San Juan, Portoriko - 9.955 Kč.

Španělsko , Guatemala , Mexiko
Před 5 lety

Jak akci využít?

Tato nabídka je jedna z hrsti, kterou španělská společnost Iberia dala do oběhu. Respektive do výprodeje. Na následující měsíc je možné zakoupit několik destinací za zvýhodněné ceny. Data jsou ve většině pevně daná. Odlety jsou z hlavního města Španělska, Madridu a celou nabídku naleznete v tomto odkazu.

Další destinace:

  • San José (Kostarika) - 11.210 Kč
  • Guatemala - 10.460 Kč
  • Mexiko - 10.460 Kč
  • San Salvador - 10.460 Kč
Do Madridu můžete letět přímým spojem z Prahy, který Vás vyjde na cca 2 tisíce korun, spoj obsluhuje společnost Wizzair.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

Komentáře

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální nebo zda bude brzy další podoboná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Mexiko  

Země plná kontrastů s příchutí tequilly

Co se vám vybaví, když se řekne Mexiko? Jistě to jsou aztécké pyramidy, kaktusy, sombréra ...  Mnohem méně se Mexiko se pojí s horskými hřbety a vulkány. Kromě toho se zde nachází i nejvyšší hora Pico de Orizaba. Turistickou atrakcí je i nejstarší strom na světě, který sahá do výše 12 metrů. 

V Mexiku existují obrovské sociální rozdíly, korupce, ale i navzdory tomuto faktu můžete cítit v zemi pohodu a radost. Lidé jsou usměvaví, všechno řeší maňánou, tancují, mají rádi hudbu. Mexiko je proslulé svou fiestou. Patří mezi země s nejvyšším počtem festivalů. Tak tradiční, skvěle přátelskou a energickou atmosféru najdete právě zde, možná i proto je vyhledávanou destinací Střední Ameriky. 

Mexiko má co nabídnout i z hlediska uměleckých a kulturních památek. Je vhodnou destinací  pro aktivní turisty i pro lidi hledající odpočinek na písečných plážích. 

Průvodce pro Mexiko