Mapa

Říjnové letenky na Sardinii - 875 Kč.

4 komentáře
2013-08-31T11:48:29+02:00

O akci

Na po sezonní návštěvu ostrova Sardinie využijte aktuálně nejlevnějších letenek společnosti Ryanair. Cesta na tento italský ostrov ve Středozemním moři Vás přijde pouze na 34€ / 875 Kč, a to s odletem z německého Norimberku a příletem do jižně položeného letoviska Cagliari. Letiště v Norimberku (NUE) je vzdálené 2h 15min jízdy z Prahy. V Německu nejsou dálnice zpoplatněny a týdenní parkování na letišti vychází přibližně na 1.000 Kč.

  • Rezervuj letenku na ryanair.com
  • Dostupné termíny za 17€:
    • tam: 9, 13, 16, 20.říjen
    • zpět: 16, 20, 23.říjen

Na Sardinii

Pro detailní průzkum jižní části ostrova je vhodné si vypůjčit osobní automobil. Týdenní pronájem s vyzvednutím na letišti činí v tomto období 3.499 Kč. Srovnat nabídky jednotlivých řetězců autopůjčoven můžete zde - Sardinie, Cagliari autopůjčovny.

Hotely v samotném městě začínají na 1.160 Kč za dvoulůžkový pokoj v 3*hotelu vč. snídaně. V případě mobility v podobě auta lze rezervovat levnější apartmány v odlehlejších částech Sardinie. Prohlédnout nabídku hotelů v Cagliari můžete zde.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-08-31T12:48:29+02:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Bobek
Bobek
před 10 lety

Dobrý večer, nevím, jak je to možné, ale když si chci zabookovat letenky na ryanair.com, dostanu se díky admin. poplatkům za dvě zpáteční letenky na 124,92 EUR, což je téměř dvojnásobek oproti avizované akci. Poradíte mi, jak na to? Navíc u ostatních letenek je napsáno max. zavazadlo, tady nic. Znamená to, že je automaticky zpoplatněné dle ceníku Ryanair? Díky, Šárka

Avatar uživatele
David Eiselt
před 10 lety

Dobrý večer Šárko, tato akce byla avizovaná 31.srpna - nejsou tedy ceny považované za aktuální. Je nutné je ověřit a skouknout aktuální. Zavazadlo je standardně 1 zdarma (příruční), další lze zakoupit, ale není to podmínkou.

Avatar uživatele anakver
anakver
před 10 lety

DObrý den Dave, chtěla jsem se zeptat, jak je s cenami za děti? chtěli bychom využít téhle supr nabídky na sardínii, a chceme vzít s sebou děti: 1x8let, 1x3měsíce. tříměsíční mimino má letenku za 30 eur, což je doubleprice než za dospělé, proč?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 10 lety

Dobrý den Anno, bohužel v tomto nesmíte hledat logiku. Cena za dítě do 2 let je daná na 30€ nezávisle na trase a ceně letenek. Nezbývá než zatnout zuby a přizpůsobit se. Ostatně u jiných aerolinek to nebývá jiné, tam jsou akorát standardní letenky x-krát dražší.

Další akce