FIlipíny

Sestav si sám: Dubaj, Manila a Macao během jedné cesty z Prahy – 9.348 Kč.

25 komentářů
2016-09-22T12:41:39+02:00

O akci

Oblíbenou činností naší redakce je vymýšlení vychytaných tras, díky kterým v rámci jedné cesty poznáte několik destinací, a když tomu nasadíme pěknou cenovku, jsou cestovní plány na světě. Kombinace levných letenek nás zavede do nejrychleji rostoucího města na světě, do země osmi tisíc ostrovů a do asijského Las Vegas, které může být také výchozím bodem k návštěvě nedalekého fascinujícího Hongkongu.

Využijeme dnešních akčních letenek s Pegasus Airlines z Prahy do Dubaje a stále běžícího tarifu filipínských národních aerolinek z Dubaje do Macaa, jež umožňuje nastavit libovolně dlouhé stopoovery v Manile. Celá kombinace letenek vyjde na úžasných 9.348 Kč včetně odbavených zavazadel (Pegasus Airlines 20 kg, Philippine Airlines 30 kg).

Letenky:

  • Praha - Dubaj za 147,32 € / 3.981 Kč rezervuj>> 
  • Dubaj – Manila – Macao - Dubaj za 5.367 Kč rezervuj>>
Příkladový itinerář:
  • 3. 3. Praha – Dubaj, přílet do Dubaje 4.3.
  • 6. 3. Dubaj – Manila
  • 17. 3. Manila – Macao
  • 18. 3. Macao – Dubaj, přílet do Dubaje 19.3.
  • 20. 3. Dubaj – Praha
Pobyt v jednotlivých destinacích si přizpůsobte dle svých potřeb. Věnujte vždy zvýšenou pozornost příletům následující den, separátní letenky vždy kombinujte tak, abyste měli minimálně 5 hodinovou rezervu mezi lety - lépe i více.

Před cestou

Pro cesty do Spojených arabských emirátů, na Filipíny, do Macaa a případně i Hongkongu si vystačíte s platným cestovním pasem. Nebudete potřebovat vyřizovat žádná víza, registrace apod.

Na Filipínách

Na Filipínách se v Manile zdržte nezbytně nutnou dobu, s filipínskými nízkonákladovkami Cebu můžete pokračovat na okolní ostrovy Palawan, Coron, Cebu, Bohol, Boracay, Luzon a další. Na některé trasy lze zakoupit letenky i u Air Asia.

Výlet do Hongkongu

Z Macaa do Hongkongu využijete lodní dopravu, katamarány vyplouvají každou chvíli, zpáteční cesta vyjde na cca 1.000 Kč. Jízdenky kupujte až na místě, často bývají i levnější, dopravci se snaží vyprodat všechna místa. Ceny jsou stejné bez ohledu na to, zda připlujete hongkongský ostrov nebo do Kowloonu.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2016-09-22T12:41:39+02:00

25 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce