Sestav si sám: Dubaj, Manila a Macao během jedné cesty z Prahy – 9.348 Kč.

Jak akci využít?

Oblíbenou činností naší redakce je vymýšlení vychytaných tras, díky kterým v rámci jedné cesty poznáte několik destinací, a když tomu nasadíme pěknou cenovku, jsou cestovní plány na světě. Kombinace levných letenek nás zavede do nejrychleji rostoucího města na světě, do země osmi tisíc ostrovů a do asijského Las Vegas, které může být také výchozím bodem k návštěvě nedalekého fascinujícího Hongkongu.

Využijeme dnešních akčních letenek s Pegasus Airlines z Prahy do Dubaje a stále běžícího tarifu filipínských národních aerolinek z Dubaje do Macaa, jež umožňuje nastavit libovolně dlouhé stopoovery v Manile. Celá kombinace letenek vyjde na úžasných 9.348 Kč včetně odbavených zavazadel (Pegasus Airlines 20 kg, Philippine Airlines 30 kg).

Letenky:

  • Praha - Dubaj za 147,32 € / 3.981 Kč rezervuj>> 
  • Dubaj – Manila – Macao - Dubaj za 5.367 Kč rezervuj>>
Příkladový itinerář:
  • 3. 3. Praha – Dubaj, přílet do Dubaje 4.3.
  • 6. 3. Dubaj – Manila
  • 17. 3. Manila – Macao
  • 18. 3. Macao – Dubaj, přílet do Dubaje 19.3.
  • 20. 3. Dubaj – Praha
Pobyt v jednotlivých destinacích si přizpůsobte dle svých potřeb. Věnujte vždy zvýšenou pozornost příletům následující den, separátní letenky vždy kombinujte tak, abyste měli minimálně 5 hodinovou rezervu mezi lety - lépe i více.

Před cestou

Pro cesty do Spojených arabských emirátů, na Filipíny, do Macaa a případně i Hongkongu si vystačíte s platným cestovním pasem. Nebudete potřebovat vyřizovat žádná víza, registrace apod.

Na Filipínách

Na Filipínách se v Manile zdržte nezbytně nutnou dobu, s filipínskými nízkonákladovkami Cebu můžete pokračovat na okolní ostrovy Palawan, Coron, Cebu, Bohol, Boracay, Luzon a další. Na některé trasy lze zakoupit letenky i u Air Asia.

Výlet do Hongkongu

Z Macaa do Hongkongu využijete lodní dopravu, katamarány vyplouvají každou chvíli, zpáteční cesta vyjde na cca 1.000 Kč. Jízdenky kupujte až na místě, často bývají i levnější, dopravci se snaží vyprodat všechna místa. Ceny jsou stejné bez ohledu na to, zda připlujete hongkongský ostrov nebo do Kowloonu.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

25 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele michal2388

Dobrý den, právě si rezervuji letenky Dubaj – Manila – Macao – Dubaj na Váš výše uvedený termín (březen). Letenky Praha - Dubaj za výše uvedenou cenu už neseženu. Na tento termín jen za cca 190€ pro jednoho (Ukraine Airlines). Myslíte, že cena letenek Praha-Dubaj na příští březen klesne? Zda se vyplatí počkat a nebo pro jistotu koupit letenky do Dubaje nyní?

Avatar uživatele lukas

Dobrý den Michale, letenka do Dubaje za 190 € je za dobrou cenu. Akcí jistě bude ještě spousta, ale zda se pak trefí do Vašeho termínu, to těžko předpovědět. Pokud Vám jde primárně o dopravu na Filipíny, můžete vyčkat na nějakou akci s China Southern, kdy se dají koupit letenky za cenu 12-13 tisíc.

Avatar uživatele michal2388

Dobře, děkuji Vám za info!

Avatar uživatele nila

celý den i večer mi to házelo jen chybu a padání serveru. nedostala jsem se nikam

Avatar uživatele event

Mě by už hrozně dlouho zajímalo, jaké jsou ty lety Dubaj-Manila s Philippines Airlines? Je to nízkonákladovka, letěl s tím někdo někdy takhle daleko? btw. letenky stále jsou (lze i obracena kombinace, tj. Macau na cestě tam)

Avatar uživatele lukas

Philippine Airlines jsou klasické 3* aerolinky se vším všudy, hodnocení mají velmi slušné http://www.airlinequality.com/airline-reviews/philippine-airlines/

Avatar uživatele eremi

A jak jsi přišel na to, že Philippine Airlines jsou low-cost? Jsou to klasický legacy carrier, stadnardní aerolinka se standardním servisem. Možná sis spletl s Cebu Pacific.

Avatar uživatele event

Super, díky Lukáši za recenzi. Koukám ale jestli Aeroflot má 4* a Philippines 3* tak potěš noha...

Avatar uživatele Max

Letěli jsme tuto trasu Dubaj - Manila s Cebu Pacific a na Filipínách jsme měli několik přeletů s Philipinnes Airlines a když pominu málo místa na nohy (měřím 197cm),tak nemám co vytknout.. Našel jsem si volnou trojsedačku a většinu letu proležel :) S Cebu ještě můžete soutěžit (dávali každý let stejné otazky) a u PA dostanete svačinku i nealko.. Filipínci jako spolucestující jsou zlatí, tak ochotné a ohleduplné lidi snad jinde na světě nepotkáte. Zpáteční letenka Dubaj - Manila nás stala cca 1600,- :) Cebu mívá akce většinou v březnu na další rok..

