Ryanair: letenky z Prahy do Bruselu - 1.190 Kč .

Před 3 lety

Jak akci využít?

S leteckou společností Ryanair můžete letět do belgického Bruselu již za 1.190 Kč. Cena letenky zahrnuje bezplatnou přepravu dvou kusů zavazadel – první kabinové zavazadlo s maximální váhou 10 kg a o rozměrech 55x40x20 cm a druhé menší zavazadlo s rozměry 35x20x20 cm.

Doprava z letiště Charleroi: přímý shuttle bus jezdí z letiště každých 30 minut a maximální cena za jeden směr činí 14€. Při včasném nákupu lze dosáhnout ceny i 5€. Další variantou je využití belgických drah - z letiště pojedete autobusem A na nádraží Charleroi a odtud vlakem do Bruselu.

Proč navštívit Brusel?

Brusel je sídlem několika světových institucí jako např. Evropské unie. Manneken Pis - soška čůrajícího chlapečka patří k symbolům města, na který se chodí dívat davy turistů. Historickým centrem města je náměstí Grande Place s gotickou radnicí. Ve městě můžete navštívit Mini Europe park, Muzeum komiksů s belgickými komiksovými hrdiny nebo Atomium. Co se týče architektury, je Brusel velice různorodé město. Najdete zde středověké, barokní a secesní domy, vlámskou renesanci, zahrady ve stylu art deco v kontrastu s moderní architekturou.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

16 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele klarasuk

planuji rezervovat PRG-STN s Ryanair a STN-RAK s easyjet. Když budu mít jen "hand luggage" a provedu on-line check-in, musím v Londýně jít skrz pasovou kontrolu a security nebo můžu zůstat v terminálu?

Avatar uživatele martin.koky13

Ahoj. chtěl jsi zabookovat letenky na termín tam 27.11. a zpět 30.11. První krok je OK, ceny sedí, ale potom mě to nechce pustit dál bez toho,abych si připlatil pojištění,což pro ČR dělá dalších 450Kč. To je normál? já přece od nich žádný pojištění nechci a ani ho nepotřebuji. Mám celoroční Europojištění

Avatar uživatele Jarda85

Ahoj Martine, vypadá to na sofwarovou chybu. Vymazel jsem cookies, změnil prohlížeč a stále nemám co zaškrtnout: Already insured? Select "Don't insure me" in the drop down box. Snad to brzy fixnou.

Avatar uživatele martin.koky13

Ahoj, děkuju za odpověď....Snad na mne něco zbude :/

Avatar uživatele durchanek

Právě jsem rezervoval a bez problémů mne systém nechal v seznamu zemí vybrat "Don't insure me". Je to dost zvláštně schované, ale funguje.

Avatar uživatele Jarda85

Ano, potvruji nelogické umístění v seznamu zemí pod Dánskem...

Jedna z nejstarších fint Ryanairu ;) https://www.cestujlevne.com/rezervace-letenek-ryanair/

Avatar uživatele Jarda85

Ups, na tohle jsem uplně zapomněl. Bude to asi tím, že jsem dlouho s Ryanem neletěl (nebookoval).

Avatar uživatele pejey

Škoda, že státní svátek 17. listopadu už je celkem drahý, ale už mam zabookováno jindy :) díky

Avatar uživatele zmichalova

Do Bruselu potřebuji letět v lednu. Na leden jsou ceny trochu vyšší. Má smysl ještě počkat nebo mám letenku zakoupit již nyní? Díky.

Ahoj Zuzano, určitě počkej. Nepředpokládám, že ceny budou nad 1500,-

Zdravím, na konci června jsme právě navštívili Brusel na prodloužený víkend s konkurenční airolinkou Jetairfly asi za 1700 Kč zpáteční. Proto tahle cena je bezkonkurenční. Brusel zajímavé město, trošku dražší a má i své chyby ( hodně žebrajících arabů ve městě). Doporučuji jet shuttle busem, kupte co nejdříve přes web, dostanete slevu. Na místě myslím 33 € zpáteční!

Avatar uživatele maldanacestach

zdravím, je to dobrá cena, nebo bývají i levnější? Díky

Avatar uživatele Vendy

Ahoj Martine, je to rozhodně dobrá cena. Můžeš ji porovnat např. s tímto https://www.cestujlevne.com/akcni/belgie/

Avatar uživatele Kanistr

na kolik prosím vychází kombinace busu A a vlaku? díky moc

dííky, booknuto

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Všude dobře, co doma!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

A už tam budem?

Na lehko z Vídně do Toronta nebo na Floridu
-27 %

A už tam budem?

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Belgie  

Království čokolády, piva i historie

Belgické království (nizozemsky: Koninkrijk België, francouzsky: Royaume de Belgique, německy: Königreich Belgien), běžně označované pouze jako Belgie, leží v západní Evropě. Jeho břehy omývá Severní moře, nejdelší hranici má na jihu s Francií, na východě sousedí s Lucemburskem a Německem a jeho severním sousedem je Nizozemsko.

Co vás napadne první, když se řekne Belgie? Čokoláda? Pivo? Brusel a Evropská unie? Belgie je rozmanitá země, která nabízí spoustu možností poznávání i relaxace. Je plná středověkých památek, je místem, kde tvořili přední světoví umělci. Její města pulzují rušným životem a v jejich ulicích se potkávají různé národy a kultury. Každý z belgických regionů má svá specifika, vlastní jazyk a obyvatele s rozličnými povahami. A to všechno dohromady dodává Belgii její jedinečnost.

Průvodce pro Belgie