

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Gran Tarrajal
ušetříš až 32%
Tam to bude krásný!
Ibiza
ušetříš až 87%
Tam jsi ještě nebyl!
Podmořský život
ušetříš až 31%
To musíš vidět!
Plage d'Agadir
ušetříš až 24%
Tam jsi vždycky chtěl!
5463 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?