Avatar uživatele schwarz.jaroslav.jr

Zdravím, tak jsem koukal a letenky už asi nejsou. Chtěli bychom listopad, tak noc, dvě v Dubaji, pak do Manily ma cirka 14 dní a 5 v Macau, kde si odskočíme na pár dní do Hong Kongu a jen ten let Dubaj-Manila-Macao stojí skoro 40 tisíc...

Avatar uživatele lukas

Tyhle letenky na termíny do konce roku není možné zkombinovat, buď je vyprodáno jedno nebo druhé. Následující rok není problém. Druhá letenka z Dubaje do Macaa přes Manilu jde sestavit na téměř libovolný termín.

Avatar uživatele schwarz.jaroslav.jr

Díky za info, já zkoušel právě tu Manilu a skákalo mi to na skoro 40 tisíc...

Avatar uživatele schwarz.jaroslav.jr

A koukal jsem právě na příští rok a nic, listopad jsem ani nezkoušel. Zítra mrknu.

Avatar uživatele Michal Zobač

Dave, mně ten druhý odkaz ukazuje od 37000,-Kč. Dělám něco blbě?

Avatar uživatele uNagi

Prosím Vás, dajú sa tie letenky cez Pegasus kúpiť bez priplatenia sedadiel a jedla? Či to proste musím zaplatiť, inak to nejde?

Můžete koupit bez, stačí výzvu ignorovat, sjet dolů a pokračovat :) jen zavazadla zvolte, že nechcete.

Avatar uživatele uNagi

Super ďakujem! 48 eur do dubaja a prestup do manily za 70 eur... teším sa

Avatar uživatele lenulik.cz

AHoj, nebyla by možná kombinace Dubaj, Manila, Auckland? Tam (prosinec) a zpáteční pouze z Dubaje - Praha?

Avatar uživatele theo2

zkoušel jsem jen zpáteční Dubaj - Manila, ale tam teda ceny nic moc :( ( přes 10 tisíc)

Avatar uživatele Lukáš

mám stejný problém, klikám jak divej a ceny přes 10 000

Pouze zpáteční nefunguje, je nutný ten odskok do Macau.

Malý tip: nechte si pauzu v Dubaji na cestě zpět, kdy nenavazují lety ;) Cesta tam navazuje v daný den s 15 hodinovou prodlevou (čas na pláž..).

Avatar uživatele jvesely81

Nejake terminy na leden by se nasly? Max 1 den v Dubaji, cca 10 dni Filipiny a 2 dny Macao? :-)

Našli :) klikej... V tomhle případě nelze pomoci jinak, než tě přesměrovat do vyhledávače.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Cestovatelská výzva: Z Prahy přes Bratislavu a Balkán do Asie s Emirates
-56 %

To musíš vidět!

Nejlevnější letenky z Prahy nejen na Benátský karneval
-54 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Nejlevnější lety z Prahy do Izraele
-70 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Filipíny  

Rozmanité a zábavné, to jsou Filipíny

Filipíny jsou ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii v Tichém oceánu. Nejbližsími sousedními státy jsou Taiwan na severu, Indonésie na jihu a Malajsie na jihozápadě.

Cestovatelé na Filipíny jezdí kvůli jejich biodiverzitě. Najdete zde překrásné pláže, hory, vodopády, rýžová pole, deštné pralesy, jeskyně a především místa na šnorchlování a potápění, která patří k nejvyhledávanějším a nejkrásnějším na světě.

Průvodce pro Filipíny

Zavřít
Ikona pinu
Spojené Arabské Emiráty  

Země všeho nej a kde nic není nemožné

Spojené Arabské Emiráty (zkráceně SAE), jakožto federace 7 emirátů, se nachází na Blízkém Východě ve východní části Arabského poloostrova. Pevninské hranice sdílí s Ománem a Saudskou Arábií, námořní s Katarem, Íránem a Pákistánem. 

V minulosti zde byl hlavním způsobem obživy rybolov, lov perel a dálkový obchod. V současné době je to čím dál méně ropa a naopak více turismus. SAE je absolutistickou monarchií v čele s prezidentem a viceprezidentem, kteří jsou voleni emíry jednotlivých Emirátů.

Průvodce pro Spojené Arabské Emiráty

Zavřít
Ikona pinu
Macao  

Země hazardu s příchutí Asie i Evropy

Macao se nachází v deltě Perlové řeky a omývá ho Jihočínské moře a hranici tvoří Čínská lidová republika s aglomerací Kanton (anglicky Guangdong). Macao tvoří poloostov a ostrovy Taipa a Coloane, mezi nimiž vznikla rekultivací nová část Cota.

Je to země s nejvyšší hustotou obyvatelstva na km2 na světě (21.393/km2), představuje jedinečnou kombinaci čínské a portugalské kultury daleko od Evropy.

Průvodce pro Macao